SON KUPONLAR

Kupon:
Net Banko
Kupon:
KASA KUPONU
Kupon:
Net Banko
CANLI SONUÇLAR
Samsunspor
0 - 1
Almere City
Türkiye U19
0 - 0
Danimarka U19
İspanya U19
0 - 0
Fransa U19
Pari Nizhny Novgorod
1 - 3
Rubin Kazan
GAIS
1 - 0
AIK
Lyngby
0 - 2
Kopenhag
Inter Turku
2 - 2
Gnistan
Stal Mielec
1 - 0
Widzew Lodz
Cangzhou Mighty Lions
0 - 5
Shanghai Shenhua
Juventude
0 - 0
Sao Paulo
Fortaleza
3 - 1
Atletico Goianiense
RB Bragantino
1 - 0
Atletico Paranaense
Cuiaba
0 - 1
Fluminense
Defensa y Justicia
2 - 2
Boca Juniors
Velez Sarsfield
3 - 0
Talleres Cordoba
Colo Colo
2 - 1
Union Espanola
Pumas UNAM
2 - 0
Pachuca
Leon
1 - 1
Necaxa
Ismaily
1 - 1
El Gounah
Pyramids
0 - 0
Al Ahly
Future FC
0 - 0
Smouha
Varbergs
0 - 0
Landskrona
Cienciano
0 - 1
ADT
Abdish-Ata
0 - 0
Neftchi Kochkor
Zorya Luhansk
0 - 0
Al Raed
Al Hilal Riyadh
2 - 0
Al Arabi
Aris Limassol
4 - 2
Huddersfield Town
Inter
1 - 0
Pergolettese
FK Kosice
0 - 0
Roma
Chelmsford City
0 - 0
Barnet
Rotor Volgograd
1 - 1
Torpedo Moscow
Buzau
0 - 2
Sepsi
Otelul Galati
0 - 0
SSC Farul
Stal Rzeszow
0 - 0
Arka Gdynia
Panama U20
3 - 0
Guatemala U20
Meksika U20
4 - 0
Haiti U20
Botafogo SP
2 - 2
Brusque
Atletico Nacional
2 - 1
America de Cali
Junior
2 - 1
Boyaca Chico
Jihlava
0 - 2
Zbrojovka Brno
Atletico Atlanta
0 - 0
Club Atletico Mitre
Boston River
1 - 2
Danubio
Sol De America
0 - 2
2 de Mayo
Young Lions
0 - 6
Lion City Sailors FC
Fram Reykjavik
0 - 0
Valur
FH Hafnarfjordur
0 - 0
İA Akranes
Alajuelense
2 - 1
Santos de Guapiles
Metta / LU Riga
0 - 0
FK Tukums 2000
Lilleström II
3 - 2
Rana
Surnadal
0 - 4
Rosenborg II
Skedsmo
2 - 4
Molde II
Fredrikstad II
2 - 1
HamKam II
Cavalry
1 - 1
Forge
Botafogo PB
1 - 0
ABC FC
Nautico
2 - 2
Athletic Club
EC Sao Jose
0 - 1
Aparecidense
Bolivar
0 - 0
Always Ready
Oriente Petrolero
2 - 1
Guabira
San Luis De Quillota
1 - 3
Santiago Morning
Recoleta
0 - 0
Union San Felipe
Hebar 1918
0 - 1
Spartak Varna
Septemvri Sofia
0 - 0
PFC Beroe
Colon
0 - 0
Uruguay Montevideo
Mont-Royal Outremont
0 - 0
St-Hubert
Excursionistas
0 - 0
Flandria
Fenix
0 - 0
Argentino Quilmes
Sacachispas
0 - 0
Villa San Carlos
Villa Dalmine
0 - 0
UAI Urquiza
Kingston City
0 - 4
Bulleen Lions
FK Minyor Pernik
0 - 0
Botev Plovdiv II
CSKA Sofia II
0 - 1
Litex Lovech
Ludogorets II
2 - 0
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Calcutta Customs
0 - 0
Eastern Railway
Railway
0 - 0
East Bengal
Rainbow
0 - 0
Kalighat Club
Deportivo Tachira
1 - 0
Zamora
PDRM U23
0 - 1
Negeri Sembilan U23
Brunei U19
0 - 6
Tayland U19
Singapur U19
0 - 5
Malezya U19
Deportes Linares
3 - 0
Real San Joaquín
Kingston City U23
1 - 3
Bulleen Lions U23
Boston River (K)
0 - 2
Liverpool (K)
Racing (K)
0 - 9
Nacional (K)
Woodbridge Strikers
2 - 1
Burlington
Leones del Norte
0 - 0
Mushuc Runa
Manta
1 - 3
Deportivo Cuenca
Persis Solo
0 - 0
PSM Makassar
Persib Bandung
0 - 1
Borneo FC
Bulleen Lions (K)
1 - 0
Moreland Zebras (K)
Sydney Olympic U20
1 - 4
Manly United U20
İspanya (K)
0 - 0
Avustralya (K)
Sırbistan
0 - 0
Yunanistan
ABD
0 - 0
Almanya
Boston Celtics
98 - 103
Philadelphia 76ers
Brooklyn Nets
90 - 97
Charlotte Hornets
San Antonio Spurs
100 - 89
Toronto Raptors
Utah Jazz
97 - 87
Detroit Pistons
Portland Trail Blazers
105 - 95
Houston Rockets
Gigantes
119 - 117
Quebradillas
Caguas
91 - 74
Santeros

İletişim Sayfa Başlığı

Burası iletişim sayfası açıklamasıdır. Yönetim panelinden sayfa açıklamalarını ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz.

İletişim

Aklınıza takılan sorular, reklam gibi konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Footer TEXT
SSL master