SON KUPONLAR

Kupon:
KASA KUPONU
CANLI SONUÇLAR
Stuttgart
0 - 0
Hamburg
Heerenveen
0 - 0
Twente
Utrecht
0 - 0
Sparta Rotterdam
Brescia
0 - 0
Cosenza Calcio
Pribram
0 - 1
FK Pardubice
FC Fastav Zlin
0 - 0
Vyskov
Karaman Futbol Kulübü
1 - 0
Orduspor 1967 SK
CFR Cluj
0 - 0
U Craiova 1948
Partick Thistle
0 - 0
Ross County
Jönköpings Södra
0 - 0
Östers
GAIS
0 - 0
Örgryte
Vasteras SK FK
0 - 0
AFC Eskilstuna
Helsingborgs IF
0 - 0
Skövde AIK
Leon
2 - 1
Los Angeles FC
Gambiya U20
0 - 0
Uruguay U20
Fortaleza
1 - 0
Palmeiras
Bahia
1 - 1
Santos
Cruzeiro
0 - 1
Gremio
Botafogo
1 - 0
Atletico Paranaense
Internacional
3 - 1
America Mineiro
Corinthians
2 - 0
Atletico Mineiro
Atlanta United
3 - 3
New England Revolution
New York City FC
1 - 3
FC Cincinnati
Columbus Crew
3 - 2
Colorado Rapids
Toronto FC
0 - 0
Chicago Fire
Philadelphia Union
1 - 0
Charlotte
DC United
2 - 2
CF Montreal
Inter Miami
0 - 1
New York Red Bulls
Austin
2 - 1
Minnesota United
Sporting Kansas City
2 - 1
FC Dallas
Real Salt Lake
2 - 3
Los Angeles Galaxy
Vancouver Whitecaps
6 - 2
Houston Dynamo
Seattle Sounders
0 - 1
San Jose Earthquakes
Haras El Hodood
0 - 0
Aswan FC
ENPPI
0 - 0
Ghazl El Mehalla
VJS
1 - 1
PEPO
ES Tunis
0 - 0
Ben Guerdane
Melgar
2 - 2
Cesar Vallejo
Boyaca Chico
1 - 0
Independiente Medellin
America de Cali
0 - 1
Millonarios
Sotra SK
2 - 1
Sandnes Ulf
Skjervoy
2 - 2
Alta
Levanger
0 - 1
Kristiansund BK
Stjordals-Blink
0 - 0
Rosenborg
Fana
0 - 1
Asane
Grorud IL
0 - 1
Raufoss
Orn Horten
0 - 0
Fredrikstad
Arendal
0 - 0
Jerv
Baerum
1 - 0
Skeid
Strommen
1 - 1
Mjondalen
Gjellerasen
0 - 0
KFUM Oslo
Vard Haugesund
1 - 1
Bryne
Kjelsas
3 - 0
Stabaek
Gjovik-Lyn
0 - 1
Kongsvinger
Notodden
1 - 1
Odds BK
Brattvag IL
1 - 0
Hodd
Tromsdalen
0 - 0
Tromsö
Byasen
1 - 2
Aalesund
Fjora
0 - 4
Brann
Frigg
2 - 1
Sarpsborg 08
Halsen
0 - 1
Start
Junkeren
0 - 0
Bodo / Glimt
Lysekloster
1 - 1
Sogndal
Melhus
0 - 0
Molde
Mjolner
0 - 1
HamKam
Stord Sunnhordland
0 - 0
Haugesund
Strindheim
0 - 1
Ranheim
Ullensaker / Kisa
2 - 0
Lilleström
Vidar
0 - 0
Viking
Kvik Halden
0 - 0
Moss
Lyn Oslo
0 - 0
Valerenga
Eik Tønsberg
0 - 0
Stromsgodset
İB Vestmannaeyjar
0 - 0
HK Kopavogur
Fylkir
0 - 0
KR Reykjavik
Macapa
0 - 1
Trem
Balestier Khalsa
4 - 5
Lion City Sailors FC
Leskhoz
0 - 0
Zhodino Yuzhnoe
Binh Duong
1 - 1
Thanh Hoa
Viettel
3 - 0
Song Lam Nghe An
Grindavik
0 - 0
Afturelding
UMF Selfoss
0 - 0
Throttur Reykjavik
İA Akranes
0 - 0
Fjölnir
Liepaja
0 - 1
FK Tukums 2000
Auda
1 - 0
FS Jelgava
Forge
1 - 2
York9
Monterey Bay
0 - 0
FC Tulsa
Varbergs GIF
0 - 0
Savedalen
Team TG FF
0 - 0
Sandviks IK
Nyköpings BIS
0 - 0
Assyriska
America de Quito
1 - 0
9 de Octubre
Samtredia
0 - 2
Samgurali
Shukura Kobuleti
3 - 4
Gagra
Saburtalo
1 - 0
Dinamo Tbilisi
Dila Gori
4 - 0
Telavi
Dinamo Batumi
0 - 0
Torpedo Kutaisi
Ayacucho FC
0 - 0
Universidad San Martin
Project 51O
2 - 1
Academica
Lokomotiv Sofia 1929
1 - 2
Botev Plovdiv
Arda Kardzhali
0 - 0
Slavia Sofia
KF Tirana
0 - 0
Egnatia Rrogozhine
FC Ararat-Armenia
0 - 0
Lernayin Artsakh
Campinense
0 - 0
Nacional De Patos
Goias
2 - 1
Paysandu
Dungannon Swifts
0 - 0
Annagh United
Virginia Marauders
0 - 3
Lionsbridge
South Bend Lions
1 - 4
AFC Ann Arbor
Midwest United
4 - 2
Kalamazoo FC
St. Charles
2 - 1
Chicago Dutch Lions
Brevard Fire
0 - 3
The Villages
Florida Elite
2 - 0
Tampa Bay United
Weston
0 - 2
Miami AC
Blue Goose
0 - 0
Mississippi Brilla
Texas United
1 - 0
Little Rock Rangers
AHFC Royals
1 - 0
Corpus Christi
New York Magic - FA Euro
2 - 2
Westchester Flames
Cedar Stars Rush
0 - 5
Hudson Valley Hammers
Long Island Rough Riders
3 - 2
FC Motown II
Manhattan
2 - 1
New Jersey Copa
Blackwatch Rush
1 - 1
CFC Azul
Seacoast United Phantoms
2 - 1
Boston
Tobacco Road
6 - 5
Discoveries
Wake
2 - 2
Carolina RailHawks U23
Capo
1 - 5
Ventura Country Fusion
Cleveland Force
2 - 2
Kings Hammer
Dayton Dutch Lions
1 - 2
Toledo Villa
Toronto (D)
0 - 0
Cruzeiro MG (D)
Corinthians (D)
2 - 3
LA Galaxy (D)
New York C. (D)
1 - 1
Botafogo (D)
Palmeiras (D)
0 - 0
Inter Miami (D)
Heerenveen (D)
0 - 0
Hamburg (D)
Twente (D)
0 - 0
Brescia (D)
S. Rotterdam (D)
0 - 0
Cosenza (D)
Stuttgart (D)
0 - 0
Utrecht (D)
Türk Telekom Spor
84 - 72
Galatasaray NEF
Unicaja Malaga
0 - 0
Tenerife
Dinamo Sassari
0 - 0
Olimpia Milano
Çekya (K)
0 - 0
Büyük Britanya (K)
KK Split
0 - 0
KK Zadar
Basket Torino
0 - 0
Blu Basket 1971 Treviglio
Pistoia Basket
0 - 0
Cantu
Zalgiris Kaunas
44 - 41
Rytas Vilnius
Spirou Charleroi
0 - 0
Antwerp Giants
Limburg United
0 - 0
Donar Groningen
Força Lleida
0 - 0
CB Valladolid
Massagno
0 - 0
Neuchatel
San German
83 - 88
Leones De Ponce
Cariduros Fajardo
95 - 92
Mets de Guaynabo
Indios de Mayaguez
84 - 79
Piratas de Quebradillas
Virtus Imola
0 - 0
Luciana Mosconi Ancona
Helios Suns Domzale
0 - 0
Cedevita Olimpija
Sao Paulo
80 - 88
Franca BC
Opava
0 - 0
BK Decin

Bloglar Sayfa Başlığı

Burası Bloglar sayfası açıklamasıdır. Yönetim panelinden sayfa açıklamalarını ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz.

Blog

Footer TEXT
SSL master