SON KUPONLAR

Kupon:
Net Banko
Kupon:
KASA KUPONU
Kupon:
Net Banko
CANLI SONUÇLAR
Rodez
0 - 0
Paris FC
Catanzaro
0 - 0
Cremonese
NAC Breda
0 - 0
Emmen
AGF Aarhus
0 - 0
Kopenhag
Wolfsberger AC
0 - 0
Austria Wien
Luzern
0 - 0
Stade Ouchy
Lausanne Sports
0 - 0
Grasshoppers
Basel
0 - 0
Yverdon
Kızılyıldız
0 - 0
Vojvodina
Göteborg
0 - 0
Mjallby
Meizhou Hakka
0 - 0
Sichuan Jiuniu
Henan Jianye
1 - 2
Shanghai Shenhua
Zhejiang G. FC
3 - 1
Wuhan Three Towns
Qingdao Jonoon
1 - 1
Beijing Guoan
Nantong Zhiyun
1 - 1
Cangzhou Mighty Lions
Tianjin Teda
1 - 1
Shandong Taishan
Sao Paulo
0 - 0
Cruzeiro
San Lorenzo
1 - 1
Lanus
Estudiantes
2 - 0
Deportivo Riestra
Rosario Central
1 - 1
Atletico Tigre
Racing Club
3 - 0
Argentinos Juniors
Union Espanola
0 - 0
Union La Calera
Cobresal
2 - 3
Coquimbo Unido
Huachipato
0 - 1
Audax Italiano
Juventus II
0 - 0
Carrarese
Catania
0 - 0
Avellino
Vicenza
0 - 0
Padova Calcio
Benevento
0 - 0
Sassari Torres
Slovakya U17
0 - 0
İsveç U17
İtalya U17
0 - 0
Polonya U17
İspanya U17
0 - 0
Portekiz U17
Fransa U17
0 - 0
İngiltere U17
Baladiyyat Al Mehalla
1 - 0
El Daklyeh
Ceramica Cleopatra
0 - 0
National Bank of Egypt
El Gounah
0 - 0
El Geish
Kuzey Makedonya U19
0 - 0
Karadağ U19
Petrzalka
0 - 0
Zemplin Michalovce
IFK Skövde
0 - 0
IK Tord
Moss
0 - 0
Start
Hapoel Beer Sheva
0 - 0
Maccabi Haifa
Hapoel Haifa
0 - 0
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Bnei Raina
0 - 0
Bnei Sakhnin
Isloch Minsk
1 - 0
FC Minsk
Slutsk
0 - 0
Neman Grodno
Al Nasr
0 - 0
Ajman
Al Ittihad Kalba
0 - 0
Al Wasl Dubai
Al Ahli FC Dubai
0 - 0
Baniyas SC
Lysekloster
0 - 0
Brann II
Vard Haugesund
0 - 0
Viking Stavanger II
Guarani FC
1 - 2
America Mineiro
Chapecoense
0 - 0
Ponte Preta
Cienciano
0 - 0
Universitario
San Martin Tucuman
2 - 0
Patronato
Club Atletico Mitre
1 - 0
Brown De Adrogue
Nueva Chicago
0 - 0
Ferro Carril Oeste
Deportivo Maldonado
0 - 2
Nacional de Football
Klubi-04
0 - 0
JJK Jyvaskyla
Alsbach
0 - 0
Eintracht Frankfurt
Jüchen-Garzweiler
0 - 0
Mönchengladbach
TS Galaxy
0 - 0
Mamelodi Sundowns
MC Oran
0 - 0
USM Alger
Jeonnam Dragons
1 - 1
Cheongju FC
Seoul E-Land
1 - 1
Bucheon 1995
Asan Mugunghwa
1 - 0
Suwon Bluewings
Al Bukayriyah
0 - 0
Al-Jndal
Al Taraji
0 - 0
Al Qaisoma
Jeddah Club
0 - 0
Al-Ain
Al Najma
0 - 0
Al Faisaly
Al Safa
0 - 0
Al Kholood
Al Orubah
0 - 0
Al Jabalain
Al Baten
0 - 0
Al Arabi
Al Adalah
0 - 0
Ohod
Fram Reykjavik
0 - 0
İA Akranes
HK Kopavogur
0 - 0
Valur
Breidablik
0 - 0
Stjarnan
Broadmeadow Magic
0 - 0
Maitland
Etar Veliko Tarnovo
0 - 1
Botev Vratsa
PFC Beroe
0 - 0
Lokomotiv Sofia 1929
OFK Pirin
0 - 0
Hebar 1918
Tecnico Universitario
1 - 0
Orense
Hoang Anh Gia Lai
2 - 1
Hong Linh Ha Tinh
Quang Nam
2 - 1
Binh Duong
Ho Chi Minh
2 - 1
Cong An Nhan Dan
Ha Noi T&T
2 - 1
Thanh Hoa
FA Siauliai
0 - 0
Suduva
Keflavik
0 - 0
Afturelding
Metta / LU Riga
0 - 0
FK Tukums 2000
FC Flora Tallinn
0 - 0
FC Kuressaare
Odds BK II
0 - 0
Sandnes Ulf II
Skeid II
0 - 0
Sarpsborg 08 II
Mjöndalen II
0 - 0
KFUM II
Rosenborg II
2 - 1
Stromsgodset II
Stabaek II
0 - 0
Lilleström II
Molde II
0 - 0
Kristiansund II
Sprint Jelöy
0 - 0
HamKam II
Athletic Club
1 - 0
Aparecidense
Floresta
0 - 2
Figueirense
Royal Pari
0 - 2
Always Ready
Santa Cruz
0 - 0
Gualberto Villarroel SJ
Deportes Limache
1 - 3
San Marcos
Skala
0 - 0
KI Klaksvik
TransMara Sugar
0 - 0
Rainbow
Kuusysi
0 - 0
Ponnistajat
Al Salmiyah
0 - 0
Al Qadsia
Pyunik
1 - 0
Noah
FC Ararat-Armenia
0 - 0
Shirak
Al Ain U21
0 - 0
Al Wahda U21
Al Sharjah U21
0 - 0
Khor Fakkan U21
Emirates U21
0 - 0
Al Jazira U21
Hatta U21
0 - 0
Al Bataeh U21
Viktoria Otrokovice
0 - 0
Frydlant
Redcliffe PCYC
0 - 0
Brisbane Knights
Deportivo Paraguayo
0 - 0
Defensores De Cambaceres
Mercedes
0 - 0
Puerto Nuevo
Brisbane Olympic FC
0 - 0
North Lakes United
Maroochydore
0 - 0
Queensland Lions
Magic United
2 - 3
Surfers Paradise Apollo
Bunyodkor
0 - 0
Lokomotiv Tashkent
Arua Hill
0 - 0
NEC
Mika Yerevan
0 - 0
Ararat II
Nikarm
0 - 0
Alashkert II
Onor
0 - 0
Banants II
SV Grödig
0 - 0
Kuchl
Tolka Rovers
0 - 0
Malahide United
Al Minaa Basra
0 - 1
Baghdad
Al Shorta
0 - 0
Al Karkh
Naft Al-Janoob
0 - 0
Al Talaba
Naft Al-Wasat
0 - 0
Al Najaf
Slovan Bratislava U19
0 - 0
Zlaté Moravce U19
Real De Banjul
0 - 0
Samger
Tchumene
0 - 0
Ferroviário de Lichinga
Luawa
0 - 0
Freetown City
Police XI
0 - 1
Nico United
Florida Elite
1 - 1
The Villages
Tennessee
2 - 0
Birmingham Legion II
Deutschlandsberger SC
0 - 0
Bad Gleichenberg
Gold Coast Knights U23
0 - 0
Redlands United U23
São Paulo (K)
2 - 1
Flamengo (K)
New City FC
0 - 0
Ngome
Uhamiaji
1 - 0
Hardrock
Coogee Utd
0 - 1
Marconi Stallions
Wollongong Wolves
0 - 0
Rockdale Ilinden
Basquet Manresa
0 - 0
Unicaja Malaga
Paris Basketball
0 - 0
Cholet Basket
Virtus Bologna
0 - 0
Derthona Basket
Telekom Baskets Bonn
0 - 0
ALBA Berlin
Rasta Vechta
0 - 0
BV Chemnitz 99
Trefl Sopot
0 - 0
Slask Wroclaw
KK Krka
0 - 0
Helios Suns Domzale
Indiana Fever (K)
84 - 88
Connecticut Sun (K)
New York Liberty (K)
74 - 63
Seattle Storm (K)
Fortitudo Bologna
0 - 0
Real Sebastiani Rieti
Forli
0 - 0
Trieste
Cantu
0 - 0
Amici Udinese
Phoenix Hagen
0 - 0
PS Karlsruhe
Porto
0 - 0
Ovarense Aerosoles
Zalgiris Kaunas
0 - 0
BC Lietkabelis
Ryukyu Golden Kings
83 - 67
Chiba Jets
BC Nokia
0 - 0
Helsinki Seagulls
Ferro Carril Oeste
85 - 74
Zarate Basket
Minas TC
80 - 67
Franca BC
Beretta Famila Schio (K)
0 - 0
Reyer Venezia (K)
Libertas Livorno
0 - 0
Jesi Basket
Roseto Sharks
0 - 0
Fabriano
Ruvo di Puglia
0 - 0
Herons Basket
Padova
0 - 0
Vicenza
Elitzur Kiryat Ata
0 - 0
Maccabi Ramat Gan
Santeros
86 - 83
Gigantes
Caguas
88 - 110
Osos Manati
Guaynabo
87 - 80
Bayamon
Avis Rapla BS
0 - 0
KK Parnu
CEZ Nymburk
0 - 0
Usti Nad Labem

Tekli Maçlar Sayfa Başlığı

Burası tekli maçlar sayfası açıklamasıdır. Yönetim panelinden sayfa açıklamalarını ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz.

Maç listesi
Kod
Tarih
Karşılaşma
Tahmin
Oran
Durum
414095
10.08.2023
Bayern Munih - Borussia Dortmund
MS 1
1.38
Kazandı
Tahmin: MS 1
Oran: 1.56
Durum: Kazandı
414095
10.08.2023
Başakşehir - Beşiktaş
MS 1
1.38
Kazandı
Tahmin: MS 2
Oran: 1.12
Durum: Kazandı
414095
10.08.2023
Galatasaray - Manchester United
MS 1
1.38
Kazandı
Tahmin: MS 1
Oran: 1.35
Durum: Kazandı
414095
10.08.2023
Fenerbahçe - Beşiktaş
MS 1
1.38
Kazandı
Tahmin: MS 1
Oran: 2.35
Durum: Kazandı
414095
10.08.2023
Bayern Munih - Borussia Dortmund
MS 1
1.38
Kazandı
Tahmin: MS 1
Oran: 1.56
Durum: Kazandı
414095
10.08.2023
Başakşehir - Beşiktaş
MS 1
1.38
Kazandı
Tahmin: MS 2
Oran: 1.12
Durum: Kazandı
414095
10.08.2023
Galatasaray - Manchester United
MS 1
1.38
Kazandı
Tahmin: MS 1
Oran: 1.35
Durum: Kazandı
414095
10.08.2023
Fenerbahçe - Beşiktaş
MS 1
1.38
Kazandı
Tahmin: MS 1
Oran: 2.35
Durum: Kazandı
Kod
Tarih
Karşılaşma
Tahmin
Oran
Durum
414095
10.08.2023
Bayern Munih - Borussia Dortmund
MS 1
1.56
Kazandı
414095
10.08.2023
Başakşehir - Beşiktaş
MS 2
1.12
Kazandı
414095
10.08.2023
Galatasaray - Manchester United
MS 1
1.35
Kazandı
414095
10.08.2023
Fenerbahçe - Beşiktaş
MS 1
2.35
Kazandı
414095
10.08.2023
Bayern Munih - Borussia Dortmund
MS 1
1.56
Kazandı
414095
10.08.2023
Başakşehir - Beşiktaş
MS 2
1.12
Kazandı
414095
10.08.2023
Galatasaray - Manchester United
MS 1
1.35
Kazandı
414095
10.08.2023
Fenerbahçe - Beşiktaş
MS 1
2.35
Kazandı
Footer TEXT
SSL master