SON KUPONLAR

Kupon:
Net Banko
Kupon:
KASA KUPONU
Kupon:
Net Banko
CANLI SONUÇLAR
Başakşehir FK
2 - 0
Çaykur Rizespor
Galatasaray
0 - 0
Pendikspor
Gaziantep FK
0 - 0
Kasımpaşa
Antalyaspor
0 - 0
Hatayspor
Bodrum FK
2 - 1
Şanlıurfaspor
Çorum FK
2 - 0
Adanaspor
Gençlerbirliği
2 - 0
Erzurumspor FK
Sakaryaspor
0 - 0
Keçiörengücü
Coventry
0 - 2
Manchester United
Everton
2 - 0
Nottingham Forest
Aston Villa
1 - 1
Bournemouth
Crystal Palace
4 - 1
West Ham United
Fulham
0 - 0
Liverpool
Getafe
1 - 1
Real Sociedad
Almeria
1 - 1
Villarreal
Deportivo Alaves
0 - 0
Atletico Madrid
Real Madrid
0 - 0
Barcelona
Sassuolo
0 - 3
Lecce
Torino
0 - 0
Frosinone
Salernitana
0 - 0
Fiorentina
Monza
0 - 0
Atalanta
Le Havre
0 - 1
Metz
Lille
1 - 0
RC Strasbourg
Reims
1 - 2
Montpellier
Brest
0 - 0
Monaco
Toulouse
0 - 0
Marsilya
PSG
0 - 0
Lyon
Werder Bremen
2 - 1
Stuttgart
Borussia Dortmund
0 - 0
Bayer Leverkusen
Freiburg
0 - 0
Mainz 05
Feyenoord
0 - 0
NEC Nijmegen
Chaves
1 - 0
Estoril
Famalicao
0 - 1
Portimonense
Casa Pia
0 - 0
Porto
Sporting CP
0 - 0
Vitoria Guimaraes
Lamia
0 - 4
Panathinaikos
Aris Saloniki
0 - 0
AEK Atina
Olympiakos
0 - 0
PAOK
Cercle Brugge
0 - 1
Royal Antwerp
Union Saint-Gilloise
0 - 0
Club Brugge
Kortrijk
1 - 3
RWDM 47
Sporting Charleroi
0 - 0
AS Eupen
Panserraikos
2 - 1
PAS Giannina
Pari Nizhny Novgorod
1 - 4
Dinamo Moscow
Zenit St. Petersburg
1 - 0
FK Orenburg
FC Sochi
0 - 0
Ural
Rostov
0 - 0
Spartak Moskova
Central Coast Mariners
0 - 0
Adelaide United
Perth Glory
3 - 4
Western United
Blackburn Rovers
1 - 3
Sheffield Wednesday
Hansa Rostock
0 - 2
Magdeburg
Karlsruher SC
3 - 2
Hertha Berlin
Hannover 96
1 - 2
St. Pauli
Espanyol
1 - 1
FC Andorra
Eibar
1 - 0
Alcorcon
Eldense
0 - 0
Albacete
Mirandes
0 - 0
Burgos
Rangers
1 - 0
Hearts
Karaman Futbol Kulübü
0 - 3
GMG Kastamonuspor
Etimesgut Belediyespor
2 - 0
24Erzincanspor
İskenderunspor A.Ş.
3 - 0
Denizlispor
Uşak Spor
0 - 4
Menemen FK
Arnavutköy Belediye
2 - 0
Fethiyespor
Amed Sportif
0 - 2
Iğdır Futbol Kulübü
68 Aksaray Belediyespor
0 - 0
Sarıyer
Belediye Derincespor
1 - 0
Somaspor
Isparta 32 Spor
1 - 1
İnegölspor
Adıyaman FK
2 - 2
1461 Trabzon FK
Altınordu
2 - 0
Yeni Mersin İdman Yurdu
Ankara Demirspor
2 - 1
Diyarbekir Spor
Beyoğlu Yeniçarşıspor
0 - 2
Van Spor FK
Bucaspor 1928
1 - 2
Esenler Erokspor
Bursaspor
0 - 3
Hes İlaç Afyonspor
Kırşehir Futbol SK
3 - 3
Kırklarelispor
Nazilli Belediyespor
1 - 3
Karacabey Belediye Spor
Serik Belediyespor
1 - 0
Zonguldak Kömürspor
52 Orduspor FK
3 - 3
K.Çekmece Sinopspor
Kepezspor FAŞ
2 - 3
Ayvalıkgücü Belediyespor
Talasgücü Belediyespor
2 - 1
Artvin Hopaspor
Edirnespor
1 - 1
Mardin 1969 Spor
Kırıkkalegücü FK
3 - 1
Gümüşhanespor
Karabük İdmanyurdu Spor
2 - 5
Malatya Arguvanspor
İnegöl Kafkas GK
3 - 1
Tarsus İdman Yurdu
Karşıyaka
1 - 1
Hacettepe 1945
Elazığspor
2 - 1
Sapanca Gençlikspor
Batman Petrolspor
4 - 0
Pazarspor
Ergene Velimeşe
0 - 0
Amasyaspor Futbol Kulübü
Kelkit Hürriyet SK
0 - 1
Efeler 09 Spor
Anadolu Üniversitesi
3 - 0
Bulvarspor
Silifke Belediye Spor
1 - 0
Amber Çay Eynesil Bld.
Karaköprü Belediyespor
2 - 1
Osmaniyespor FK
1922 Konyaspor
0 - 0
Fatsa Belediyespor
Akhisarspor
2 - 6
Erbaaspor
Ağrı 1970 Spor
1 - 0
Darıca Gençlerbirliği
Bayburt Özel İdare Spor
2 - 1
Sivas 4 Eylül FAŞ
Belediye Kütahyaspor
1 - 1
Büyükçekmece Tepecikspor
Silivrispor
2 - 0
Bornova 1877
Adana 1954 Futbol Kulübü
3 - 1
Çatalcaspor
Bergama Sportif FAŞ
2 - 1
Balıkesirspor
Sebat Gençlik SK
0 - 0
Nevşehir Belediyespor
Siirt İl Özel İdare
2 - 0
Alanya Kestelspor
Sultanbeyli Bld.
0 - 1
Muş 1984 Muşspor
Tokat Bld Plevnespor
2 - 0
Bursa Yıldırımspor
Çankaya FK
1 - 1
23 Elazığ Futbol Kulübü
Amed Sportif (K)
0 - 0
Hakkarigücü (K)
Ataşehir Belediyesi (K)
2 - 1
Adana İdmanyurduspor (K)
Fatih Vatanspor (K)
1 - 4
ALG Spor (K)
Gaziantep Asya Spor (K)
1 - 2
Fatih Karagümrük (K)
Beylerbeyispor (K)
5 - 1
1207 Antalyaspor (K)
Beşiktaş (K)
1 - 3
Fomget Gençlik Ve Spor (K)
Galatasaray (K)
4 - 2
Karadeniz Ereğlispor (K)
Trabzonspor (K)
3 - 0
Fenerbahçe (K)
Slavia Prag
2 - 2
Sigma Olomouc
Slovan Liberec
0 - 0
Hradec Kralove
FK Pardubice
1 - 2
Mlada Boleslav
Slovacko
0 - 0
Viktoria Plzen
HamKam
0 - 1
Stromsgodset
Viking
0 - 1
Fredrikstad
Brann
0 - 0
Odds BK
Haugesund
0 - 1
Rosenborg
Kristiansund BK
0 - 0
Tromsö
Sandefjord
0 - 0
Lilleström
Sarpsborg 08
0 - 0
KFUM Oslo
Bodo/Glimt
0 - 0
Molde
Luzern
0 - 1
Basel
Zürich
0 - 0
St. Gallen
Winterthur
0 - 0
Young Boys
Kopenhag
1 - 0
Silkeborg IF
Brondby
0 - 0
Midtjylland
Hvidovre
2 - 1
Vejle
Viborg
2 - 1
Lyngby
Veres Rivne
1 - 1
Dnipro-1
Oleksandria
1 - 2
LNZ Cherkasy
Dynamo Kiev
0 - 0
Polessya
EIF
0 - 0
Oulu
AIK
2 - 0
Djurgarden
GAIS
2 - 1
Mjallby
Halmstad
0 - 1
Brommapojkarna
Hacken
0 - 1
Hammarby
LASK Linz
1 - 3
Hartberg
Salzburg
1 - 0
Austria Klagenfurt
Cracovia Krakow
0 - 1
Puszcza Niepolomice
Lodzki KS
2 - 3
Lech Poznan
Legia Warszawa
0 - 0
Slask Wroclaw
Gangwon
4 - 1
Incheon United
Daegu
0 - 0
Daejeon Citizen
Henan Jianye
1 - 0
Qingdao Jonoon
Meizhou Hakka
0 - 0
Shanghai Port
Beijing Guoan
4 - 1
Qingdao Youth Island
Nagoya Grampus
2 - 1
Cerezo Osaka
FC Tokyo
1 - 2
Machida Zelvia
Qingdao Elite United
0 - 0
Wuhan Chufeng Heli
Changle Jingangtui
0 - 4
Hunan Billows
Shanghai Shenshui
1 - 1
Hainan Star
Qujing Yibu
1 - 5
Guangxi Hengchen
Toronto FC
1 - 0
New England Revolution
Columbus Crew
2 - 2
Portland Timbers
Inter Miami
3 - 1
Nashville SC
New York City FC
2 - 0
DC United
CF Montreal
2 - 2
Orlando City
Atlanta United
1 - 2
FC Cincinnati
Sporting Kansas City
3 - 3
St. Louis City
Houston Dynamo
0 - 1
Austin
Chicago Fire
0 - 4
Real Salt Lake
Colorado Rapids
2 - 1
FC Dallas
Los Angeles FC
2 - 2
New York Red Bulls
Seattle Sounders
0 - 2
Vancouver Whitecaps
RB Bragantino
1 - 0
Corinthians
Gremio
1 - 0
Cuiaba
Atletico Mineiro
3 - 0
Cruzeiro
Palmeiras
0 - 0
Flamengo
Atletico Paranaense
0 - 0
Internacional
Vitoria
0 - 0
Bahia
CA La Paz
3 - 2
Alebrijes de Oaxaca
Zamalek
0 - 0
Dreams
USM Alger
0 - 0
RSB Berkane
Leon
2 - 0
Monterrey
Tigres UANL
5 - 2
Necaxa
Guadalajara
2 - 0
Queretaro
Santos Laguna
0 - 2
Pachuca
Pumas UNAM
2 - 1
Club America
Estudiantes
3 - 0
Barracas Central
Godoy Cruz
1 - 2
Velez Sarsfield
River Plate
0 - 0
Boca Juniors
Universidad Catolica
0 - 1
Colo Colo
Coquimbo Unido
2 - 0
O Higgins
Huachipato
0 - 0
Deportes Iquique
Palestino
0 - 0
Universidad Chile
Cardiff MU
1 - 3
Newtown
Caernarfon Town
2 - 2
Bala Town
The New Saints
2 - 0
Connahs Quay
Aberystwyth Town
3 - 0
Pontypridd Town AFC
Penybont
1 - 0
Haverfordwest County
Colwyn Bay
1 - 0
Barry Town
UD Oliveirense
1 - 2
CF Os Belenenses
Academico Viseu
0 - 1
Mafra
Vilaverdense
0 - 1
Maritimo
Lokomotiva Zagreb
0 - 0
Dinamo Zagreb
Rijeka
0 - 0
Gorica
Spartak Trnava
0 - 0
Slovan Bratislava
Juventus II
1 - 0
Fermana
Lucchese
0 - 0
Carrarese
Perugia
0 - 0
Arezzo
Pescara
0 - 1
Ancona 1905
Pontedera
1 - 1
Olbia 1905
Recanatese
1 - 1
Gubbio
Rimini
0 - 0
Virtus Entella
SPAL
0 - 0
Pineto
Sassari Torres
1 - 0
Cesena
Sestri Levante
1 - 2
Vis Pesaro
ACR Messina
0 - 0
Rossoblu Potenza
Benevento
0 - 0
US Latina
Crotone
0 - 0
SS Monopoli
Foggia Calcio
0 - 0
Audace Cerignola
Picerno
0 - 0
Brindisi
SSC Giugliano
0 - 0
Casertana
Sorrento Calcio
0 - 0
Catania
Taranto
0 - 0
Avellino
Torre Neapolis
0 - 0
Nuova Monterosi
Virtus Francavilla
0 - 0
Juve Stabia
Waldhof Mannheim
0 - 2
Rot-Weiss Essen
Preussen Münster
0 - 0
Freiburg II
Ulm 1846
0 - 0
Jahn Regensburg
IK Oddevold
2 - 1
Gefle
IK Brage
1 - 1
Landskrona
Sepsi
0 - 0
Universitatea Craiova
Zob Ahan
2 - 0
Aluminium Arak
Malavan FC
1 - 2
Sepahan
Ben Guerdane
1 - 1
Club Africain
Chebba
0 - 1
Jerba
Etoile Du Sahel
0 - 0
Bouchamma
Korba
0 - 2
Alaouite
Menzel Kamel
0 - 3
Olympique Beja
ES Metlaoui
0 - 1
Monastir
Moknine
2 - 2
Sporting Ben Arous
Jeunesse Sportive Omrane
0 - 0
US Tataouine
AS Slimane
0 - 0
Gabes
Otelul Galati
1 - 0
Universitatea Cluj
Hapoel Eran Hadera
0 - 0
Ashdod
Hapoel Petah Tikva
0 - 0
Beitar Jerusalem
Aalborg
3 - 3
Kolding IF
Arka Gdynia
2 - 0
Wisla Plock
Miedz Legnica
2 - 0
Motor Lublin
Nieciecza
0 - 0
Katowice
Slutsk
1 - 3
Isloch Minsk
Dinamo Minsk
0 - 0
Torpedo Zhodino
Neman Grodno
0 - 0
Vitebsk
Kapaz
1 - 2
Sabah
Araz
0 - 0
Sebail FK
Al Bataeh
0 - 1
Al Nasr
Khorfakkan
2 - 1
Baniyas SC
Al Sharjah
0 - 0
Al Jazira Abu Dhabi
Al Ahli FC Dubai
0 - 0
Al Ittihad Kalba
Ürdün U23
0 - 0
Endonezya U23
Katar U23
0 - 0
Avustralya U23
Jerv
2 - 1
Hodd
Strommen
4 - 2
Valerenga II
Alta
1 - 1
Ullensaker / Kisa
Eidsvold Turn
4 - 2
Junkeren
Grorud IL
3 - 0
Tromsdalen
Kecskemeti TE
2 - 1
Mezokövesd-Zsory
MOL Fehervar
0 - 0
Zalaegerszegi TE
Ujpest
0 - 0
MTK Budapest
Sportivo Ameliano
2 - 0
General Caballero JLM
Libertad
2 - 0
Sportivo Trinidense
Deportivo Pereira
1 - 2
Millonarios
Junior
1 - 0
Once Caldas
Alianza Petrolera
2 - 1
Jaguares De Cordoba
Santa Fe
0 - 0
America de Cali
Sporting Cristal
0 - 0
Cusco FC
Atletico Grau
0 - 0
Melgar
RSB Berkane
0 - 0
Moghreb Tetouan
UTS Rabat
0 - 0
JS Soualem
FAR Rabat
0 - 0
Maghreb Fes
CR Khemis Zemamra
0 - 0
Raja Casablanca
Renofa Yamaguchi
1 - 2
Mito HollyHock
Oita Trinita
0 - 2
Iwaki
Kagoshima United
2 - 1
Tochigi SC
JEF United
1 - 2
Blaublitz Akita
V-Varen Nagasaki
1 - 0
Yokohama FC
Viktoria Zizkov
3 - 1
Chrudim
Jihlava
1 - 1
Sparta Prag II
Varnsdorf
1 - 0
Prostejov
Hanacka
0 - 0
Dukla Prag
Opava
0 - 0
Graffin Vlasim
Colon
0 - 0
Temperley
Talleres Remedios
1 - 0
Tristan Suarez
Club Atletico Mitre
0 - 0
Gimnasia Mendoza
Deportivo Madryn
0 - 0
Chaco For Ever
Arsenal Sarandi
0 - 0
San Martin San Juan
San Miguel
0 - 0
Racing Cordoba
Chacarita Juniors
0 - 0
Agropecuario Argentino
Atletico Aldosivi
0 - 0
Nueva Chicago
Gimnasia Y Tiro
0 - 0
Gimnasia Jujuy
Nacional de Football
6 - 2
Rampla Juniors
Deportivo Maldonado
1 - 2
Miramar Misiones
Centro Atletico Fenix
0 - 0
Montevideo Wanderers
CA River Plate
0 - 0
Progreso
Dibba Al Hisn
0 - 1
Al Fujairah
Al Jazira Al Hamra
2 - 1
Al Thaid
Al Hamriyah
1 - 2
Dibba Al Fujairah
Al Arabi
0 - 0
Al Ramms Mirbih
Grazer AK
3 - 1
St. Pölten
Maribor
3 - 0
Rogaska
Celje
0 - 0
Domzale
Koper
0 - 0
NK Bravo
Tabor Sezana
1 - 0
Bistrica
ND Primorje
0 - 0
Ilirija
NK Brinje
0 - 0
Jadran Dekani
Zilina II
2 - 1
Spartak Myjava
Lech Poznan II
0 - 0
Stal Stalowa Wola
Radunia Stezyca
3 - 0
Jastrzebie Zdroj
Kotwica Kolobrzeg
0 - 1
LKS Lodz II
Zaglebie Lubin II
2 - 1
Chojniczanka Chojnice
FK Panevezys
1 - 1
TransINVEST Vilnius
Hegelmann Litauen
2 - 2
Banga Gargzdai
Zalgiris Vilnius
0 - 0
Dziugas Telsiai
KuPS Ak.
0 - 2
Klubi-04
OLS
1 - 2
Atlantis
PKKU
0 - 0
FC Jazz
Ceara
1 - 1
Goias
Spartak Subotica
0 - 0
Javor Ivanjica
Radnicki Nis
0 - 0
Radnik Surdulica
Novi Pazar
0 - 0
Vozdovac
Richards Bay
1 - 0
Kaizer Chiefs
Polokwane City
2 - 2
Cape Town City
TS Galaxy
0 - 0
Stellenbosch FC
North District
3 - 2
Resources Capital FC
HK U23
0 - 6
Eastern
Orsha
3 - 5
Niva Dolbizno
Shakhtyor Petrikov
0 - 0
Energetik-BGU Minsk
Lokomotiv Gomel
0 - 0
FC Molodechno
Lida
0 - 0
Dnepr Rogachev
Madura United
2 - 0
PSM Makassar
Borneo FC
1 - 2
Arema Malang
Barito Putera
2 - 2
Persija Jakarta
Anyang
1 - 3
Suwon Bluewings
Ansan Greeners
1 - 2
Gimpo Citizen
Gyeongnam FC
2 - 1
Seoul E-Land
Asan Mugunghwa
1 - 1
Jeonnam Dragons
Muang Thong United
2 - 1
Lamphun Warrior
Prachuap
2 - 1
Sukhothai
Nakhon Pathom
1 - 2
Bangkok United
KA Akureyri
0 - 0
Vestri
İA Akranes
0 - 0
Fylkir
Vikingur R.
0 - 0
Breidablik
Foshan Nanshi
0 - 4
Chongqing Tongliang Long
Dalian Zhixing
2 - 0
Yanbian Longding
Guangzhou Evergrande
0 - 0
Wuxi Wugou
Nanjing City
2 - 2
Suzhou Dongwu
Hannover 96 II
1 - 1
VfB Oldenburg
Eimsbütteler TV
1 - 1
Holstein Kiel II
St. Pauli II
1 - 2
Drochtersen / Assel
Schott Mainz
3 - 0
Eintracht Frankfurt II
FSV Frankfurt
3 - 1
Stuttgarter Kickers
Stuttgart II
4 - 3
Steinbach
Babelsberg
0 - 3
Energie Cottbus
Carl Zeiss Jena
3 - 3
Berliner AK 07
Hertha Berlin II
0 - 5
Chemnitzer FC
Hartford Athletic
1 - 3
San Antonio
FC Tulsa
1 - 4
Charleston Battery
North Carolina
2 - 3
New Mexico United
Miami FC
0 - 1
Birmingham Legion
Tampa Bay Rowdies
1 - 1
El Paso Locomotive
Colorado Springs
1 - 1
Indy Eleven
Memphis 901
1 - 2
Monterey Bay
Las Vegas Lights
1 - 2
Rhode Island
Orange County SC
0 - 2
Sacramento Republic
Phoenix Rising
1 - 3
Pittsburgh Riverhounds
Yoogali
0 - 2
Monaro Panthers
Gungahlin
3 - 2
Canberra Olympic
Sydney Olympic
2 - 1
NWS Spirit
Sydney United
3 - 2
Marconi Stallions
Western Sydney W. II
3 - 0
Blacktown City Demons
Wollongong Wolves
3 - 2
Sydney II
APIA Leichhardt Tigers
3 - 2
Rockdale Ilinden
Charlestown City Blues
1 - 2
Lambton Jaffas
Broadmeadow Magic
0 - 0
Maitland
Rochedale Rovers
1 - 5
Brisbane Roar II
Brisbane Olympic FC
0 - 0
Gold Coast United
Adelaide United II
2 - 1
South Adelaide Panthers
Gimnastic Tarragona
1 - 0
Celta Vigo II
Barcelona II
0 - 0
Lugo
SD Logrones
0 - 0
Osasuna II
Arenteiro
0 - 0
Ponferradina
Real Union
0 - 0
Unionistas
Granada II
5 - 0
San Fernando
Malaga
0 - 0
Real Murcia
Ceuta
2 - 1
Atletico Baleares
Melilla
2 - 0
Merida AD
UD Ibiza
0 - 1
Atletico Madrid II
Intercity Alicante
0 - 0
Cordoba
Linares Deportivo
0 - 0
CD Castellon
Melbourne City II
0 - 0
Preston Lions
Biel-Bienne
2 - 0
Servette II
Lugano II
2 - 0
Brühl
Metta / LU Riga
1 - 2
Riga FC
Auda
2 - 0
FK Tukums 2000
Tvaaker
1 - 2
BK Olympic
Ljungskile
0 - 0
Torns
Falkenbergs FF
0 - 1
Norrby IF
Pitea IF
1 - 1
Örebro Syrianska
Taby
2 - 2
Umea FC
Karlbergs BK
1 - 0
Hammarby Talang
Szombathelyi Haladas
0 - 0
Mosonmagyarovari TE
Kozarmisleny
0 - 0
Ajka
Soroksar
0 - 0
Budafoki MTE
Budapest Honved
0 - 0
Pecsi MFC
Csakvari TK
0 - 0
Gyirmot
Siofok
0 - 0
BVSC
Tiszakecske
1 - 0
Kazincbarcika
FC Kuressaare
5 - 0
Trans Narva
FC Flora Tallinn
1 - 1
Nomme JK Kalju
Kheybar Khorramabad
0 - 0
D. Babol
Ario Eslamshahr
2 - 0
SC Damash Gilanian
Mes Soongoun
0 - 0
Naft Masjed Soleyman
Mes Shahr-e Babak FC
0 - 0
Khooshe Talaee Saveh
Chadormalu SC
0 - 0
Naft Gachsaran
Pars Jam Bushehr
0 - 0
Saipa
Shahin Bandar Ameri
0 - 0
Shahrdari Astara
Shahre Raz
0 - 0
Mes Kerman
Esteghlal Mollasani
0 - 0
Fajr Sepasi
Manchester United (K)
2 - 2
Tottenham Hotspur (K)
Arsenal (K)
3 - 0
Leicester City WFC (K)
Manchester City (K)
5 - 0
West Ham United (K)
Utrecht (K)
2 - 2
Twente (K)
ADO Den Haag (K)
2 - 1
Feyenoord (K)
Excelsior Barendrecht (K)
2 - 4
Fortuna Sittard (K)
Köln (K)
2 - 0
Freiburg (K)
Duisburg (K)
0 - 0
Wolfsburg (K)
Cayon
1 - 2
Gimnastica Torrelavega
Rayo Cantabria
2 - 4
Arandina
Guijuelo
0 - 0
Villalbes
Langreo
0 - 0
Real Valladolid II
Pontevedra
0 - 0
Ourense CF
Marino De Luanco
0 - 0
Zamora CF
Real Aviles
0 - 0
Covadonga
Arenas de Getxo
2 - 2
Zaragoza II
Brea
0 - 2
Utebo
CD Calahorra
1 - 0
Valle Egües
Gernika
0 - 0
UD Logrones
Naxara
0 - 0
Barbastro
Tudelano
0 - 0
Izarra
Barakaldo
0 - 0
Deportivo Alaves II
Europa
2 - 1
Badalona
Hercules
5 - 1
Pena Deportiva
Penya Independent
1 - 0
Espanyol II
Cerdanyola del Valles
0 - 0
Lleida Esportiu
Sant Andreu
0 - 0
Torrent
Terrassa
0 - 0
Saguntino
Antoniano
0 - 0
Estepona
La Union Atletico
0 - 0
Ciudad Real
Real Betis II
0 - 0
CD Aguilas
UCAM Murcia
2 - 0
San Roque
Velez
0 - 1
Sevilla II
Cartagena II
0 - 0
Cadiz II
El Palo
0 - 0
Mar Menor CF
Orihuela
0 - 0
Linense
Yeclano
0 - 0
Marbella
SS Reyes
4 - 0
Mensajero
Union Adarve
0 - 2
Getafe II
Ursaria
0 - 1
Numancia
Montijo
1 - 2
CD Badajoz
UD San Fernando
1 - 2
Navalcarnero
Talavera CF
0 - 0
Illescas
Cacereno
0 - 0
Atlético Paso
Gimnastica Segoviana
0 - 0
Llerenense
GrIFK
0 - 0
JäPS II
FK Aksu
0 - 0
Yelimay Semey
FC Astana
2 - 2
Tobol
Zhetysu
1 - 0
Shakhter Karagandy
Hwaseong
1 - 4
Pocheon
Gangneung City
0 - 0
Yeoju Sejong
Gyeongju HNP
2 - 0
Mokpo City
Changwon City
2 - 0
Yangpyeong
Asane II
0 - 0
Os Turn Fotball
Sandnes Ulf II
0 - 0
Start II
Assiden IF
0 - 0
Mjöndalen II
Rosenborg II
5 - 3
Lilleström II
Stromsgodset II
2 - 1
Surnadal
Melhus
1 - 3
Stabaek II
SK Traeff
0 - 0
Lorenskog
Aalesund II
0 - 0
Gjellerasen
Elverum
0 - 0
Floya
Harstad
0 - 0
Bodo/Glimt II
Ulfstind
0 - 0
Kongsvinger II
Real San Andres
0 - 0
Boca Juniors de Cali
Fukushima United
1 - 2
Omiya Ardija
Vanraure Hachinohe
0 - 0
Giravanz Kitakyushu
York United
0 - 0
Forge
Reading (K)
1 - 0
Durham Women (K)
Birmingham City (K)
1 - 0
Sheffield United LFC (K)
Lewes (K)
0 - 0
Crystal Palace (K)
Southampton (K)
3 - 1
Millwall Lionesses (K)
Sunderland (K)
0 - 1
Charlton Athletic (K)
Hoi King
0 - 0
Shatin SA
Eastern District
0 - 0
Wong Tai Sin
Kowloon City
0 - 0
Citizen AA
Central & Western
0 - 0
South China
Yuen Long
2 - 4
Wing Yee
Sai Kung
0 - 0
3 Sing
Caxias
0 - 4
Athletic Club
Ypiranga Erechim
3 - 1
CSA Alagoano
Figueirense
0 - 0
Ferroviario AC
Nautico
0 - 0
Sao Bernardo FC
Perez Zeledon
1 - 1
Grecia
Alajuelense
2 - 2
Deportivo Saprissa
Marathon
1 - 0
Real Espana
CD Real Sociedad
2 - 1
Vida
Genesis
0 - 0
Olancho
Export Sebaco
2 - 2
Matagalpa
Deportivo Ocotal
1 - 1
Jalapa
Municipal Limeno
0 - 0
FAS
Luis Angel Firpo
1 - 1
Isidro Metapan
Ishøj
2 - 0
Holbaek
Lyseng
1 - 0
Vanlose
Sirens
2 - 0
Gudja United
Mosta
3 - 1
Hibernians FC
Valletta
1 - 0
Balzan FC
Universitario de Vinto
0 - 1
The Strongest
Jarfalla
4 - 1
Sandvikens AIK
Arlanda
2 - 1
Hudiksvalls FF
Varbergs GIF
2 - 0
Qviding FIF
Savedalen
1 - 4
Astrio
IK Tord
3 - 0
Hittarps IK
Vastra Frolunda IF
1 - 0
Öckerö
Karlshamn
1 - 1
IFK Berga
IFK Östersund
2 - 2
IFK Lulea
Enskede IK
0 - 0
Mjölby
Huddinge
0 - 0
Arameiska / Syrianska
IF Sylvia
4 - 0
IK Sleipner
Ljungsbro
0 - 0
Nacka Iliria
IFK Eskilstuna
0 - 0
Syrianska FC
IFK Kumla
2 - 1
Saffle SK
CSD Rangers
0 - 0
Santiago Morning
Antofagasta
0 - 0
Recoleta
Pretoria Callies
2 - 1
Hungry Lions
Orbit College
1 - 1
MM Platinum
Niger Tornadoes
1 - 0
Doma United
Katsina United
0 - 0
Sporting Lagos
Lobi Stars
1 - 0
Bendel Insurance
Plateau United
0 - 0
Remo Stars
Kwara United
0 - 0
Akwa United
Kano Pillars
0 - 0
Gombe United
Sunshine Stars
0 - 0
Enyimba
Rivers United
0 - 0
Enugu Rangers
JFK Ventspils
0 - 0
Valmiera II
Rigas FS II
0 - 0
Smiltene
ADO 20
1 - 1
Jong Almere City
Raja Beni Mellal
0 - 0
Olympique Dcheira
Difaa El Jadida
0 - 0
Ittifaq Marrakech
USM Oujda
0 - 0
CODM Meknes
Kawkab Marrakech
0 - 0
JSM Laayoune
Lokomotiv Plovdiv
1 - 1
CSKA 1948 Sofia
Lokomotiv Sofia 1929
0 - 1
Botev Plovdiv
Arda Kardzhali
0 - 0
CSKA Sofia
07 Vestur Sorvagur
1 - 1
Skala
Vikingur Gota
2 - 0
B36 Torshavn
IF Fuglafjordur
0 - 0
NSI Runavik
Gagra
0 - 0
Dila Gori
FC Sheriff
3 - 0
Dacia-Buiucani
Zimbru
0 - 0
Milsami
MCF
0 - 0
Vihiga Bullets
Vihiga United
1 - 1
Mwatate United
Coast Stima
0 - 0
Silibwet
Rainbow
0 - 0
Nairobi United
Chiangmai
2 - 0
Chainat Hornbill
Rayong FC
8 - 4
Samut Prakan City
Kanchanaburi
2 - 1
Chiangmai United
Krabi
2 - 3
Lampang
Richmond Kickers
0 - 2
Spokane Velocity
Chattanooga Red Wolves
1 - 1
Northern Colorado
Ipswich Knights
0 - 0
Pine Hills
Gor Mahia
1 - 0
Leopards SC
Muranga All Stars
0 - 0
Wazito
Ulinzi Stars
0 - 1
Tusker
Vojvodina U19
2 - 1
Zemun U19
Vozdovac U19
3 - 1
Graficar U19
Brodarac U19
2 - 0
Novi Pazar U19
Partizan U19
3 - 1
Radnicki Kragujevac U19
Radnicki Nis U19
2 - 0
Radnicki NB U19
Crvena Zvezda U19
0 - 0
Cukaricki U19
Monza U19
1 - 1
Lazio U19
Torino U19
4 - 2
Frosinone U19
Empoli U19
2 - 2
Verona U19
Fenix
1 - 2
Flandria
Villa Dalmine
1 - 0
Liniers
Los Andes
0 - 0
Colegiales
Argentino Quilmes
0 - 0
Villa San Carlos
Sacachispas
0 - 0
Excursionistas
Pyunik
2 - 2
FC Ararat-Armenia
Bohemians 1905 II
3 - 3
Taborsko II
Dukla Prag II
0 - 6
Slavia Prag II
Viktoria Plzen II
3 - 0
Admira Praha
Povltava FA
0 - 0
Loko Vltavin
Chlumec nad Cidlinou
0 - 0
Banik Sous
Hradec Kralove II
2 - 0
Mlada Boleslav II
Slovan Liberec II
3 - 1
Jablonec II
Teplice II
2 - 3
Usti Nad Labem
Sokol Brozany
0 - 0
Sokol Zivanice
Penya Encarnada
2 - 4
FC Santa Coloma
Pas de la Casa
1 - 2
Atletic Club DEscaldes
Inter Club
2 - 0
Esperança dAndorra
Ordino
0 - 0
UE Santa Coloma
Wolfsberger AC II
3 - 2
Voitsberg
ASK Klagenfurt
0 - 0
Vorwarts Steyr
Reichenau
3 - 0
Schwaz
KF Gostivari
0 - 0
Akademija Pandev
Makedonija GjP
0 - 1
Struga
Sileks
0 - 0
Shkupi
Tikves
1 - 1
Shkendija 79
Vardar Skopje
0 - 1
Voska Sport
Democracia
0 - 0
Suchitepequez
Deportivo San Pedro
0 - 0
Nueva Concepcion
Juventud Copalera
0 - 0
Solola
Marquense
0 - 0
Iztapa
Quiché
0 - 0
Santa Lucia
Deportivo Barberena
0 - 0
Cuilapa
Fraijanes
0 - 0
Juventud Pinulteca
Heredia
0 - 0
Universidad San Carlos
Mictlan
0 - 0
Aurora
Sacachispas
0 - 0
Peten
Ludogorets II
2 - 0
Yantra 1919
Galvez Esporte Clube
0 - 0
Humaita
Independencia
0 - 0
Rio Branco FC
Metz (K)
0 - 0
Strasbourg (K)
Le Mans (K)
0 - 0
Thonon Evian (K)
Marsilya (K)
0 - 0
Lens (K)
Montauban (K)
0 - 0
Nice (K)
Rodez (K)
4 - 1
Albi Marssac TF (K)
Aguacateros CDU
0 - 0
Huracanes Izcalli
Ciervos
0 - 0
Pachuca II
Deportivo Ayense
0 - 0
Caja Oblatos CFD
Slovacko II
1 - 1
Hodonin-Sardice
Unicov
2 - 1
Karvina II
FASTAV Zlin II
3 - 2
Frydlant
Cappellen
2 - 7
KVK Tienen
Union Namur
4 - 0
Dessel Sport
OH Leuven II
2 - 3
Thes Sport
North Brisbane
1 - 2
University Of Queensland
Redcliffe PCYC
0 - 0
Brisbane Knights
SWQ Thunder
0 - 0
St George Willawong
Kara-Balta
0 - 0
Neftchi Kochkor
Cambodia Tiger
0 - 0
Naga Corp
Prey Veng
0 - 0
Visakha
National Defense Ministry
0 - 0
Khan Dangkor
Deportivo La Guaira
1 - 0
Deportivo Tachira
Hermanos Colmenarez
1 - 0
Monagas
HNK Cibalia
1 - 1
Orijent 1919
Epitsentr Dunayivtsi
1 - 1
Livyi Bereh
Nyva Buzova
2 - 0
Viktoriya Mykolaivka
Chernihiv
2 - 1
Metal Kharkiv
Kremin
0 - 0
Nyva Ternopil
Juvenes / Dogana
0 - 0
San Giovanni
Libertas
0 - 0
Pennarossa
Folgore
0 - 0
San Marino Academy
El Porvenir
0 - 0
Puerto Nuevo
General Lamadrid
0 - 0
Mercedes
Lujan
0 - 0
CA Lugano
Real Pilar
0 - 0
Centro Espanol
Deportivo Paraguayo
0 - 0
Victoriano Arenas
Ituzaingo
0 - 0
Central Cordoba
Rudar Pljevlja
1 - 0
Petrovac
FK Arsenal Tivat
0 - 0
Mornar Bar
Sutjeska Niksic
0 - 0
Jedinstvo Bijelo Polje
Decic Tuzi
0 - 0
Mladost DG
Jezero Plav
0 - 0
Buducnost Podgorica
Sunshine Coast Wanderers (K)
0 - 0
Brisbane Roar / NTC (K)
Gold Coast United (K)
0 - 0
Souths United NPL (K)
Viitorul Şelimbar
1 - 2
Unirea Slobozia
Buzau
1 - 0
Csikszereda
Atletico Madrid II (K)
0 - 0
Alhama (K)
Barcelona II (K)
5 - 0
Espanyol (K)
Deportivo Alaves (K)
4 - 0
Europa (K)
Deportivo Coruna (K)
3 - 1
Cacereno (K)
Madrid II (K)
0 - 0
Fundacion Albacete (K)
Osasuna (K)
0 - 3
EDF Logrono (K)
SE AEM (K)
1 - 0
Athletic Club II (K)
F91 Diddeleng
1 - 0
Schifflange
Racing FC
1 - 3
Wiltz
UN Kaerjeng
0 - 0
Victoria Rosport
UNA Strassen
3 - 1
Fola Esch
FC Santa Coloma II
0 - 0
Atlètic Club II
UE Sant Julia
0 - 0
Engordany
FC Rangers
0 - 0
La Massana
Buducnost Banovici
0 - 1
Zvijezda Gradacac
Jedinstvo Bihac
0 - 0
Stupcanica Olovo
TOSK Tesanj
0 - 0
Gorazde
SC Villa
1 - 1
Bright Stars
Sampdoria (K)
1 - 3
AC Milan (K)
Napoli (K)
1 - 1
Pomigliano (K)
Omarska
0 - 0
Zeljeznicar Banja Luka
Ethiopia Bunna
1 - 1
Mekelakeya
Ethiopia Nigd Bank
0 - 0
Sidama Bunna
Hammarby (K)
2 - 1
Brommapojkarna (K)
Kristianstad (K)
1 - 3
Rosengard (K)
Trelleborg (K)
0 - 0
Pitea (K)
Racing Louisville (K)
5 - 1
Utah Royals (K)
Kansas City Current (K)
5 - 2
Bay (K)
Portland Thorns (K)
4 - 1
Houston Dash (K)
Alisontia Steinsel
0 - 0
Residence Walferdange
Avenir Beggen
0 - 0
Etzella Ettelbrück
Berdenia Berbourg
0 - 0
Jeunesse Canach
Blo-Weiss Medernach
0 - 0
Bettembourg
Koeppchen
0 - 0
Grevenmacher
Rodange
0 - 0
Hostert
Rumelange
0 - 0
Mamer
Yellow Boys Weiler
0 - 0
Lorentzweiler
Juventud
0 - 0
Sud America
Oriental
0 - 0
Uruguay Montevideo
Cerrito
1 - 0
Colon
Atenas
0 - 0
Torque
Real Tamale
0 - 0
Nsoatreman
Bofoakwe Tano
0 - 0
Bechem United
Heart of Lions
1 - 0
Nations
Asante Kotoko
0 - 0
Samatex
Bibiani Gold Stars
0 - 0
Aduana Stars
Debrecen II
0 - 0
Ujpest II
Cigand SE
0 - 0
Kisvárda II
Egri FC
0 - 0
Rakospalotai EAC
Gyöngyös
0 - 0
Tiszafuredi VSE
Karcag SE
0 - 0
Salgotarjani BTC
Putnok VSE
0 - 0
DEAC
Senyo Carnifex
0 - 0
Disgyor II
Tiszaujvaros
1 - 0
FC Hatvan
Gyirmót II
0 - 0
SC Sopron
Puskás FC II
0 - 0
Komarom
Balatonfüredi
0 - 0
Haladas VSE
Bicskei
0 - 0
Kelen
Budaörs
1 - 0
Györi ETO II
Dorogi FC
0 - 0
Veszprem
III. Kerületi TUE
0 - 0
Zalaegerszegi TE II
Tatabanya
0 - 0
Csornai SE
Szeged-Csanad II
0 - 0
Dabas
Vasas II
2 - 0
Martfüi LSE
Bekescsaba
0 - 0
BKV Elore
Cegledi VSE
0 - 0
Kecskemeti TE II
Hodmezovasarhely
0 - 0
Füzesgyarmati
Körösladány
0 - 0
Budapest Honved II
Penzügyör
0 - 0
BSS Monor
Szolnoki MAV
0 - 0
ESMTK
MOL Fehervar II
0 - 0
Dunaujvaros-Palhalma
Dunaföldvar
0 - 0
Nagykanizsai ULE
Erdi VSE
0 - 0
Majosi
Gardony
0 - 0
Paksi SE II
Kaposvari Rakoczi
0 - 0
MTK II
Mohacsi TE
0 - 0
Ivancsa
PTE-PEAC
0 - 0
Szekszard
Szentlorinc SE
0 - 0
Ferencvaros II
El Seka El Hadid
0 - 1
Tanta FC
Ghazl El Mehalla
0 - 0
Ghazl Kafr El Dawar
Proxy
1 - 1
Petrojet
Wadi Degla
1 - 0
Al Qanah
Haras El Hodood
0 - 0
La Viena FC
Smartno 1928
0 - 0
Ra?e
Brda Dobrovo
0 - 0
Kocevje
Juventus Malchika
0 - 0
OFK Levski 2007
Kubrat 2007
0 - 0
Dorostol 2003 Silistra
Ustrem Donchevo
0 - 0
Spartak Varna II
Los Cabos United
0 - 0
Mexicali FC
Pioneros de Cancun
0 - 0
Atletico Aragon
Aguacateros de Periban
0 - 0
Racing Porto Palmeiras
Yalmakan
0 - 0
Halcones de Zapopan
Irapuato
0 - 0
Escorpiones
Trasandino
1 - 2
San Antonio Unido
Rengo Unido
0 - 0
Concon National
Provincial Osorno
0 - 0
Lautaro de Buin
Nadruvis
0 - 0
Ekranas
Katastrofa Vilnius
0 - 0
VGTU Vilkai
Futboliukas Vilnius
0 - 0
Minija
Gelezinis Vilkas
0 - 0
FK Sendvaris
TOP Kickers
0 - 0
Dembava
Kazl? R?da Kaunas
0 - 0
Lietava Jonava
Alternatyvus FK
0 - 0
Utenis Utena
Baltai
0 - 0
FK Sirijus Klaipeda
Euforija
0 - 0
FK Tera-Griunvaldas
VfL Oldenburg
2 - 1
Atlas Delmenhorst
Heeslinger SC
0 - 0
Borussia Hildesheim
Lupo-Martini
2 - 2
Bersenbrück
Nikarm
0 - 0
Lernayin Artsakh
Kallithea
3 - 0
Ilioupoli
Kissamikos
0 - 0
Ionikos
Anagennisi Karditsas
1 - 1
Kozani
PAOK II
1 - 0
Kampaniakos Chalastra
Giouchtas
1 - 2
Panachaiki
Panathinaikos II
0 - 0
Egaleo
Santa Rita
0 - 0
Sporting De Cabinda
Sao Salvador
0 - 0
Interclube
Wiliete
0 - 0
Desportivo Huila
Green Eagles
0 - 0
Kabwe Warriors
Kansanshi Dynamos
0 - 0
Zanaco
Konkola Blades
0 - 0
Man Utd Zambia Academy
NAPSA Stars
1 - 1
Mufulira Wanderers
Prison Leopards
0 - 0
Trident
ZESCO United
0 - 0
Mutondo Stars
Green Buffaloes
0 - 0
Red Arrows
Zurrieq
0 - 0
Zabbar St. Patrick
Bramberg
0 - 0
Puch
Vorwärts Brigittenau
4 - 3
Wienerberg
Pribram II
0 - 1
Aritma Praha
Jiskra Doma?lice II
0 - 0
Banik Sokolov
Jindrichuv Hradec
0 - 0
Klatovy
Cidlina Novy Bydzov
0 - 0
Dobrovice
Pencin-Turnov
0 - 0
Benatky Nad Jizerou
Trutnov
0 - 0
Kosmonosy
Zenit Caslav
0 - 0
Hlinsko
Zbrojovka Brno II
0 - 1
Velke Mezirici
Humpolec
0 - 0
Sokol Tasovice
Pelhrimov
0 - 0
Zdirec nad Doubravou
Slavoj Polna
0 - 0
Breclav
Zdar Nad Sazavou
0 - 0
Havlickuv Brod
Kozlovice
0 - 0
Batov
Tatran Vsechovice
0 - 0
Strani
Havirov
0 - 0
Jesenik
Krnov
0 - 0
Sumperk
Bílovec
0 - 0
Bospor Bohumín
Frenstat Radhostem
0 - 0
Vratimov
Melbourne City FC U23
0 - 0
Preston Lions U23
Zejtun Corinthians
0 - 0
Swieqi United
Luqa St. Andrews
0 - 0
St. Andrews
Msida St. Joseph
0 - 0
Fgura United
Kluczbork
0 - 0
Carina Gubin
Hapoel Segev Shalom
8 - 4
Bnei Eilat
Yverdon Sport II
4 - 2
La Chaux-de-Fonds
Coffrane
0 - 0
Terre Sainte
Langenthal
0 - 0
Muttenz
Gossau
0 - 0
Kreuzlingen
SP Falcons
2 - 1
Khoromkhon
FC Ulaanbaatar
5 - 1
FC Deren
Saint-Estève Perpignan
0 - 0
Alberes Argeles
Ardziv
2 - 3
Marseille II
St Clement Montferrier
0 - 2
Istres
Corte
0 - 0
Lucciana
Bourges Foot 18 II
0 - 0
Panazol
Chambray
0 - 0
Poitiers FC
Le Havre II
0 - 0
Les Mureaux
Saint-Amand
0 - 1
Iris Club De Croix
Vimy
0 - 0
Sannois-St-Gratien
Saran Municipal
0 - 0
Neuilly sur Marne
Vitry
1 - 1
Ajaccio II
Nancy II
0 - 0
Raon-LEtape
RC Strasbourg II
2 - 5
Reims II
Troyes II
2 - 1
Belfort
Saint-Etienne II
1 - 2
Vaulx
AEK Athens U19
4 - 0
Volos NFC U19
Bluebell United
0 - 0
Wayside Celtic
AWC
2 - 1
UNA
Baronie
0 - 1
Blauw Geel 38
OSS 20
1 - 5
OJC Rosmalen
TOGB
3 - 0
HV & CV Quick
Garching
0 - 2
Landsberg
Hünfelder SV
0 - 0
1960 Hanau
Steinbach 1920
0 - 0
Bayern Alzenau
Eddersheim
2 - 0
Fernwald
Schwarz-Weiss Essen
0 - 0
Büderich
Sonsbeck
0 - 0
SF Hamborn
Union Frintrop
0 - 0
Homberg
Germania Ratingen
1 - 3
SF Baumberg
Hilden
2 - 1
TVD Velbert
SV 1919 Straelen
0 - 0
Kleve
Mülheimer FC 97
0 - 0
Schonnebeck
Meerbusch
0 - 0
Uerdingen
Wormatia Worms
1 - 3
Eintracht Trier
Cosmos Koblenz
3 - 1
Pirmasens
Alemannia Waldalgesheim
0 - 0
Diefflen
Kaiserslautern II
0 - 0
Karbach
Quierschied
0 - 0
Dudenhofen
HEBC
1 - 1
ETSV Hamburg
Buchholz
0 - 0
Alsterbrüder
Halstenbek-Rellingen
1 - 2
Niendorfer TSV
Rugenbergen
3 - 0
Union Tornesch
Al Minaa Basra
0 - 0
Karbala
Naft Maysan
0 - 0
Al Kahrabaa
Erbil
0 - 0
Al Shorta
Eichede
0 - 0
Inter Türkspor Kiel
Lübeck II
0 - 0
VfR Neumünster
Sonnenhof Grossaspach
2 - 0
VfR Mannheim
Geestemünde
3 - 2
Komet Arsten
Alcione
3 - 0
Borgosesia
Bra
0 - 0
FC Vado
Chieri
0 - 0
Sanremese
Chisola
0 - 0
Città di Varese
Derthona 1908
0 - 0
Fezzanese
Gozzano
0 - 0
RG Ticino
Lavagnese
0 - 0
Asti
PDHAE
0 - 0
Alba Calcio
Pinerolo
1 - 1
Ligorna
Voghera
0 - 0
Albenga
Caravaggio
0 - 2
Arconatese
Casateserogoredo
0 - 0
Club Milano
Castellanzese
0 - 3
Piacenza
Clivense
2 - 0
Brusaporto
Folgore Caratese
1 - 1
Palazzolo 1913
Real Calepina
0 - 0
Caldiero Terme
Tritium
0 - 0
Desenzano Calvina
Varesina
2 - 1
Pontisola
Villa dAlme
1 - 1
Legnano
Virtus Ciserano Bergamo
0 - 0
Crema
Atletico Castegnato
1 - 4
Montecchio Maggiore
Breno
0 - 0
Montebelluna
Cjarlins Muzane
2 - 0
Bassano Virtus
Clodiense
0 - 0
San Paolo Padova
Este
2 - 1
Dolomiti Bellunesi
Mestre
2 - 0
Mori Santo Stefano
Portosummaga
1 - 1
Campodarsego
Treviso
3 - 1
Chions
Virtus Bolzano
0 - 0
US Adriese
Aglianese
0 - 1
Progresso
Athletic Carpi
0 - 0
Forli
Corticella
0 - 0
Borgo San Donnino
Lentigione
3 - 1
Prato
Mezzolara
0 - 0
Sammaurese
Ravenna
0 - 0
Calcio Certaldo
Sangiuliano City
0 - 0
AC Fanfulla 1874
Victor San Marino
0 - 0
Imolese
Sant Angelo
0 - 0
Pistoiese
Ghivizzano Borgo Mozzano
0 - 0
Seravezza
Livorno
0 - 0
Sangiovannese
Mobilieri Ponsacco
0 - 0
Gavorrano
Montevarchi Calcio
0 - 0
Orvietana Calcio
Pianese
4 - 0
Sansepolcro
Poggibonsi
0 - 0
Cenaia
Real Forte Querceta
0 - 0
Tau Altopascio
San Donato Tavarnelle
0 - 0
Grosseto
Sporting Trestina
1 - 2
Figline
Atletico Ascoli
0 - 0
Sambenedettese
Campobasso
1 - 1
San Nicolo
LAquila
0 - 0
United Riccione
Matese
0 - 0
Termoli Calcio
Real Monterotondo Scalo
3 - 1
Chieti
Roma City
0 - 0
Bikkembergs Fossombrone
Sora
2 - 1
Fano
Tivoli
0 - 0
Avezzano
Vigor Senigallia
0 - 0
Vastogirardi
Gladiator
0 - 0
Atletico Uri
Nocerina
2 - 0
Latte Dolce
Ardea
0 - 0
Anziolavinio
Budoni
0 - 0
Boreale
Flaminia
2 - 1
Cassino
Ostia Mare Lidocalcio
0 - 0
Romana
Sarrabus Ogliastra
0 - 0
San Marzano
Trastevere Calcio
1 - 3
Ischia
Angri Calcio
0 - 0
Paganese
Casarano
0 - 0
FC Matera
Fidelis Andria
0 - 0
Manfredonia
Gravina
0 - 0
US Bitonto
Martina Franca
3 - 0
Barletta
Nardo
0 - 0
Rotonda
Team Altamura
0 - 0
Gallipoli
US Citta di Fasano
0 - 3
Santa Maria Cilento
USD Palmese
0 - 0
Gelbison
Akragas
0 - 0
San Luca
Castrovillari Calcio
1 - 1
Portici
Locri 1909
0 - 0
La Fenice Amaranto
Ragusa
0 - 0
Nuova Gioiese
Sancataldese
2 - 0
Igea Virtus
Vibonese
0 - 1
Siracusa
Afragolese
0 - 0
Lamezia Terme
Canicattì
0 - 0
Acireale
VfL Halle
2 - 0
Arnstadt
Bövinghausen
0 - 0
Gievenbeck
FC Eintracht Rheine
0 - 0
Vreden
Sportfreunde Lotte
0 - 0
Sportfreunde Siegen
Türkspor Dortmund
0 - 0
Finnentrop / Bamenohl
Victoria Clarholz
0 - 0
ASC 09 Dortmund
Westfalia Rhynern
1 - 1
Brünninghausen
Ennepetal
1 - 3
Wattenscheid 09
Bergisch Gladbach
0 - 0
Hennef 05
SV Porz 1919
0 - 0
Hürth
Siegburger
0 - 0
Eintracht Hohkeppel
BCV Glesch/Paffendorf
0 - 0
Bonn-Endenich
Frechen
0 - 0
Bonner SC
Union Schafhausen
0 - 0
Borussia Freialdenhoven
Fortuna Köln II
0 - 0
Germania Teveren
VfL Vichttal
0 - 0
TuS BW Königsdorf
Makkabi
1 - 0
Neustrelitz
Tasmania Berlin
1 - 1
Eintracht Mahlsdorf
Hertha Zehlendorf
0 - 0
Staaken
Union Fürstenwalde
0 - 0
Sparta Lichtenberg
Optik Rathenow
0 - 0
CFC Hertha
Mladost U19
0 - 3
Kustosija U19
Shakhtar Donetsk U19
0 - 0
Zorya Luhansk U19
Minai U19
0 - 0
Rukh Vynnyky U19
Metalist 1925 U19
0 - 0
Obolon Kyiv U19
Babaeskispor
0 - 0
Çorluspor 1947
Gölcükspor
0 - 0
Keşanspor(ESKİ)
Kullar 1975 SK
0 - 0
Feriköy
Sarayspor 1953
0 - 0
Diliskelesispor
Taçspor
0 - 0
Lüleburgazspor
Uzunköprüspor
0 - 0
Gebzespor
İFA
0 - 0
Yuvacıkspor
Altınova Belediyespor
0 - 0
Bigaspor
Arifiye Kalaycıspor
0 - 0
Yalova Yeşilovaspor
Balıkesir BŞB
0 - 0
Karasuspor
Burhaniye Bld.
0 - 0
Bandırma Etispor
Görükle İpekspor
0 - 0
İnegöl Doğugücü
Mustafakemalpaşa Bld
0 - 0
Nilüfer Belediye FK
Yeni Çanspor
0 - 0
Hendek Spor
Asarlık Gençlikspor
0 - 0
Alaçatıspor
Bilecik 1969
0 - 0
Çeşme Belediyespor
Bolvadin Bld.
0 - 0
Kütahya Özel İdare Köy
Manisa 1965 Spor
0 - 0
Bayındırspor
Tire 2021 FK
0 - 0
Emirdağspor
Yıldızspor 45 FK
0 - 0
Tavşanlı Linyitspor
İzmirspor
0 - 0
Yunus Emre Belediye
Burdur MAKÜ Spor
0 - 0
Keçiborlu Belediyespor
Didim Belediyespor
0 - 0
Denizli Sarayköy Spor
Irlıganlıspor
0 - 0
Manavgat Belediyespor
Kumluca Belediyespor
0 - 0
İncirliova Belediyespor
Muğlaspor
3 - 0
Döşemealtıspor
Sökespor
0 - 0
Sivaslı Belediyespor
Çivril Belediyespor
0 - 0
Yatağanspor
Alaplı Belediyespor
0 - 0
Geredespor
Eskişehirspor
0 - 0
1926 Polatlı Bld.
Gölbaşı Belediyespor
0 - 0
Ankara TKİ
Karadeniz Ereğli Belediye
0 - 0
Yunusemrespor
Kırşehir Gençlik
0 - 0
Çilimli Belediyespor
Sincan Belediyespor
3 - 0
Kozlu Bld.
Ceyhanspor
0 - 0
Anamur Belediyespor
Erdemli Belediyespor
0 - 0
İmamoğlu Belediyespor
Karaman Gençlerbirliği
0 - 0
Adana 5 Ocak
Mersin Camspor
0 - 0
Homurlu 1951
Sarayönü Belediyespor
0 - 0
Niğde Belediyesi Spor
Sarıçam Kürkçülerspor
0 - 0
Ömeranlıspor
Suvermez Kapadokyaspor
0 - 0
Akşehir Spor
Bozova Belediyespor
0 - 3
Aktoprak Belediyespor
Karaziyaretspor
0 - 0
Viranşehir Belediyespor
Kilisspor
0 - 0
Kilis Belediyespor
Nizipspor
0 - 0
Yayladağıspor
Osmaniye Önderspor
0 - 0
Adıyaman Belediyespor
Reyhanlı Spor
0 - 0
Bahçespor
Siverek Belediyespor
0 - 0
Kahramanmaraş Kurtuluş
Bitlis Özgüzeldere
0 - 0
Yeşil Vartospor
Diyarbakırspor
0 - 0
Batman Kayraspor
Hakkari Zapspor
0 - 0
Bağlar Belediyespor
Vangölü Sportif Faaliyetler
0 - 0
Mazıdağı Fosfat SK
Yenişehir Belediyespor
0 - 0
Çınar Belediyespor
Şırnak Petrolspor
0 - 0
Kayabağlar Gençlikspor
Arsin İdman Yurdu
0 - 0
Serhat Ardahan
Bayburt Belediye Spor
0 - 0
Kelkitgücü
Görelespor
0 - 0
Çayelispor
Kars 36 Spor
0 - 0
Doğubayazıt FK
Palandöken Bld.
0 - 0
Arhavi 08
Rize Özel İdarespor
0 - 0
Kireçhanespor
Elazığ Aksaray Gençlik
0 - 0
Rüstempaşaspor
Erzincan Ulalar Spor Kulübü
0 - 0
Dersimspor
Hacılar Erciyes
0 - 0
12 Bingölspor
Malatyaspor
0 - 0
Yozgat Bld.Bozokspor
Murat 2020 Gençspor
3 - 0
Hekimhan Belediyespor
Ovacık Munzur
0 - 3
Kangal Termikspor
Boyabat 1868 Spor
0 - 3
Çankırı Saray 18
Kastamonu Özel İd.K.Hz
0 - 0
Safranboluspor
Niksar Belediyespor
0 - 0
Çarşambaspor
Samsun BŞBld.
0 - 0
Suluova Sebatspor
Bartınspor
3 - 0
Perşembespor
Ünye 1957
3 - 0
Osmancık Belediyespor
Etincelles
0 - 0
Rwamagana City
Gorilla
0 - 0
Musanze
Mukura
0 - 0
AS Kigali
ASC Kara
0 - 0
Gbohloe su des Lacs
Doumbé de Mango
0 - 0
Binah
Dynamic Togolais
0 - 0
Gbikinti Bassar
Entente II
0 - 0
Kakadl
Gomido
0 - 0
Espoir
OTR
0 - 0
Semassi
Port de Lome
0 - 0
Tambo
Unisport
0 - 0
ASKO de Kara
ASKO de Kara
0 - 0
Kakadl
Dynamic Togolais
0 - 0
Doumbé de Mango
Espoir
0 - 0
Port de Lome
Gbohloe su des Lacs
0 - 0
Semassi
Gomido
0 - 0
Entente II
Tambo
0 - 0
OTR
Unisport
0 - 0
Binah
Diamond Stars
0 - 0
Bai Bureh Warriors
East End Lions
0 - 0
Bo Rangers
Freetown City
0 - 0
Wusum Stars
Kahunla Rangers
0 - 0
Bai Bureh Warriors
Kallon
0 - 0
Old Edwardians
Old Edwardians
0 - 0
Kholifa Stars
Freetown City
0 - 0
Mighty Blackpool
Dynamo Dresden U19
3 - 1
Osnabrück U19
Eintracht Braunschw. U19
0 - 0
Hannover 96 U19
Union Berlin U19
3 - 0
Hamburger SV U19
Heidenheim U19
4 - 0
Mainz 05 U19
Bayern München U19
0 - 1
Ingolstadt U19
Wuppertaler SV U19
1 - 0
Leverkusen U19
Bochum U19
1 - 0
Fortuna Düsseldorf U19
Arminia Bielefeld U19
0 - 0
Paderborn U19
Zem Zem
0 - 0
Tevragh-Zeina
Concorde
0 - 0
AS Douanes
Bastia U19
0 - 0
Toulouse U19
First Vienna (K)
0 - 2
Lustenau / Dornbirn (K)
Bergheim / Hof (K)
0 - 3
St. Pölten-Spratzern (K)
Sturm Graz / Stattegg (K)
2 - 1
Wacker Innsbruck (K)
Kleinmünchen / BW Linz (K)
0 - 1
Austria Wien (K)
Neulengbach (K)
2 - 0
Altach / Vorderland (K)
BDF XI
0 - 0
Security Systems
Holy Ghost
1 - 2
Masitaoka
Eleven Angels
0 - 0
VTM
Morupule Wanderers
0 - 0
Holy Ghost
Police XI
0 - 0
Galaxy FC
Sakai Osaka (K)
1 - 1
Tokyo Verdy B. (K)
Albirex Niigata (K)
4 - 1
Parceiro Nagano (K)
Mynavi Sendai (K)
0 - 3
Urawa Red (K)
Albirex Niigata (K)
4 - 1
Parceiro Nagano (K)
AS Elfen Sayama (K)
2 - 1
Sanfrecce Hiroshima (K)
Nojima Stella (K)
0 - 3
INAC Kobe Leonessa (K)
Omiya Ardija (K)
0 - 0
JEF United (K)
Kalmar (K)
0 - 0
Malmö FF (K)
Lidköping (K)
0 - 0
Sundsvall (K)
Uppsala (K)
0 - 0
Eskilstuna United (K)
Racing Seixal
2 - 0
Sporting Braga (K)
Sporting CP (K)
0 - 0
SL Benfica (K)
Hibernian (K)
0 - 1
Glasgow City (K)
Partick Thistle (K)
1 - 3
Rangers (K)
Celtic (K)
1 - 0
Heart of Midlothian (K)
Dundee United (K)
0 - 0
Aberdeen (K)
Hamilton Academical (K)
0 - 0
Spartans (K)
Motherwell (K)
0 - 0
Montrose (K)
Newcastle Jets (K)
0 - 3
Melbourne City (K)
Central Coast Mariners (K)
0 - 1
Sydney (K)
Calder United (K)
0 - 0
Bentleigh Greens (K)
Sydney Olympic U20
0 - 1
NWS Spirit U20
Sydney United U20
0 - 0
Marconi Stallions U20
WS Wanderers U20
0 - 0
Blacktown City U20
Wollongong Wolves U20
0 - 0
Sydney U20
APIA Leichhardt U20
0 - 0
Rockdale City Suns U20
Puebla (K)
0 - 0
Juarez (K)
Cruz Azul U23
0 - 0
Atlas U23
Santos Laguna U23
0 - 0
Pachuca U23
Manisa Büyükşehir Bld.Spor
94 - 93
ONVO Büyükçekmece Basketbol
Aliağa Petkim Spor
78 - 94
Bursaspor İnfo Yatırım
Tofaş
20 - 15
Pınar Karşıyaka
Anadolu Efes
0 - 0
Türk Telekom
New York Knicks
111 - 104
Philadelphia 76ers
Boston Celtics
0 - 0
Miami Heat
Denver Nuggets
114 - 103
Los Angeles Lakers
Los Angeles Clippers
0 - 0
Dallas Mavericks
Mersin Büyükşehir Belediyesi
79 - 67
Çayırova Belediyesi
Alagöz Holding Iğdır Basketbol
72 - 82
Pizza Lazza Harem Spor
Esenler Erokspor
85 - 94
Gölbaşı TED Ankara Kolejliler
Fenerbahçe Koleji Novotel
85 - 84
Semt77 Yalovaspor
Final Spor
89 - 73
Gaziantep Basketbol
Kapaklı Spor
74 - 85
Sigortam.Net
Kocaeli BŞB Kağıtspor
66 - 69
Balıkesir Büyükşehir Belediyespor
Konyaspor Basketbol
88 - 92
MKE Ankaragücü İMD
OGM Ormanspor
99 - 84
Bornova Bld Karşıyaka
Joventut Badalona
96 - 90
Club Basquet Girona
Basket Zaragoza
70 - 79
Real Madrid
Bilbao Basket
11 - 15
Obradoiro CAB
Valencia Basket
18 - 13
Tenerife
Unicaja Malaga
0 - 0
Baskonia Vitoria-Gasteiz
Dinamo Sassari
88 - 112
Varese
Olimpia Milano
23 - 18
Scafati Basket
Umana Reyer Venezia
0 - 0
Universo Treviso
Napoli Basket
0 - 0
Dolomiti Energia Trento
Pistoia Basket
0 - 0
New Basket Brindisi
AS Monaco
101 - 67
ESSM Le Portel
JL Bourg Basket
39 - 36
Strasbourg IG
Asvel Lyon-Villeurbanne
0 - 0
Paris Basketball
Ratiopharm Ulm
106 - 79
Mitteldeutscher BC
USC Heidelberg
77 - 72
Bayern Münih
BG Göttingen
10 - 18
BV Chemnitz 99
ALBA Berlin
0 - 0
Brose Baskets Bamberg
Igokea
0 - 0
Partizan
Cedevita Olimpija
0 - 0
Mega Basket
AEK Athens
49 - 47
PAOK Saloniki
AS Attiki Karditsas
0 - 0
Apollon Patras
Zhejiang Golden Bulls
100 - 110
Shanghai Sharks
Xinjiang Flying Tigers
113 - 86
Guangzhou Long-Lions
Bumi Borneo
80 - 98
Pelita Jaya
Dewa United Surabaya
113 - 81
Bali United
Hangtuah
90 - 81
Satya Wacana
Satria Muda
66 - 69
West Bandits Solo
Jeonju KCC Egis
80 - 63
Dongu Promy
Etoile Angers
0 - 0
Boulazac Basket
Trefl Sopot
0 - 0
Slask Wroclaw
Polski Cukier Torun
0 - 0
Wilki Morskie Szczecin
Mazeikiai
33 - 62
Rytas Vilnius
Zalgiris Kaunas
51 - 25
Jonava
Juventus Utena
0 - 0
BC Siauliai
Surrey Scorchers
63 - 65
Leicester Riders
Cheshire Phoenix
0 - 0
London Lions
JB Monferrato
0 - 0
San Giobbe Chiusi
Vigevano 1955
0 - 0
United Eagles
Real Sebastiani Rieti
0 - 0
Trieste
Cantu
0 - 0
Amici Udinese
Basket Torino
0 - 0
Tezenis Verona
Agrigento
0 - 0
Orzinuovi
Latina Basket
0 - 0
Forli
Urania Basket Milano
0 - 0
Rinascita Rimini
Blu Basket 1971 Treviglio
0 - 0
Baltur Cento
Luiss Roma
0 - 0
Nardo
Trapani
0 - 0
Fortitudo Bologna
Juvi Cremona
0 - 0
Assigeco Piacenza
Dresden Titans
63 - 54
Eisbaren Bremerhaven
Artland Dragons
10 - 19
GIANTS Düsseldorf
CB Clavijo
93 - 96
Amics Castello
Gipuzkoa Basket
0 - 0
Real Betis Energia Plus
Whai Basketball
88 - 73
Southland Sharks
Wellington Saints
103 - 86
Taranaki Mountainairs
Bosco
0 - 0
GKK Sibenik
Zabok
0 - 0
Dubrovnik
Meralco Bolts
99 - 104
Converge FiberXers
San Miguel Beermen
120 - 100
Batang Pier
BK Pardubice
0 - 0
Usti Nad Labem
Basket Brno
0 - 0
BK Decin
Zwolle
83 - 88
Oostende
Yoast United
57 - 60
Excelsior Brussels
Aris Leeuwarden
43 - 50
Kortrijk Spurs
Quimsa
112 - 64
Ferro Carril Oeste
Ciclista Olimpico
97 - 59
La Union Formosa
Toyama Grouses
73 - 74
Shinshu BW
Hiroshima Dragonflies
83 - 71
Osaka Evessa
Kyoto Hannaryz
52 - 73
Saga Ballooners
Sun Rockers
66 - 63
NeoPhoenix
Yokohama B-Corsairs
65 - 75
Toyotsu Fighting Eagles Nagoya
Sendai 89Ers
85 - 83
Levanga Hokkaido
Gunma Crane Thunders
72 - 101
Akita NH
Ibaraki Robots
99 - 91
Chiba Jets
Utsunomiya Brex
61 - 70
Alvark Tokyo
Brave Thunders
81 - 97
SeaHorses Mikawa
Ryukyu Golden Kings
84 - 91
Nagasaki Velca
MBK Komarno
2 - 2
MBK Handlova
Taiwan Beer
69 - 80
Changhua
Yulon Luxgen Dinos
74 - 82
Bank of Taiwan
Hapoel Galil Elion
23 - 14
Bnei Herzliya
Maccabi Ramat Gan
0 - 0
Hapoel Eilat
Hapoel Holon
0 - 0
Hapoel Jerusalem
Neuchatel
0 - 4
Massagno
Swans Gmunden
0 - 0
Oberwart Gunners
Traiskirchen Lions
0 - 0
UBC St. Pölten
Boras Basket
46 - 39
Jamtland
Iwate Big Bulls
83 - 76
Aomori Watts
Fukushima Fire Bonds
84 - 97
Passlab Yamagata
Nishinomiya Storks
84 - 83
Kumamoto Volters
Otsuka Alphas
82 - 65
Shiga Lakestars
Bambitious Nara
62 - 77
Ehime Orange Vikings
Fukuoka Rizing
68 - 75
Veltex Shizuoka
Niigata Albirex
78 - 112
Altiri Chiba
Spartak Moscow (K)
0 - 0
Enisey Krasnoyarsk (K)
BK Samara (K)
0 - 0
Nadezhda Orenburg (K)
Botafogo
87 - 92
Flamengo
Pato Basquete
0 - 0
Bauru Basket
Bigua De Villa Biarritz
79 - 81
Trouville
Malvin
77 - 68
Club Urupan
Jesi Basket
0 - 0
Padova
Lumezzane
0 - 0
Gemini Mestre
Ozzano
0 - 0
Lions Bisceglie
Raggisolaris
0 - 0
Ravenna
San Severo
0 - 0
Ruvo di Puglia
San Vendemiano
0 - 0
Fabriano
Taranto Basket
0 - 0
Chieti
Vicenza
0 - 0
Roseto Sharks
Virtus Imola
0 - 0
Imola Basket
Aurora Desio
0 - 0
Gema Montecatini
Del Fes Avellino
0 - 0
Arechi Salerno
Fiorenzuola Bees
0 - 0
Brianza Casa
Fulgor Omegna
0 - 0
Sant Antimo
Herons Basket
0 - 0
Pallacanestro
JuveCaserta
0 - 0
UC Piacentina
Libertas Livorno
0 - 0
Pielle Livorno
NPC Rieti
0 - 0
Solbat Piombino
Virtus Cassino
0 - 0
Legnano
Caguas
83 - 79
Quebradillas
Santeros
85 - 87
Cangrejeros
Blackburn Vikings
100 - 114
Hume City Broncos
Werribee Devils
0 - 0
McKinnon Cougars

Futbol Tahminleri Sayfa Başlığı

Burası futbol tahminleri sayfası açıklamasıdır. Yönetim panelinden sayfa açıklamalarını ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz.

Futbol Tahminleri
Tarih
Karşılaşma
Tahmin
Oran
İhtimal
17.11, 20:00
Finlandiya - Kuzey İrlanda
Alt (2.5)
1.43
%6

Sponsorlu Reklam

profilim
SOSYAL MEDYA
Footer TEXT
SSL master