SON KUPONLAR

Kupon:
Net Banko
Kupon:
KASA KUPONU
Kupon:
Net Banko
CANLI SONUÇLAR
Kasımpaşa
0 - 0
Sivasspor
Ümraniyespor
1 - 0
Altay
Celta Vigo
0 - 0
Almeria
Lazio
0 - 0
Milan
Monaco
0 - 0
PSG
Freiburg
0 - 0
Bayern Münih
Volendam
0 - 0
NEC Nijmegen
Chaves
0 - 0
Arouca
Westerlo
0 - 0
Sporting Charleroi
Rostov
2 - 0
Krylya Sovetov
Macarthur
2 - 0
Melbourne City
Abha
2 - 0
Al Tai
Al Akhdoud
1 - 2
Al Riyadh
Al Hilal Riyadh
1 - 1
Al Ittihad-Jeddah
West Bromwich
0 - 0
Coventry
Schalke 04
1 - 0
St. Pauli
Hertha Berlin
2 - 0
Holstein Kiel
Sporting Gijon
0 - 0
Albacete
De Graafschap
0 - 0
FC Oss
FC Eindhoven
0 - 0
AZ Alkmaar II
Telstar
0 - 0
Roda
ADO Den Haag
0 - 0
Ajax II
Helmond Sport
0 - 0
VVV-Venlo
Emmen
0 - 0
Willem II
NAC Breda
0 - 0
Utrecht II
MVV Maastricht
0 - 0
Dordrecht
Yeni Mersin İdman Yurdu
2 - 2
Esenler Erokspor
Sligo Rovers
0 - 0
Shelbourne
Derry City
0 - 0
St Patricks
Bohemians
0 - 0
Dundalk
Galway United
0 - 0
Waterford FC
Shamrock Rovers
0 - 0
Drogheda United
Cracovia Krakow
0 - 0
Warta Poznan
Ruch Chorzow
0 - 0
Piast Gliwice
Midtjylland
0 - 0
Kopenhag
Polessya
0 - 1
LNZ Cherkasy
Kawasaki Frontale
4 - 5
Jubilo Iwata
Yokohama F. Marinos
0 - 1
Avispa Fukuoka
Gimnasia La Plata
1 - 3
Instituto Cordoba
Independiente Rivadavia
1 - 3
Barracas Central
Huracan
2 - 0
Rosario Central
El Nacional
0 - 1
Sportivo Trinidense
Colo Colo
0 - 0
Godoy Cruz
Shandong Taishan
4 - 2
Changchun YaTai
Qingdao Youth Island
1 - 1
Henan Jianye
Shanghai Port
3 - 1
Wuhan Three Towns
Fluminense
2 - 0
LDU Quito
Ji-Parana
0 - 0
Paysandu
New England Revolution
3 - 0
Independiente
IFK Mariehamn
0 - 0
Gnistan
Bala Town
0 - 0
Connahs Quay
Caernarfon Town
0 - 0
Newtown
Ulsan Hyundai
1 - 0
Pohang Steelers
Jeonbuk Motors
1 - 1
Daejeon Citizen
Belouizdad
3 - 0
Medeama
Al Ahly
1 - 0
Young Africans
Lumezzane
0 - 0
Arzignano Valchiampo
Pergolettese
0 - 0
Alessandria
AlbinoLeffe
0 - 0
GIANA Erminio
Trento AC
0 - 0
Pro Patria
Virtus Verona
0 - 0
Pro Sesto
Pineto
0 - 0
Carrarese
Cesena
0 - 0
Virtus Entella
Sandhausen
0 - 0
Freiburg II
Aluminij
2 - 0
Mura
Stal Rzeszow
0 - 1
Miedz Legnica
Tychy 71
0 - 0
Arka Gdynia
Radnicki 1923 Kragujevac
1 - 0
IMT Novi Beograd
Cukaricki Stankom
0 - 0
Napredak Krusevac
Sumqayıt
1 - 3
Kapaz
Pharco
2 - 1
National Bank of Egypt
Ceramica Cleopatra
1 - 0
Al Mokawloon
Ajman
2 - 0
Emirates
Khorfakkan
0 - 3
Al Ahli FC Dubai
Al Wasl Dubai
2 - 0
Al Sharjah
Al Sadd
3 - 0
Qatar SC
Al Duhail SC
1 - 4
Al Gharafa
Al Arabi
1 - 2
Al Rayyan
Stade Nyonnais
0 - 0
Wil 1900
Aarau
0 - 0
Neuchatel Xamax
Stabaek
0 - 0
Start
Aalesund
0 - 0
Brattvag IL
CSMS Iaşi
0 - 0
Dinamo Bucarest
Cerro
0 - 0
Progreso
Independiente Medellin
1 - 0
Deportivo Pasto
ADT
0 - 0
Alianza Lima
Mouloudia Oujda
0 - 0
Wydad Casablanca
RSB Berkane
0 - 0
Maghreb Fes
Chabab Mohammedia
0 - 0
FUS Rabat
UTS Rabat
0 - 0
Youssoufia Berrechid
FC Fredericia
1 - 2
Aalborg
Hillerod
1 - 1
FC Helsingor
Opava
1 - 0
Pribram
Nueva Chicago
0 - 0
Atletico Rafaela
Cork City
0 - 0
Univ College Dublin
Bray Wanderers
0 - 0
Longford Town
Wexford Youths
0 - 0
Cobh Ramblers
Kerry
0 - 0
Treaty United
Finn Harps
0 - 0
Athlone Town
Portadown FC
0 - 0
Cliftonville
Niort
3 - 2
Marignane GCB
Nancy
0 - 0
Nimes
Martigues
0 - 0
Epinal
Cholet
0 - 0
Dijon
Arbroath
0 - 0
Raith Rovers
Ried
2 - 0
Stripfing
Floridsdorfer AC
0 - 0
Sturm Graz II
Amstetten
0 - 0
Leoben
Grazer AK
0 - 0
First Vienna
Krka
3 - 1
Triglav
Pohronie
1 - 2
Humenne
Spartak Myjava
1 - 0
Petrzalka
Pogon Siedlce
1 - 0
Hutnik Krakow
Suduva
0 - 0
FA Siauliai
Stellenbosch FC
0 - 0
Chippa United
Stellenbosch FC
1 - 0
Chippa United
Al Shabab
1 - 2
Khaitan
Mohun Bagan Super Giant
3 - 0
Jamshedpur
Tepatitlán de Morelos
0 - 2
Celaya
Monarcas Morelia
0 - 1
Cimarrones de Sonora
TIRA Persikabo
0 - 1
Arema Malang
Bhayangkara United
3 - 2
Madura United
Giresunspor U19
0 - 2
Konyaspor U19
Sivasspor U19
3 - 2
Alanyaspor U19
Antalyaspor U19
2 - 4
Galatasaray U19
Club Brugge II
0 - 0
KRC Genk II
SV Zulte Waregem
0 - 0
Standard Liege II
USM Alger
0 - 0
JS Kabylie
USM Khenchela
0 - 0
Belouizdad
MC Magra
1 - 1
MC Oran
Anyang
2 - 0
Seongnam
Ansan Greeners
1 - 2
Gyeongnam FC
Bayreuth
0 - 0
Illertissen
Eilenburg
0 - 0
Viktoria Berlin
Queensland Lions
3 - 2
Rochedale Rovers
Gold Coast United
1 - 2
Gold Coast Knights
Redlands United
1 - 3
Brisbane Olympic FC
Para Hills Knights
2 - 3
Adelaide City
South Adelaide Panthers
0 - 5
Adelaide Comets
Heidelberg United
3 - 0
Green Gully
Dandenong City
1 - 1
Oakleigh Cannons
Moreland City
0 - 1
Avondale Heights
Keflavik
0 - 0
Grindavik
IR Reykjavik
0 - 0
Valur
Bentleigh Greens
1 - 7
Western United II
Brunswick City
2 - 3
Melbourne City II
Preston Lions
0 - 0
Northcote City
FC Flora Tallinn
2 - 0
Nomme United
Western United (K)
4 - 2
Canberra United (K)
Buzau
2 - 1
Corvinul Hunedoara
FC Astana
2 - 0
Zhenys
Zhetysu
0 - 0
FK Aksu
Kaisar
1 - 3
Aktobe
Marathon
2 - 0
CD Victoria
Vida
2 - 1
Olancho
CD Olimpia
2 - 0
Lobos UPNFM
Briton Ferry
0 - 0
Afan Lido
Shabab Al Ordon
1 - 0
Sahab
Milford
1 - 3
Hungry Lions
Maritzburg United
1 - 0
MM Platinum
Tekstilac Odzaci
1 - 0
Novi Sad
Cherno More Varna
2 - 1
Botev Vratsa
Dinamo Batumi
1 - 0
Kolkheti 1913 Poti
Burnley U21
0 - 0
Coventry City U21
Barnsley U21
0 - 0
Wigan Athletic U21
Millwall U21
4 - 1
Swansea City U21
Kustosija
3 - 0
Hrvatski Dragovoljac
Opatija
2 - 1
Dugo Selo
Monza U19
0 - 1
Empoli U19
Egnatia Rrogozhine
1 - 1
Dinamo Tirana
KF Laçi
0 - 1
Skenderbeu
Partizani Tirana
3 - 0
Kukesi
Usti Nad Labem
0 - 1
Jablonec II
Rukinzo
1 - 0
Moso Sugar
Aigle Noir
0 - 0
Inter Star
Dynamik
0 - 0
Flambeau du Centre
LASK Juniors
0 - 0
Vorwarts Steyr
Wallern / Marienkirchen
0 - 0
Bad Gleichenberg
Deutschlandsberger SC
0 - 0
Allerheiligen
SC Weiz
0 - 0
Voitsberg
WSPG Wels
0 - 0
Wolfsberger AC II
Drassburg
0 - 0
Leobendorf
Austria Wien II
0 - 0
Mannsdorf
Favoritner AC
0 - 0
Neusiedl
Kremser SC
0 - 0
Wiener SC
Traiskirchen
0 - 0
Team Wiener Linien
Oberwart / Rotenturm
0 - 0
Mauerwerk
Magpies
0 - 0
Lynx
Tiradentes CE
0 - 0
Cariri
Náutico MS
3 - 4
Portuguesa MS
Deportivo Dongu
0 - 0
Chilpancingo
KAA Gent II
0 - 0
Royal Antwerp II
Brisbane Knights
3 - 1
Newmarket
Mbeya City
2 - 2
Stand United
Pamba SC
0 - 0
Mbeya Kwanza
Southside Eagles
0 - 0
Eastern Suburbs Brisbane
Metropolitanos
0 - 0
Carabobo
Zrinski Jurjevac
3 - 0
Dugopolje
Brisbane City (K)
3 - 3
Eastern Suburbs NPL (K)
WA Boufarik
2 - 1
Ghir Abadla
AS Ain Mlila
0 - 0
MSP Batna
E Sour Ghozlane
0 - 0
El Eulma
HB Chelghoum Laid
0 - 0
JS Bordj Menaiel
AS Khroub
0 - 0
MO Constantine
CA Batna
1 - 0
Annaba
IB Khemis El Khechna
1 - 0
Teleghma
Oued Akbou
3 - 0
Oued Magrane
Navbahor Namangan
3 - 1
Dinamo Samarqand
Nasaf Qarshi
2 - 0
Olympic
Koper U19
0 - 0
Maribor U19
Rudar U19
1 - 2
Radomlje U19
Grevenmacher
0 - 0
Jeunesse Canach
Asante Kotoko
0 - 0
Bibiani Gold Stars
Al Qanah
0 - 1
Petrojet
El Seka El Hadid
1 - 1
Ghazl El Mehalla
Tanta FC
3 - 0
Ghazl Kafr El Dawar
La Viena FC
2 - 0
Proxy
Haras El Hodood
1 - 1
Wadi Degla
Al Shoalah
0 - 0
Al-Lewaa
Al Zulfi
0 - 0
Al Jeel
Al Taqdom
0 - 0
Afief
Al-Rayyan
0 - 0
Al-Kawkab
Al Entesar
1 - 2
Al-Washm
Hapoel Kfar Kana
2 - 2
Hapoel Bueine
Hapoel Raanana
0 - 0
Maccabi K. Ata Bialik
Kiryat Yam SC
0 - 0
Hapoel Kaukab
MS Tira
0 - 0
Hapoel Migdal Haemek
Ironi Baka El Garbiya
0 - 0
Ironi Nesher
Tzeirey Kfar Kana
2 - 0
Maccabi Nujeidat Ahmed
Tzeirey Taibe
0 - 0
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Bnei Zalfa
0 - 0
Tzeirei Umm al-Fahm
Hapoel Bikat Hayarden
5 - 1
Agudat Sport Nordia
Holon Yaniv
0 - 0
Hapoel Lod
Shimshon Kfar Qasem
0 - 0
Hapoel Kfar Shalem
Agudat Sport Ashdod
0 - 0
Maccabi Ashdod
Maccabi Kiryat Malachi
0 - 0
MS Dimona
Hapoel Marmorek
0 - 0
Ironi Modiin
Pioneros de Cancun
0 - 0
Aguacateros de Periban
Hapoel Afula
1 - 2
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Nazareth Illit
1 - 0
Maccabi Herzliya
Hapoel Ramat Gan
1 - 1
Kfar Kasem
Hapoel Rishon LeZion
2 - 0
Hapoel Acre
Mekelakeya
2 - 3
Hadiya Hosaena
Fasil Ketema
2 - 1
Awassa Kenema
La Roche-Sur-Yon
0 - 0
Romorantin
Paris 13 Atletico
0 - 0
Trelissac
Bergerac
0 - 0
Angouleme
Wasquehal
0 - 0
Racing Besançon
Klingenbach
0 - 0
Pinkafeld
Leithaprodersdorf
0 - 0
Schattendorf
Weisskirchen / Allhaming
0 - 0
Bad Schallerbach
Union Edelweiss
0 - 0
Bad Ischl
Schwechat
0 - 0
Mannswörth
Gedania Gdansk
0 - 1
Swit Skolwin
Luzino
3 - 0
Vineta Wolin
Maccabi Bnei Abu Snan
0 - 0
Bnei HaGolan VeHaGalil
Hapoel Ironi Arraba
0 - 0
Beitar Nahariya
Achi Akko
1 - 2
Maccabi Tamra
Ahva Manda
0 - 0
Shefa-Amr
Hapoel Bnei Biina
0 - 0
Maccabi B. Jadeidi-Makr
Bnei Qalansawe
0 - 0
Beitar Haifa Jacob
FC Tirat HaCarmel
2 - 0
Hapoel Bnei Musmus
Hapoel Yafia
0 - 0
Hapoel Sandala Gilboa
Maccabi Neve Shaanan
2 - 0
Hapoel Qalansawe
Ihud Bnei Kfar Kara
0 - 0
Hapoel Tirat HaCarmel
Maccabi Achi Ichsal
0 - 0
Ihud Bnei Baka
Hapoel Beit Shean
0 - 0
Hapoel Bnei Pardes
Hapoel Kiryat Ono
2 - 0
Inter Alyaa Tel Aviv
Hapoel Hod Hasharon
0 - 0
Sporting Tel Aviv
Beitar Ramat Gan
0 - 0
HaMakhtesh Givatayim
Ironi Beit Dagan
1 - 0
Hapoel Mahane Yehuda
Hapoel Azor
0 - 0
Beitar Petah-Tikva
Maccabi Ironi Amishav PT
0 - 2
Kafr Qasim Shouaa
Bnei Jaffa Ortodoxim
0 - 0
MS Tzeirey Tira
Hapoel Arara BaNegev
0 - 0
Ramla
Hapoel Yeruham
0 - 0
Hapoel Bnei Ashdod
Ironi Kiryat Gat
0 - 1
Hapoel Shimshon Ashkelon
Maccabi Ironi Netivot
0 - 0
Beitar Yavne
Sderot
2 - 2
Beitar Ironi Kiryat Gat
Hapoel Segev Shalom
0 - 0
Shikun HaMizrah
Eltersdorf
0 - 0
Cham
Feucht
0 - 0
ASV Neumarkt
Neudrossenfeld
0 - 0
Kornburg
Kleve
0 - 0
Homberg
Harksheide
0 - 0
Altona 93
Al Karkh
0 - 0
Al Najaf
Naft Maysan
0 - 0
Naft
Al Quwa Al Jawiya
0 - 0
Naft Al-Janoob
Al-Qasim
0 - 0
Karbala
Al Kahrabaa
0 - 0
Naft Al-Wasat
Union Bremen
0 - 0
TuRa Bremen
Union Fürstenwalde
0 - 0
Tasmania Berlin
Mladost U19
0 - 0
Osijek U19
Kolos Kovalivka U19
0 - 0
Rukh Vynnyky U19
Minai U19
0 - 0
Metalist 1925 U19
Vorskla U19
0 - 0
Veres Rivne U19
Dynamo Kiev U19
0 - 0
Chornomorets U19
Sunderland U21
0 - 0
Brighton & Hove Alb. U21
Manchester United U21
0 - 0
Derby County U21
Norwich City U21
0 - 0
Middlesbrough U21
Chelsea U21
0 - 0
Arsenal U21
Fulham U21
0 - 0
Reading U21
KV Oostende U21
0 - 0
Waasland-Beveren U21
RFC de Liege U21
0 - 0
RWDM U21
Francs Borains U21
0 - 0
Kortrijk U21
Bayrampaşa
0 - 0
Beylikdüzüspor
Beykoz İshaklıspor
0 - 0
Şile Yıldızspor
Beylerbeyi 1911 FK
0 - 0
Alibeyköyspor
Haliçspor
0 - 0
Anadolu FYK
Maltepespor
0 - 0
Küçükçekmece Sportif
Sarıyer Yenimahallespor
0 - 0
Kartalspor
Yeni Ufukspor
0 - 0
Nişantaşıspor
İnkılap FSK
0 - 0
Vefa
Al Nejmeh
0 - 0
Al Ahed
Freetown City
0 - 0
Real Republicans
Charleroi (K)
0 - 0
OH Leuven (K)
White Star Woluwe (K)
0 - 0
Zulte-Waregem (K)
Concorde
0 - 0
SNIM (Cansado)
Rail Club Kadiogo
0 - 0
Rahimo
Vitesse FC
0 - 0
SONABEL
Sorrento
2 - 2
Joondalup United
Mandurah City
0 - 3
Dianella White Eagles
Atletico San Luis U23
0 - 0
Puebla U23
Queretaro U23
0 - 0
Santos Laguna U23
Mazatlan U23
0 - 0
Necaxa U23
Al Maadi (K)
1 - 3
Zed FC (K)
Fenerbahçe Beko
47 - 45
Baskonia Vitoria-Gasteiz
Zalgiris Kaunas
16 - 21
Olympiakos
Asvel Lyon-Villeurbanne
0 - 0
Olimpia Milano
Barcelona
0 - 0
AS Monaco
Bayern Münih
0 - 0
Kızılyıldız
Darüşşafaka Lassa
68 - 75
Bahçeşehir Koleji
Bursaspor İnfo Yatırım
29 - 46
Pınar Karşıyaka
Charlotte Hornets
99 - 111
Milwaukee Bucks
Orlando Magic
115 - 107
Utah Jazz
New York Knicks
99 - 110
Golden State Warriors
Brooklyn Nets
124 - 97
Atlanta Hawks
San Antonio Spurs
132 - 118
Oklahoma City Thunder
Phoenix Suns
110 - 105
Houston Rockets
Denver Nuggets
103 - 97
Miami Heat
Los Angeles Lakers
134 - 131
Washington Wizards
Çankırıspor (K)
0 - 0
Lidya Garden City Turgutlu (K)
FB Alagöz H. Gelişim (K)
83 - 68
Urla Belediyesi (K)
s.Oliver Würzburg
0 - 0
Crailsheim Merlins
Newcastle Eagles
0 - 0
Bakken Bears
Zenit Saint Petersburg
81 - 71
CSKA Moscow
MBA Moscow
48 - 54
BC Samara
Zadar
23 - 16
Split
Bordo Sportif RS
0 - 0
Aykanat Spor
Gemlik Basketbol
84 - 79
EFFE Haznedar SK
High Touch HT
48 - 71
Çorlu Belediyesi
Nazilli Belediye
83 - 59
Üsküdar Belediyesi Spor
Ayos Spor
106 - 56
Etimesgut Belediyesi
Beylikdüzü Basket
72 - 52
Eskişehir Birey Koleji
Sakarya BBSK
92 - 71
İBB Spor
Vefa Spor Kulübü
85 - 93
Karşıyaka Belediyesi
Satya Wacana
52 - 70
Tangerank Hawks
Satria Muda
86 - 57
Bima Perkasa
Poitiers
0 - 0
Chalons Reims
Rouen Basketball
0 - 0
Nantes Atlantique
EB Pau-Orthez
0 - 0
Etoile Angers
Aix Maurienne
0 - 0
Evreux Basket
Lille MB
0 - 0
Boulazac Basket
Rupella Basket
0 - 0
Denain Voltaire
JA Vichy-Clermont
0 - 0
Olympique Antibes
GTK Gliwice
72 - 86
BC Dziki
Manchester Giants
0 - 0
Caledonia Gladiators
Leicester Riders
0 - 0
Cheshire Phoenix
Giessen 46ers
21 - 17
PS Karlsruhe
Science City Jena
17 - 15
UBC Münster
Nürnberger BC
15 - 14
Dresden Titans
VFL Bochum
0 - 0
Medi Bayreuth
Rasta Vechta II
0 - 0
GIANTS Düsseldorf
Uni Baskets Paderborn
0 - 0
Kirchheim Knights
Gladiators Trier
0 - 0
Skyliners Frankfurt
EPG Baskets Koblenz
0 - 0
Eisbaren Bremerhaven
Artland Dragons
0 - 0
Phoenix Hagen
Amics Castello
0 - 0
CB Valladolid
Galomar
0 - 0
UD Oliveirense
Ilirija
0 - 0
Hopsi Polzela
Columbian Dyip
107 - 99
Converge FiberXers
Batang Pier
100 - 107
NLEX Road Warriors
Den Bosch
0 - 0
Antwerp Giants
Independiente de Oliva
86 - 90
Quimsa
San Martin
81 - 67
Riachuelo de La Rioja
SeaHorses Mikawa
73 - 61
Osaka Evessa
Mobis Phoebus
73 - 83
Goyang Sono
Seoul Knights
66 - 79
Korea Gas Corp
Changwon LG Sakers
97 - 64
Anyang KGC
BK Ventspils
0 - 0
TTÜ Tallinn
Vidzemes
67 - 50
Tallinna Kalev/TLÜ
Botafogo
90 - 93
Sao Jose
Flamengo
77 - 49
Mogi das Cruzes
Franca BC
95 - 94
Minas TC
Sao Paulo
79 - 74
Pinheiros
Inter Bratislava
74 - 53
BK Edymax SPU Nitra
Hapoel Afula
91 - 73
Hapoel Haifa
Helsinki Seagulls
0 - 0
Vilpas Vikings
Bisons Loimaa
0 - 0
Kobrat
KTP Basket
0 - 0
Lahti Basketbol
Köping Stars
14 - 23
Boras Basket
Nassjö
19 - 19
Norrköping Dolphins
Virtus Eirene Ragusa (K)
0 - 0
Oxygen Roma Basket (K)
Woori Hansae (K)
88 - 66
Bucheon Keb Hana (K)
Lulea BBK (K)
23 - 27
BK RIG Mark (K)
CSO Voluntari
79 - 82
BCMU Pitesti

İletişim Sayfa Başlığı

Burası iletişim sayfası açıklamasıdır. Yönetim panelinden sayfa açıklamalarını ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz.

İletişim

Aklınıza takılan sorular, reklam gibi konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Footer TEXT
SSL master