SON KUPONLAR

Kupon:
Net Banko
Kupon:
KASA KUPONU
Kupon:
Net Banko
CANLI SONUÇLAR
Başakşehir FK
2 - 0
Çaykur Rizespor
Galatasaray
0 - 0
Pendikspor
Gaziantep FK
0 - 0
Kasımpaşa
Antalyaspor
0 - 0
Hatayspor
Bodrum FK
2 - 1
Şanlıurfaspor
Çorum FK
2 - 0
Adanaspor
Gençlerbirliği
2 - 0
Erzurumspor FK
Sakaryaspor
0 - 0
Keçiörengücü
Coventry
1 - 3
Manchester United
Everton
2 - 0
Nottingham Forest
Aston Villa
3 - 1
Bournemouth
Crystal Palace
5 - 2
West Ham United
Fulham
0 - 1
Liverpool
Getafe
1 - 1
Real Sociedad
Almeria
1 - 1
Villarreal
Deportivo Alaves
0 - 0
Atletico Madrid
Real Madrid
0 - 0
Barcelona
Sassuolo
0 - 3
Lecce
Torino
0 - 0
Frosinone
Salernitana
0 - 0
Fiorentina
Monza
0 - 0
Atalanta
Le Havre
0 - 1
Metz
Lille
1 - 0
RC Strasbourg
Reims
1 - 2
Montpellier
Brest
0 - 1
Monaco
Toulouse
0 - 0
Marsilya
PSG
0 - 0
Lyon
Werder Bremen
2 - 1
Stuttgart
Borussia Dortmund
0 - 0
Bayer Leverkusen
Freiburg
0 - 0
Mainz 05
Feyenoord
0 - 0
NEC Nijmegen
Chaves
1 - 2
Estoril
Famalicao
2 - 1
Portimonense
Casa Pia
0 - 0
Porto
Sporting CP
0 - 0
Vitoria Guimaraes
Lamia
0 - 5
Panathinaikos
Aris Saloniki
0 - 0
AEK Atina
Olympiakos
0 - 0
PAOK
Cercle Brugge
0 - 1
Royal Antwerp
Union Saint-Gilloise
0 - 0
Club Brugge
Kortrijk
2 - 4
RWDM 47
Sporting Charleroi
0 - 0
AS Eupen
Panserraikos
2 - 1
PAS Giannina
Pari Nizhny Novgorod
1 - 4
Dinamo Moscow
Zenit St. Petersburg
1 - 0
FK Orenburg
FC Sochi
0 - 0
Ural
Rostov
0 - 0
Spartak Moskova
Central Coast Mariners
0 - 0
Adelaide United
Perth Glory
3 - 4
Western United
Blackburn Rovers
1 - 3
Sheffield Wednesday
Hansa Rostock
0 - 2
Magdeburg
Karlsruher SC
3 - 2
Hertha Berlin
Hannover 96
1 - 2
St. Pauli
Espanyol
1 - 1
FC Andorra
Eibar
2 - 0
Alcorcon
Eldense
0 - 1
Albacete
Mirandes
0 - 0
Burgos
Rangers
2 - 0
Hearts
Karaman Futbol Kulübü
0 - 3
GMG Kastamonuspor
Etimesgut Belediyespor
2 - 0
24Erzincanspor
İskenderunspor A.Ş.
3 - 0
Denizlispor
Uşak Spor
0 - 4
Menemen FK
Arnavutköy Belediye
2 - 0
Fethiyespor
Amed Sportif
0 - 2
Iğdır Futbol Kulübü
68 Aksaray Belediyespor
0 - 0
Sarıyer
Belediye Derincespor
1 - 0
Somaspor
Isparta 32 Spor
1 - 1
İnegölspor
Adıyaman FK
2 - 2
1461 Trabzon FK
Altınordu
2 - 0
Yeni Mersin İdman Yurdu
Ankara Demirspor
2 - 1
Diyarbekir Spor
Beyoğlu Yeniçarşıspor
0 - 2
Van Spor FK
Bucaspor 1928
1 - 2
Esenler Erokspor
Bursaspor
0 - 3
Hes İlaç Afyonspor
Kırşehir Futbol SK
3 - 3
Kırklarelispor
Nazilli Belediyespor
1 - 3
Karacabey Belediye Spor
Serik Belediyespor
1 - 0
Zonguldak Kömürspor
52 Orduspor FK
3 - 3
K.Çekmece Sinopspor
Kepezspor FAŞ
2 - 3
Ayvalıkgücü Belediyespor
Talasgücü Belediyespor
2 - 1
Artvin Hopaspor
Edirnespor
1 - 1
Mardin 1969 Spor
Kırıkkalegücü FK
3 - 1
Gümüşhanespor
Karabük İdmanyurdu Spor
2 - 5
Malatya Arguvanspor
İnegöl Kafkas GK
3 - 1
Tarsus İdman Yurdu
Karşıyaka
1 - 1
Hacettepe 1945
Elazığspor
2 - 1
Sapanca Gençlikspor
Batman Petrolspor
4 - 0
Pazarspor
Ergene Velimeşe
0 - 0
Amasyaspor Futbol Kulübü
Kelkit Hürriyet SK
0 - 1
Efeler 09 Spor
Anadolu Üniversitesi
3 - 0
Bulvarspor
Silifke Belediye Spor
1 - 0
Amber Çay Eynesil Bld.
Karaköprü Belediyespor
2 - 1
Osmaniyespor FK
1922 Konyaspor
0 - 0
Fatsa Belediyespor
Akhisarspor
2 - 6
Erbaaspor
Ağrı 1970 Spor
1 - 0
Darıca Gençlerbirliği
Bayburt Özel İdare Spor
2 - 1
Sivas 4 Eylül FAŞ
Belediye Kütahyaspor
1 - 1
Büyükçekmece Tepecikspor
Silivrispor
2 - 0
Bornova 1877
Adana 1954 Futbol Kulübü
3 - 1
Çatalcaspor
Bergama Sportif FAŞ
2 - 1
Balıkesirspor
Sebat Gençlik SK
0 - 0
Nevşehir Belediyespor
Siirt İl Özel İdare
2 - 0
Alanya Kestelspor
Sultanbeyli Bld.
0 - 1
Muş 1984 Muşspor
Tokat Bld Plevnespor
2 - 0
Bursa Yıldırımspor
Çankaya FK
1 - 1
23 Elazığ Futbol Kulübü
Amed Sportif (K)
0 - 0
Hakkarigücü (K)
Ataşehir Belediyesi (K)
2 - 1
Adana İdmanyurduspor (K)
Fatih Vatanspor (K)
1 - 4
ALG Spor (K)
Gaziantep Asya Spor (K)
1 - 2
Fatih Karagümrük (K)
Beylerbeyispor (K)
5 - 1
1207 Antalyaspor (K)
Beşiktaş (K)
1 - 3
Fomget Gençlik Ve Spor (K)
Galatasaray (K)
4 - 2
Karadeniz Ereğlispor (K)
Trabzonspor (K)
3 - 0
Fenerbahçe (K)
Slavia Prag
2 - 2
Sigma Olomouc
Slovan Liberec
0 - 0
Hradec Kralove
FK Pardubice
1 - 2
Mlada Boleslav
Slovacko
0 - 0
Viktoria Plzen
HamKam
0 - 1
Stromsgodset
Viking
1 - 1
Fredrikstad
Brann
1 - 0
Odds BK
Haugesund
0 - 2
Rosenborg
Kristiansund BK
1 - 0
Tromsö
Sandefjord
0 - 0
Lilleström
Sarpsborg 08
0 - 2
KFUM Oslo
Bodo/Glimt
0 - 0
Molde
Luzern
1 - 1
Basel
Zürich
0 - 0
St. Gallen
Winterthur
0 - 1
Young Boys
Kopenhag
2 - 0
Silkeborg IF
Brondby
0 - 0
Midtjylland
Hvidovre
2 - 1
Vejle
Viborg
2 - 1
Lyngby
Veres Rivne
1 - 1
Dnipro-1
Oleksandria
1 - 2
LNZ Cherkasy
Dynamo Kiev
1 - 0
Polessya
EIF
1 - 0
Oulu
AIK
2 - 0
Djurgarden
GAIS
2 - 1
Mjallby
Halmstad
0 - 2
Brommapojkarna
Hacken
1 - 1
Hammarby
LASK Linz
1 - 3
Hartberg
Salzburg
4 - 1
Austria Klagenfurt
Cracovia Krakow
0 - 1
Puszcza Niepolomice
Lodzki KS
2 - 3
Lech Poznan
Legia Warszawa
0 - 0
Slask Wroclaw
Gangwon
4 - 1
Incheon United
Daegu
0 - 0
Daejeon Citizen
Henan Jianye
1 - 0
Qingdao Jonoon
Meizhou Hakka
0 - 0
Shanghai Port
Beijing Guoan
4 - 1
Qingdao Youth Island
Nagoya Grampus
2 - 1
Cerezo Osaka
FC Tokyo
1 - 2
Machida Zelvia
Qingdao Elite United
0 - 0
Wuhan Chufeng Heli
Changle Jingangtui
0 - 4
Hunan Billows
Shanghai Shenshui
1 - 1
Hainan Star
Qujing Yibu
1 - 5
Guangxi Hengchen
Toronto FC
1 - 0
New England Revolution
Columbus Crew
2 - 2
Portland Timbers
Inter Miami
3 - 1
Nashville SC
New York City FC
2 - 0
DC United
CF Montreal
2 - 2
Orlando City
Atlanta United
1 - 2
FC Cincinnati
Sporting Kansas City
3 - 3
St. Louis City
Houston Dynamo
0 - 1
Austin
Chicago Fire
0 - 4
Real Salt Lake
Colorado Rapids
2 - 1
FC Dallas
Los Angeles FC
2 - 2
New York Red Bulls
Seattle Sounders
0 - 2
Vancouver Whitecaps
RB Bragantino
1 - 0
Corinthians
Gremio
1 - 0
Cuiaba
Atletico Mineiro
3 - 0
Cruzeiro
Palmeiras
0 - 0
Flamengo
Atletico Paranaense
0 - 0
Internacional
Vitoria
0 - 0
Bahia
CA La Paz
3 - 2
Alebrijes de Oaxaca
Zamalek
0 - 0
Dreams
USM Alger
0 - 0
RSB Berkane
Leon
2 - 0
Monterrey
Tigres UANL
5 - 2
Necaxa
Guadalajara
2 - 0
Queretaro
Santos Laguna
0 - 2
Pachuca
Pumas UNAM
2 - 1
Club America
Estudiantes
3 - 0
Barracas Central
Godoy Cruz
1 - 2
Velez Sarsfield
River Plate
0 - 0
Boca Juniors
Universidad Catolica
0 - 1
Colo Colo
Coquimbo Unido
2 - 0
O Higgins
Huachipato
0 - 0
Deportes Iquique
Palestino
0 - 0
Universidad Chile
Cardiff MU
1 - 3
Newtown
Caernarfon Town
2 - 2
Bala Town
The New Saints
2 - 0
Connahs Quay
Aberystwyth Town
3 - 0
Pontypridd Town AFC
Penybont
1 - 0
Haverfordwest County
Colwyn Bay
1 - 0
Barry Town
UD Oliveirense
1 - 2
CF Os Belenenses
Academico Viseu
0 - 1
Mafra
Vilaverdense
0 - 2
Maritimo
Lokomotiva Zagreb
0 - 0
Dinamo Zagreb
Rijeka
0 - 0
Gorica
Spartak Trnava
1 - 0
Slovan Bratislava
Juventus II
1 - 1
Fermana
Lucchese
0 - 0
Carrarese
Perugia
1 - 1
Arezzo
Pescara
0 - 2
Ancona 1905
Pontedera
2 - 2
Olbia 1905
Recanatese
1 - 1
Gubbio
Rimini
1 - 0
Virtus Entella
SPAL
0 - 0
Pineto
Sassari Torres
1 - 0
Cesena
Sestri Levante
3 - 2
Vis Pesaro
ACR Messina
0 - 0
Rossoblu Potenza
Benevento
0 - 0
US Latina
Crotone
0 - 0
SS Monopoli
Foggia Calcio
0 - 0
Audace Cerignola
Picerno
0 - 0
Brindisi
SSC Giugliano
0 - 0
Casertana
Sorrento Calcio
0 - 0
Catania
Taranto
0 - 0
Avellino
Torre Neapolis
0 - 0
Nuova Monterosi
Virtus Francavilla
0 - 0
Juve Stabia
Waldhof Mannheim
0 - 2
Rot-Weiss Essen
Preussen Münster
0 - 0
Freiburg II
Ulm 1846
0 - 0
Jahn Regensburg
IK Oddevold
2 - 1
Gefle
IK Brage
1 - 1
Landskrona
Sepsi
0 - 0
Universitatea Craiova
Zob Ahan
2 - 0
Aluminium Arak
Malavan FC
1 - 2
Sepahan
Ben Guerdane
1 - 1
Club Africain
Chebba
0 - 1
Jerba
Etoile Du Sahel
0 - 0
Bouchamma
Korba
0 - 2
Alaouite
Menzel Kamel
1 - 3
Olympique Beja
ES Metlaoui
1 - 1
Monastir
Moknine
2 - 2
Sporting Ben Arous
Jeunesse Sportive Omrane
0 - 0
US Tataouine
AS Slimane
0 - 1
Gabes
Otelul Galati
1 - 0
Universitatea Cluj
Hapoel Eran Hadera
0 - 1
Ashdod
Hapoel Petah Tikva
0 - 0
Beitar Jerusalem
Aalborg
3 - 3
Kolding IF
Arka Gdynia
2 - 0
Wisla Plock
Miedz Legnica
2 - 0
Motor Lublin
Nieciecza
0 - 0
Katowice
Slutsk
1 - 3
Isloch Minsk
Dinamo Minsk
0 - 0
Torpedo Zhodino
Neman Grodno
0 - 0
Vitebsk
Kapaz
1 - 2
Sabah
Araz
0 - 1
Sebail FK
Al Bataeh
1 - 3
Al Nasr
Khorfakkan
2 - 1
Baniyas SC
Al Sharjah
0 - 0
Al Jazira Abu Dhabi
Al Ahli FC Dubai
0 - 0
Al Ittihad Kalba
Ürdün U23
0 - 1
Endonezya U23
Katar U23
0 - 0
Avustralya U23
Jerv
2 - 1
Hodd
Strommen
4 - 2
Valerenga II
Alta
1 - 1
Ullensaker / Kisa
Eidsvold Turn
4 - 2
Junkeren
Grorud IL
3 - 0
Tromsdalen
Kecskemeti TE
2 - 1
Mezokövesd-Zsory
MOL Fehervar
1 - 1
Zalaegerszegi TE
Ujpest
0 - 0
MTK Budapest
Sportivo Ameliano
2 - 0
General Caballero JLM
Libertad
2 - 0
Sportivo Trinidense
Deportivo Pereira
1 - 2
Millonarios
Junior
1 - 0
Once Caldas
Alianza Petrolera
2 - 1
Jaguares De Cordoba
Santa Fe
0 - 0
America de Cali
Sporting Cristal
0 - 0
Cusco FC
Atletico Grau
0 - 0
Melgar
RSB Berkane
0 - 0
Moghreb Tetouan
UTS Rabat
0 - 0
JS Soualem
FAR Rabat
0 - 0
Maghreb Fes
CR Khemis Zemamra
0 - 0
Raja Casablanca
Renofa Yamaguchi
1 - 2
Mito HollyHock
Oita Trinita
0 - 2
Iwaki
Kagoshima United
2 - 1
Tochigi SC
JEF United
1 - 2
Blaublitz Akita
V-Varen Nagasaki
1 - 0
Yokohama FC
Viktoria Zizkov
3 - 1
Chrudim
Jihlava
2 - 1
Sparta Prag II
Varnsdorf
1 - 0
Prostejov
Hanacka
0 - 1
Dukla Prag
Opava
0 - 0
Graffin Vlasim
Colon
0 - 0
Temperley
Talleres Remedios
1 - 0
Tristan Suarez
Club Atletico Mitre
0 - 1
Gimnasia Mendoza
Deportivo Madryn
0 - 0
Chaco For Ever
Arsenal Sarandi
0 - 0
San Martin San Juan
San Miguel
0 - 0
Racing Cordoba
Chacarita Juniors
0 - 0
Agropecuario Argentino
Atletico Aldosivi
0 - 0
Nueva Chicago
Gimnasia Y Tiro
0 - 0
Gimnasia Jujuy
Nacional de Football
6 - 2
Rampla Juniors
Deportivo Maldonado
1 - 2
Miramar Misiones
Centro Atletico Fenix
0 - 0
Montevideo Wanderers
CA River Plate
0 - 0
Progreso
Dibba Al Hisn
1 - 2
Al Fujairah
Al Jazira Al Hamra
3 - 2
Al Thaid
Al Hamriyah
1 - 3
Dibba Al Fujairah
Al Arabi
0 - 0
Al Ramms Mirbih
Grazer AK
3 - 1
St. Pölten
Maribor
3 - 0
Rogaska
Celje
1 - 0
Domzale
Koper
0 - 0
NK Bravo
Tabor Sezana
2 - 0
Bistrica
ND Primorje
0 - 0
Ilirija
NK Brinje
1 - 0
Jadran Dekani
Zilina II
2 - 1
Spartak Myjava
Lech Poznan II
0 - 0
Stal Stalowa Wola
Radunia Stezyca
3 - 0
Jastrzebie Zdroj
Kotwica Kolobrzeg
0 - 1
LKS Lodz II
Zaglebie Lubin II
2 - 1
Chojniczanka Chojnice
FK Panevezys
1 - 1
TransINVEST Vilnius
Hegelmann Litauen
2 - 2
Banga Gargzdai
Zalgiris Vilnius
0 - 1
Dziugas Telsiai
KuPS Ak.
0 - 2
Klubi-04
OLS
1 - 2
Atlantis
PKKU
0 - 0
FC Jazz
Ceara
1 - 1
Goias
Spartak Subotica
1 - 0
Javor Ivanjica
Radnicki Nis
0 - 0
Radnik Surdulica
Novi Pazar
0 - 0
Vozdovac
Richards Bay
1 - 0
Kaizer Chiefs
Polokwane City
2 - 2
Cape Town City
TS Galaxy
0 - 0
Stellenbosch FC
North District
3 - 2
Resources Capital FC
HK U23
0 - 6
Eastern
Orsha
3 - 5
Niva Dolbizno
Shakhtyor Petrikov
0 - 0
Energetik-BGU Minsk
Lokomotiv Gomel
0 - 0
FC Molodechno
Lida
0 - 0
Dnepr Rogachev
Madura United
2 - 0
PSM Makassar
Borneo FC
1 - 2
Arema Malang
Barito Putera
2 - 2
Persija Jakarta
Anyang
1 - 3
Suwon Bluewings
Ansan Greeners
1 - 2
Gimpo Citizen
Gyeongnam FC
2 - 1
Seoul E-Land
Asan Mugunghwa
1 - 1
Jeonnam Dragons
Muang Thong United
2 - 1
Lamphun Warrior
Prachuap
2 - 1
Sukhothai
Nakhon Pathom
1 - 2
Bangkok United
KA Akureyri
0 - 1
Vestri
İA Akranes
0 - 0
Fylkir
Vikingur R.
0 - 0
Breidablik
Foshan Nanshi
0 - 4
Chongqing Tongliang Long
Dalian Zhixing
2 - 0
Yanbian Longding
Guangzhou Evergrande
0 - 0
Wuxi Wugou
Nanjing City
2 - 2
Suzhou Dongwu
Hannover 96 II
1 - 1
VfB Oldenburg
Eimsbütteler TV
1 - 1
Holstein Kiel II
St. Pauli II
1 - 2
Drochtersen / Assel
Schott Mainz
3 - 0
Eintracht Frankfurt II
FSV Frankfurt
3 - 1
Stuttgarter Kickers
Stuttgart II
4 - 3
Steinbach
Babelsberg
0 - 3
Energie Cottbus
Carl Zeiss Jena
3 - 3
Berliner AK 07
Hertha Berlin II
0 - 5
Chemnitzer FC
Hartford Athletic
1 - 3
San Antonio
FC Tulsa
1 - 4
Charleston Battery
North Carolina
2 - 3
New Mexico United
Miami FC
0 - 1
Birmingham Legion
Tampa Bay Rowdies
1 - 1
El Paso Locomotive
Colorado Springs
1 - 1
Indy Eleven
Memphis 901
1 - 2
Monterey Bay
Las Vegas Lights
1 - 2
Rhode Island
Orange County SC
0 - 2
Sacramento Republic
Phoenix Rising
1 - 3
Pittsburgh Riverhounds
Yoogali
0 - 2
Monaro Panthers
Gungahlin
3 - 2
Canberra Olympic
Sydney Olympic
2 - 1
NWS Spirit
Sydney United
3 - 2
Marconi Stallions
Western Sydney W. II
3 - 0
Blacktown City Demons
Wollongong Wolves
3 - 2
Sydney II
APIA Leichhardt Tigers
3 - 2
Rockdale Ilinden
Charlestown City Blues
1 - 2
Lambton Jaffas
Broadmeadow Magic
0 - 0
Maitland
Rochedale Rovers
1 - 5
Brisbane Roar II
Brisbane Olympic FC
0 - 0
Gold Coast United
Adelaide United II
2 - 1
South Adelaide Panthers
Gimnastic Tarragona
1 - 0
Celta Vigo II
Barcelona II
1 - 0
Lugo
SD Logrones
0 - 0
Osasuna II
Arenteiro
0 - 0
Ponferradina
Real Union
0 - 0
Unionistas
Granada II
5 - 0
San Fernando
Malaga
0 - 0
Real Murcia
Ceuta
2 - 1
Atletico Baleares
Melilla
2 - 0
Merida AD
UD Ibiza
0 - 1
Atletico Madrid II
Intercity Alicante
0 - 0
Cordoba
Linares Deportivo
0 - 0
CD Castellon
Melbourne City II
0 - 0
Preston Lions
Biel-Bienne
2 - 0
Servette II
Lugano II
4 - 0
Brühl
Metta / LU Riga
1 - 2
Riga FC
Auda
2 - 0
FK Tukums 2000
Tvaaker
1 - 2
BK Olympic
Ljungskile
0 - 0
Torns
Falkenbergs FF
0 - 1
Norrby IF
Pitea IF
1 - 1
Örebro Syrianska
Taby
2 - 2
Umea FC
Karlbergs BK
2 - 2
Hammarby Talang
Szombathelyi Haladas
0 - 0
Mosonmagyarovari TE
Kozarmisleny
0 - 0
Ajka
Soroksar
3 - 1
Budafoki MTE
Budapest Honved
2 - 0
Pecsi MFC
Csakvari TK
0 - 1
Gyirmot
Siofok
0 - 0
BVSC
Tiszakecske
2 - 0
Kazincbarcika
FC Kuressaare
5 - 0
Trans Narva
FC Flora Tallinn
2 - 2
Nomme JK Kalju
Kheybar Khorramabad
0 - 0
D. Babol
Ario Eslamshahr
2 - 0
SC Damash Gilanian
Mes Soongoun
1 - 1
Naft Masjed Soleyman
Mes Shahr-e Babak FC
0 - 0
Khooshe Talaee Saveh
Chadormalu SC
0 - 0
Naft Gachsaran
Pars Jam Bushehr
0 - 0
Saipa
Shahin Bandar Ameri
0 - 0
Shahrdari Astara
Shahre Raz
0 - 0
Mes Kerman
Esteghlal Mollasani
0 - 0
Fajr Sepasi
Manchester United (K)
2 - 2
Tottenham Hotspur (K)
Arsenal (K)
3 - 0
Leicester City WFC (K)
Manchester City (K)
5 - 0
West Ham United (K)
Utrecht (K)
2 - 2
Twente (K)
ADO Den Haag (K)
2 - 1
Feyenoord (K)
Excelsior Barendrecht (K)
2 - 4
Fortuna Sittard (K)
Köln (K)
2 - 0
Freiburg (K)
Duisburg (K)
0 - 0
Wolfsburg (K)
Cayon
1 - 2
Gimnastica Torrelavega
Rayo Cantabria
2 - 4
Arandina
Guijuelo
0 - 0
Villalbes
Langreo
0 - 0
Real Valladolid II
Pontevedra
0 - 0
Ourense CF
Marino De Luanco
0 - 0
Zamora CF
Real Aviles
1 - 0
Covadonga
Arenas de Getxo
2 - 2
Zaragoza II
Brea
0 - 2
Utebo
CD Calahorra
2 - 0
Valle Egües
Gernika
0 - 0
UD Logrones
Naxara
0 - 0
Barbastro
Tudelano
3 - 0
Izarra
Barakaldo
1 - 0
Deportivo Alaves II
Europa
2 - 1
Badalona
Hercules
5 - 1
Pena Deportiva
Penya Independent
1 - 0
Espanyol II
Cerdanyola del Valles
0 - 0
Lleida Esportiu
Sant Andreu
0 - 0
Torrent
Terrassa
0 - 0
Saguntino
Antoniano
0 - 0
Estepona
La Union Atletico
0 - 0
Ciudad Real
Real Betis II
0 - 0
CD Aguilas
UCAM Murcia
2 - 0
San Roque
Velez
0 - 1
Sevilla II
Cartagena II
0 - 1
Cadiz II
El Palo
0 - 0
Mar Menor CF
Orihuela
0 - 0
Linense
Yeclano
0 - 0
Marbella
SS Reyes
4 - 0
Mensajero
Union Adarve
0 - 2
Getafe II
Ursaria
0 - 1
Numancia
Montijo
1 - 2
CD Badajoz
UD San Fernando
1 - 2
Navalcarnero
Talavera CF
0 - 0
Illescas
Cacereno
1 - 0
Atlético Paso
Gimnastica Segoviana
0 - 0
Llerenense
GrIFK
1 - 0
JäPS II
FK Aksu
0 - 0
Yelimay Semey
FC Astana
2 - 2
Tobol
Zhetysu
1 - 0
Shakhter Karagandy
Hwaseong
1 - 4
Pocheon
Gangneung City
0 - 0
Yeoju Sejong
Gyeongju HNP
2 - 0
Mokpo City
Changwon City
2 - 0
Yangpyeong
Asane II
0 - 0
Os Turn Fotball
Sandnes Ulf II
0 - 0
Start II
Assiden IF
0 - 0
Mjöndalen II
Rosenborg II
5 - 3
Lilleström II
Stromsgodset II
2 - 1
Surnadal
Melhus
1 - 3
Stabaek II
SK Traeff
0 - 0
Lorenskog
Aalesund II
0 - 0
Gjellerasen
Elverum
0 - 0
Floya
Harstad
0 - 0
Bodo/Glimt II
Ulfstind
0 - 0
Kongsvinger II
Real San Andres
0 - 0
Boca Juniors de Cali
Fukushima United
1 - 2
Omiya Ardija
Vanraure Hachinohe
0 - 0
Giravanz Kitakyushu
York United
0 - 0
Forge
Reading (K)
1 - 0
Durham Women (K)
Birmingham City (K)
1 - 0
Sheffield United LFC (K)
Lewes (K)
0 - 2
Crystal Palace (K)
Southampton (K)
3 - 1
Millwall Lionesses (K)
Sunderland (K)
0 - 1
Charlton Athletic (K)
Hoi King
0 - 0
Shatin SA
Eastern District
0 - 0
Wong Tai Sin
Kowloon City
0 - 0
Citizen AA
Central & Western
0 - 0
South China
Yuen Long
2 - 4
Wing Yee
Sai Kung
0 - 0
3 Sing
Caxias
0 - 4
Athletic Club
Ypiranga Erechim
3 - 1
CSA Alagoano
Figueirense
0 - 0
Ferroviario AC
Nautico
0 - 0
Sao Bernardo FC
Perez Zeledon
1 - 1
Grecia
Alajuelense
2 - 2
Deportivo Saprissa
Marathon
1 - 0
Real Espana
CD Real Sociedad
2 - 1
Vida
Genesis
0 - 0
Olancho
Export Sebaco
2 - 2
Matagalpa
Deportivo Ocotal
1 - 1
Jalapa
Municipal Limeno
0 - 0
FAS
Luis Angel Firpo
1 - 1
Isidro Metapan
Ishøj
2 - 0
Holbaek
Lyseng
1 - 0
Vanlose
Sirens
2 - 0
Gudja United
Mosta
3 - 1
Hibernians FC
Valletta
1 - 0
Balzan FC
Universitario de Vinto
0 - 1
The Strongest
Jarfalla
4 - 1
Sandvikens AIK
Arlanda
3 - 3
Hudiksvalls FF
Varbergs GIF
2 - 0
Qviding FIF
Savedalen
1 - 4
Astrio
IK Tord
3 - 0
Hittarps IK
Vastra Frolunda IF
2 - 0
Öckerö
Karlshamn
2 - 1
IFK Berga
IFK Östersund
2 - 2
IFK Lulea
Enskede IK
0 - 0
Mjölby
Huddinge
0 - 0
Arameiska / Syrianska
IF Sylvia
4 - 0
IK Sleipner
Ljungsbro
0 - 0
Nacka Iliria
IFK Eskilstuna
0 - 0
Syrianska FC
IFK Kumla
2 - 1
Saffle SK
CSD Rangers
0 - 0
Santiago Morning
Antofagasta
0 - 0
Recoleta
Pretoria Callies
2 - 1
Hungry Lions
Orbit College
1 - 1
MM Platinum
Niger Tornadoes
2 - 0
Doma United
Katsina United
1 - 0
Sporting Lagos
Lobi Stars
0 - 0
Bendel Insurance
Plateau United
0 - 0
Remo Stars
Kwara United
0 - 0
Akwa United
Kano Pillars
3 - 0
Gombe United
Sunshine Stars
1 - 0
Enyimba
Rivers United
1 - 0
Enugu Rangers
JFK Ventspils
0 - 0
Valmiera II
Rigas FS II
3 - 0
Smiltene
ADO 20
1 - 1
Jong Almere City
Raja Beni Mellal
0 - 0
Olympique Dcheira
Difaa El Jadida
0 - 0
Ittifaq Marrakech
USM Oujda
0 - 0
CODM Meknes
Kawkab Marrakech
0 - 0
JSM Laayoune
Lokomotiv Plovdiv
1 - 1
CSKA 1948 Sofia
Lokomotiv Sofia 1929
0 - 2
Botev Plovdiv
Arda Kardzhali
0 - 0
CSKA Sofia
07 Vestur Sorvagur
1 - 1
Skala
Vikingur Gota
4 - 0
B36 Torshavn
IF Fuglafjordur
0 - 0
NSI Runavik
Gagra
0 - 0
Dila Gori
FC Sheriff
3 - 0
Dacia-Buiucani
Zimbru
1 - 1
Milsami
MCF
0 - 0
Vihiga Bullets
Vihiga United
1 - 1
Mwatate United
Coast Stima
0 - 0
Silibwet
Rainbow
0 - 0
Nairobi United
Chiangmai
2 - 0
Chainat Hornbill
Rayong FC
8 - 4
Samut Prakan City
Kanchanaburi
2 - 1
Chiangmai United
Krabi
2 - 3
Lampang
Richmond Kickers
0 - 2
Spokane Velocity
Chattanooga Red Wolves
1 - 1
Northern Colorado
Ipswich Knights
0 - 0
Pine Hills
Gor Mahia
1 - 0
Leopards SC
Muranga All Stars
0 - 0
Wazito
Ulinzi Stars
0 - 1
Tusker
Vojvodina U19
2 - 1
Zemun U19
Vozdovac U19
3 - 1
Graficar U19
Brodarac U19
2 - 0
Novi Pazar U19
Partizan U19
3 - 1
Radnicki Kragujevac U19
Radnicki Nis U19
2 - 0
Radnicki NB U19
Crvena Zvezda U19
0 - 0
Cukaricki U19
Monza U19
1 - 1
Lazio U19
Torino U19
4 - 2
Frosinone U19
Empoli U19
2 - 2
Verona U19
Fenix
1 - 2
Flandria
Villa Dalmine
1 - 0
Liniers
Los Andes
0 - 0
Colegiales
Argentino Quilmes
0 - 0
Villa San Carlos
Sacachispas
0 - 0
Excursionistas
Pyunik
2 - 2
FC Ararat-Armenia
Bohemians 1905 II
3 - 3
Taborsko II
Dukla Prag II
0 - 6
Slavia Prag II
Viktoria Plzen II
3 - 0
Admira Praha
Povltava FA
0 - 0
Loko Vltavin
Chlumec nad Cidlinou
0 - 0
Banik Sous
Hradec Kralove II
2 - 0
Mlada Boleslav II
Slovan Liberec II
3 - 1
Jablonec II
Teplice II
2 - 3
Usti Nad Labem
Sokol Brozany
2 - 0
Sokol Zivanice
Penya Encarnada
2 - 4
FC Santa Coloma
Pas de la Casa
1 - 2
Atletic Club DEscaldes
Inter Club
4 - 0
Esperança dAndorra
Ordino
0 - 0
UE Santa Coloma
Wolfsberger AC II
3 - 2
Voitsberg
ASK Klagenfurt
0 - 0
Vorwarts Steyr
Reichenau
3 - 0
Schwaz
KF Gostivari
0 - 0
Akademija Pandev
Makedonija GjP
0 - 1
Struga
Sileks
0 - 0
Shkupi
Tikves
2 - 1
Shkendija 79
Vardar Skopje
0 - 1
Voska Sport
Democracia
0 - 0
Suchitepequez
Deportivo San Pedro
0 - 0
Nueva Concepcion
Juventud Copalera
0 - 0
Solola
Marquense
0 - 0
Iztapa
Quiché
0 - 0
Santa Lucia
Deportivo Barberena
0 - 0
Cuilapa
Fraijanes
0 - 0
Juventud Pinulteca
Heredia
0 - 0
Universidad San Carlos
Mictlan
0 - 0
Aurora
Sacachispas
0 - 0
Peten
Ludogorets II
2 - 1
Yantra 1919
Galvez Esporte Clube
0 - 0
Humaita
Independencia
0 - 0
Rio Branco FC
Metz (K)
0 - 0
Strasbourg (K)
Le Mans (K)
0 - 0
Thonon Evian (K)
Marsilya (K)
0 - 0
Lens (K)
Montauban (K)
0 - 0
Nice (K)
Rodez (K)
4 - 1
Albi Marssac TF (K)
Aguacateros CDU
0 - 0
Huracanes Izcalli
Ciervos
0 - 0
Pachuca II
Deportivo Ayense
0 - 0
Caja Oblatos CFD
Slovacko II
1 - 1
Hodonin-Sardice
Unicov
2 - 1
Karvina II
FASTAV Zlin II
3 - 2
Frydlant
Cappellen
2 - 7
KVK Tienen
Union Namur
4 - 0
Dessel Sport
OH Leuven II
2 - 3
Thes Sport
North Brisbane
1 - 2
University Of Queensland
Redcliffe PCYC
0 - 0
Brisbane Knights
SWQ Thunder
0 - 0
St George Willawong
Kara-Balta
0 - 0
Neftchi Kochkor
Cambodia Tiger
0 - 0
Naga Corp
Prey Veng
0 - 0
Visakha
National Defense Ministry
0 - 0
Khan Dangkor
Deportivo La Guaira
1 - 0
Deportivo Tachira
Hermanos Colmenarez
1 - 0
Monagas
HNK Cibalia
1 - 1
Orijent 1919
Epitsentr Dunayivtsi
1 - 1
Livyi Bereh
Nyva Buzova
2 - 0
Viktoriya Mykolaivka
Chernihiv
2 - 1
Metal Kharkiv
Kremin
0 - 0
Nyva Ternopil
Juvenes / Dogana
0 - 0
San Giovanni
Libertas
0 - 0
Pennarossa
Folgore
0 - 0
San Marino Academy
El Porvenir
0 - 0
Puerto Nuevo
General Lamadrid
0 - 0
Mercedes
Lujan
0 - 0
CA Lugano
Real Pilar
0 - 0
Centro Espanol
Deportivo Paraguayo
0 - 0
Victoriano Arenas
Ituzaingo
0 - 0
Central Cordoba
Rudar Pljevlja
1 - 0
Petrovac
FK Arsenal Tivat
0 - 0
Mornar Bar
Sutjeska Niksic
0 - 0
Jedinstvo Bijelo Polje
Decic Tuzi
0 - 0
Mladost DG
Jezero Plav
0 - 0
Buducnost Podgorica
Sunshine Coast Wanderers (K)
0 - 0
Brisbane Roar / NTC (K)
Gold Coast United (K)
0 - 0
Souths United NPL (K)
Viitorul Şelimbar
1 - 2
Unirea Slobozia
Buzau
1 - 0
Csikszereda
Atletico Madrid II (K)
0 - 0
Alhama (K)
Barcelona II (K)
5 - 0
Espanyol (K)
Deportivo Alaves (K)
4 - 0
Europa (K)
Deportivo Coruna (K)
3 - 1
Cacereno (K)
Madrid II (K)
0 - 0
Fundacion Albacete (K)
Osasuna (K)
0 - 3
EDF Logrono (K)
SE AEM (K)
1 - 0
Athletic Club II (K)
F91 Diddeleng
1 - 0
Schifflange
Racing FC
2 - 4
Wiltz
UN Kaerjeng
0 - 0
Victoria Rosport
UNA Strassen
3 - 1
Fola Esch
FC Santa Coloma II
0 - 0
Atlètic Club II
UE Sant Julia
0 - 0
Engordany
FC Rangers
0 - 0
La Massana
Buducnost Banovici
0 - 2
Zvijezda Gradacac
Jedinstvo Bihac
0 - 0
Stupcanica Olovo
TOSK Tesanj
0 - 0
Gorazde
SC Villa
1 - 1
Bright Stars
Sampdoria (K)
1 - 3
AC Milan (K)
Napoli (K)
1 - 1
Pomigliano (K)
Omarska
0 - 0
Zeljeznicar Banja Luka
Ethiopia Bunna
1 - 1
Mekelakeya
Ethiopia Nigd Bank
0 - 0
Sidama Bunna
Hammarby (K)
2 - 1
Brommapojkarna (K)
Kristianstad (K)
1 - 3
Rosengard (K)
Trelleborg (K)
0 - 0
Pitea (K)
Racing Louisville (K)
5 - 1
Utah Royals (K)
Kansas City Current (K)
5 - 2
Bay (K)
Portland Thorns (K)
4 - 1
Houston Dash (K)
Alisontia Steinsel
0 - 0
Residence Walferdange
Avenir Beggen
0 - 0
Etzella Ettelbrück
Berdenia Berbourg
0 - 0
Jeunesse Canach
Blo-Weiss Medernach
0 - 0
Bettembourg
Koeppchen
0 - 0
Grevenmacher
Rodange
0 - 0
Hostert
Rumelange
0 - 0
Mamer
Yellow Boys Weiler
0 - 0
Lorentzweiler
Juventud
0 - 0
Sud America
Oriental
0 - 0
Uruguay Montevideo
Cerrito
1 - 1
Colon
Atenas
0 - 0
Torque
Real Tamale
0 - 0
Nsoatreman
Bofoakwe Tano
1 - 1
Bechem United
Heart of Lions
1 - 0
Nations
Asante Kotoko
0 - 0
Samatex
Bibiani Gold Stars
0 - 0
Aduana Stars
Debrecen II
0 - 0
Ujpest II
Cigand SE
0 - 0
Kisvárda II
Egri FC
0 - 0
Rakospalotai EAC
Gyöngyös
0 - 0
Tiszafuredi VSE
Karcag SE
0 - 0
Salgotarjani BTC
Putnok VSE
0 - 0
DEAC
Senyo Carnifex
0 - 0
Disgyor II
Tiszaujvaros
1 - 0
FC Hatvan
Gyirmót II
0 - 0
SC Sopron
Puskás FC II
0 - 0
Komarom
Balatonfüredi
0 - 0
Haladas VSE
Bicskei
0 - 0
Kelen
Budaörs
2 - 0
Györi ETO II
Dorogi FC
0 - 1
Veszprem
III. Kerületi TUE
0 - 0
Zalaegerszegi TE II
Tatabanya
0 - 0
Csornai SE
Szeged-Csanad II
0 - 0
Dabas
Vasas II
2 - 0
Martfüi LSE
Bekescsaba
0 - 0
BKV Elore
Cegledi VSE
0 - 0
Kecskemeti TE II
Hodmezovasarhely
0 - 0
Füzesgyarmati
Körösladány
0 - 0
Budapest Honved II
Penzügyör
0 - 0
BSS Monor
Szolnoki MAV
0 - 0
ESMTK
MOL Fehervar II
0 - 0
Dunaujvaros-Palhalma
Dunaföldvar
0 - 0
Nagykanizsai ULE
Erdi VSE
0 - 0
Majosi
Gardony
0 - 0
Paksi SE II
Kaposvari Rakoczi
0 - 0
MTK II
Mohacsi TE
0 - 0
Ivancsa
PTE-PEAC
0 - 0
Szekszard
Szentlorinc SE
0 - 0
Ferencvaros II
El Seka El Hadid
0 - 1
Tanta FC
Ghazl El Mehalla
0 - 0
Ghazl Kafr El Dawar
Proxy
1 - 1
Petrojet
Wadi Degla
1 - 1
Al Qanah
Haras El Hodood
0 - 0
La Viena FC
Smartno 1928
0 - 0
Ra?e
Brda Dobrovo
0 - 0
Kocevje
Juventus Malchika
0 - 0
OFK Levski 2007
Kubrat 2007
0 - 0
Dorostol 2003 Silistra
Ustrem Donchevo
0 - 0
Spartak Varna II
Los Cabos United
0 - 0
Mexicali FC
Pioneros de Cancun
0 - 0
Atletico Aragon
Aguacateros de Periban
0 - 0
Racing Porto Palmeiras
Yalmakan
0 - 0
Halcones de Zapopan
Irapuato
0 - 0
Escorpiones
Trasandino
1 - 2
San Antonio Unido
Rengo Unido
0 - 0
Concon National
Provincial Osorno
0 - 0
Lautaro de Buin
Nadruvis
0 - 0
Ekranas
Katastrofa Vilnius
0 - 0
VGTU Vilkai
Futboliukas Vilnius
0 - 0
Minija
Gelezinis Vilkas
0 - 0
FK Sendvaris
TOP Kickers
0 - 0
Dembava
Kazl? R?da Kaunas
0 - 0
Lietava Jonava
Alternatyvus FK
0 - 0
Utenis Utena
Baltai
0 - 0
FK Sirijus Klaipeda
Euforija
0 - 0
FK Tera-Griunvaldas
VfL Oldenburg
2 - 1
Atlas Delmenhorst
Heeslinger SC
0 - 0
Borussia Hildesheim
Lupo-Martini
2 - 2
Bersenbrück
Nikarm
0 - 0
Lernayin Artsakh
Kallithea
4 - 0
Ilioupoli
Kissamikos
0 - 1
Ionikos
Anagennisi Karditsas
1 - 1
Kozani
PAOK II
1 - 0
Kampaniakos Chalastra
Giouchtas
1 - 2
Panachaiki
Panathinaikos II
0 - 0
Egaleo
Santa Rita
0 - 0
Sporting De Cabinda
Sao Salvador
0 - 0
Interclube
Wiliete
0 - 0
Desportivo Huila
Green Eagles
0 - 0
Kabwe Warriors
Kansanshi Dynamos
0 - 0
Zanaco
Konkola Blades
0 - 0
Man Utd Zambia Academy
NAPSA Stars
1 - 1
Mufulira Wanderers
Prison Leopards
0 - 0
Trident
ZESCO United
0 - 0
Mutondo Stars
Green Buffaloes
0 - 0
Red Arrows
Zurrieq
0 - 0
Zabbar St. Patrick
Bramberg
0 - 0
Puch
Vorwärts Brigittenau
4 - 3
Wienerberg
Pribram II
0 - 1
Aritma Praha
Jiskra Doma?lice II
0 - 0
Banik Sokolov
Jindrichuv Hradec
0 - 0
Klatovy
Cidlina Novy Bydzov
0 - 0
Dobrovice
Pencin-Turnov
0 - 0
Benatky Nad Jizerou
Trutnov
0 - 0
Kosmonosy
Zenit Caslav
0 - 0
Hlinsko
Zbrojovka Brno II
0 - 1
Velke Mezirici
Humpolec
0 - 0
Sokol Tasovice
Pelhrimov
0 - 0
Zdirec nad Doubravou
Slavoj Polna
0 - 0
Breclav
Zdar Nad Sazavou
0 - 0
Havlickuv Brod
Kozlovice
0 - 0
Batov
Tatran Vsechovice
0 - 0
Strani
Havirov
0 - 0
Jesenik
Krnov
0 - 0
Sumperk
Bílovec
0 - 0
Bospor Bohumín
Frenstat Radhostem
0 - 0
Vratimov
Melbourne City FC U23
0 - 0
Preston Lions U23
Zejtun Corinthians
0 - 0
Swieqi United
Luqa St. Andrews
0 - 0
St. Andrews
Msida St. Joseph
0 - 0
Fgura United
Kluczbork
0 - 0
Carina Gubin
Hapoel Segev Shalom
8 - 4
Bnei Eilat
Yverdon Sport II
4 - 2
La Chaux-de-Fonds
Coffrane
0 - 0
Terre Sainte
Langenthal
0 - 0
Muttenz
Gossau
0 - 0
Kreuzlingen
SP Falcons
2 - 1
Khoromkhon
FC Ulaanbaatar
5 - 1
FC Deren
Saint-Estève Perpignan
0 - 0
Alberes Argeles
Ardziv
2 - 3
Marseille II
St Clement Montferrier
0 - 2
Istres
Corte
0 - 0
Lucciana
Bourges Foot 18 II
0 - 0
Panazol
Chambray
0 - 0
Poitiers FC
Le Havre II
0 - 0
Les Mureaux
Saint-Amand
0 - 1
Iris Club De Croix
Vimy
0 - 0
Sannois-St-Gratien
Saran Municipal
0 - 0
Neuilly sur Marne
Vitry
1 - 1
Ajaccio II
Nancy II
0 - 0
Raon-LEtape
RC Strasbourg II
2 - 5
Reims II
Troyes II
2 - 1
Belfort
Saint-Etienne II
1 - 2
Vaulx
AEK Athens U19
4 - 0
Volos NFC U19
Bluebell United
0 - 0
Wayside Celtic
AWC
2 - 1
UNA
Baronie
0 - 1
Blauw Geel 38
OSS 20
1 - 5
OJC Rosmalen
TOGB
3 - 0
HV & CV Quick
Garching
0 - 2
Landsberg
Hünfelder SV
0 - 0
1960 Hanau
Steinbach 1920
0 - 0
Bayern Alzenau
Eddersheim
2 - 0
Fernwald
Schwarz-Weiss Essen
0 - 0
Büderich
Sonsbeck
0 - 0
SF Hamborn
Union Frintrop
0 - 0
Homberg
Germania Ratingen
1 - 3
SF Baumberg
Hilden
2 - 1
TVD Velbert
SV 1919 Straelen
0 - 0
Kleve
Mülheimer FC 97
0 - 0
Schonnebeck
Meerbusch
0 - 0
Uerdingen
Wormatia Worms
1 - 3
Eintracht Trier
Cosmos Koblenz
3 - 1
Pirmasens
Alemannia Waldalgesheim
0 - 0
Diefflen
Kaiserslautern II
0 - 0
Karbach
Quierschied
0 - 0
Dudenhofen
HEBC
1 - 1
ETSV Hamburg
Buchholz
0 - 0
Alsterbrüder
Halstenbek-Rellingen
1 - 2
Niendorfer TSV
Rugenbergen
3 - 0
Union Tornesch
Al Minaa Basra
0 - 0
Karbala
Naft Maysan
0 - 0
Al Kahrabaa
Erbil
0 - 0
Al Shorta
Eichede
0 - 0
Inter Türkspor Kiel
Lübeck II
0 - 0
VfR Neumünster
Sonnenhof Grossaspach
2 - 0
VfR Mannheim
Geestemünde
3 - 2
Komet Arsten
Alcione
3 - 0
Borgosesia
Bra
0 - 0
FC Vado
Chieri
0 - 0
Sanremese
Chisola
0 - 0
Città di Varese
Derthona 1908
0 - 0
Fezzanese
Gozzano
0 - 0
RG Ticino
Lavagnese
0 - 0
Asti
PDHAE
0 - 0
Alba Calcio
Pinerolo
1 - 1
Ligorna
Voghera
0 - 0
Albenga
Caravaggio
0 - 2
Arconatese
Casateserogoredo
0 - 0
Club Milano
Castellanzese
0 - 3
Piacenza
Clivense
2 - 0
Brusaporto
Folgore Caratese
1 - 1
Palazzolo 1913
Real Calepina
0 - 0
Caldiero Terme
Tritium
0 - 0
Desenzano Calvina
Varesina
2 - 1
Pontisola
Villa dAlme
1 - 1
Legnano
Virtus Ciserano Bergamo
0 - 0
Crema
Atletico Castegnato
1 - 4
Montecchio Maggiore
Breno
0 - 0
Montebelluna
Cjarlins Muzane
2 - 0
Bassano Virtus
Clodiense
0 - 0
San Paolo Padova
Este
2 - 1
Dolomiti Bellunesi
Mestre
2 - 0
Mori Santo Stefano
Portosummaga
1 - 1
Campodarsego
Treviso
3 - 1
Chions
Virtus Bolzano
0 - 0
US Adriese
Aglianese
0 - 1
Progresso
Athletic Carpi
0 - 0
Forli
Corticella
0 - 0
Borgo San Donnino
Lentigione
3 - 1
Prato
Mezzolara
0 - 0
Sammaurese
Ravenna
0 - 0
Calcio Certaldo
Sangiuliano City
0 - 0
AC Fanfulla 1874
Victor San Marino
0 - 0
Imolese
Sant Angelo
0 - 0
Pistoiese
Ghivizzano Borgo Mozzano
0 - 0
Seravezza
Livorno
0 - 0
Sangiovannese
Mobilieri Ponsacco
0 - 0
Gavorrano
Montevarchi Calcio
0 - 0
Orvietana Calcio
Pianese
4 - 0
Sansepolcro
Poggibonsi
0 - 0
Cenaia
Real Forte Querceta
0 - 0
Tau Altopascio
San Donato Tavarnelle
0 - 0
Grosseto
Sporting Trestina
1 - 2
Figline
Atletico Ascoli
0 - 0
Sambenedettese
Campobasso
1 - 1
San Nicolo
LAquila
0 - 0
United Riccione
Matese
0 - 0
Termoli Calcio
Real Monterotondo Scalo
3 - 1
Chieti
Roma City
0 - 0
Bikkembergs Fossombrone
Sora
2 - 1
Fano
Tivoli
0 - 0
Avezzano
Vigor Senigallia
0 - 0
Vastogirardi
Gladiator
0 - 0
Atletico Uri
Nocerina
2 - 0
Latte Dolce
Ardea
0 - 0
Anziolavinio
Budoni
0 - 0
Boreale
Flaminia
2 - 1
Cassino
Ostia Mare Lidocalcio
0 - 0
Romana
Sarrabus Ogliastra
0 - 0
San Marzano
Trastevere Calcio
1 - 3
Ischia
Angri Calcio
0 - 0
Paganese
Casarano
0 - 0
FC Matera
Fidelis Andria
0 - 0
Manfredonia
Gravina
0 - 0
US Bitonto
Martina Franca
3 - 0
Barletta
Nardo
0 - 0
Rotonda
Team Altamura
0 - 0
Gallipoli
US Citta di Fasano
0 - 3
Santa Maria Cilento
USD Palmese
0 - 0
Gelbison
Akragas
0 - 0
San Luca
Castrovillari Calcio
1 - 1
Portici
Locri 1909
0 - 0
La Fenice Amaranto
Ragusa
0 - 0
Nuova Gioiese
Sancataldese
2 - 0
Igea Virtus
Vibonese
0 - 1
Siracusa
Afragolese
0 - 0
Lamezia Terme
Canicattì
0 - 0
Acireale
VfL Halle
2 - 0
Arnstadt
Bövinghausen
0 - 0
Gievenbeck
FC Eintracht Rheine
0 - 0
Vreden
Sportfreunde Lotte
0 - 0
Sportfreunde Siegen
Türkspor Dortmund
0 - 0
Finnentrop / Bamenohl
Victoria Clarholz
0 - 0
ASC 09 Dortmund
Westfalia Rhynern
1 - 1
Brünninghausen
Ennepetal
3 - 4
Wattenscheid 09
Bergisch Gladbach
0 - 0
Hennef 05
SV Porz 1919
0 - 0
Hürth
Siegburger
0 - 0
Eintracht Hohkeppel
BCV Glesch/Paffendorf
0 - 0
Bonn-Endenich
Frechen
0 - 0
Bonner SC
Union Schafhausen
0 - 0
Borussia Freialdenhoven
Fortuna Köln II
0 - 0
Germania Teveren
VfL Vichttal
0 - 0
TuS BW Königsdorf
Makkabi
1 - 0
Neustrelitz
Tasmania Berlin
1 - 1
Eintracht Mahlsdorf
Hertha Zehlendorf
0 - 0
Staaken
Union Fürstenwalde
0 - 0
Sparta Lichtenberg
Optik Rathenow
0 - 0
CFC Hertha
Mladost U19
0 - 3
Kustosija U19
Shakhtar Donetsk U19
0 - 0
Zorya Luhansk U19
Minai U19
0 - 0
Rukh Vynnyky U19
Metalist 1925 U19
0 - 0
Obolon Kyiv U19
Babaeskispor
0 - 0
Çorluspor 1947
Gölcükspor
0 - 0
Keşanspor(ESKİ)
Kullar 1975 SK
0 - 0
Feriköy
Sarayspor 1953
0 - 0
Diliskelesispor
Taçspor
0 - 0
Lüleburgazspor
Uzunköprüspor
0 - 0
Gebzespor
İFA
0 - 0
Yuvacıkspor
Altınova Belediyespor
0 - 0
Bigaspor
Arifiye Kalaycıspor
0 - 0
Yalova Yeşilovaspor
Balıkesir BŞB
0 - 0
Karasuspor
Burhaniye Bld.
0 - 0
Bandırma Etispor
Görükle İpekspor
0 - 0
İnegöl Doğugücü
Mustafakemalpaşa Bld
0 - 0
Nilüfer Belediye FK
Yeni Çanspor
0 - 0
Hendek Spor
Asarlık Gençlikspor
0 - 0
Alaçatıspor
Bilecik 1969
0 - 0
Çeşme Belediyespor
Bolvadin Bld.
0 - 0
Kütahya Özel İdare Köy
Manisa 1965 Spor
0 - 0
Bayındırspor
Tire 2021 FK
0 - 0
Emirdağspor
Yıldızspor 45 FK
0 - 0
Tavşanlı Linyitspor
İzmirspor
0 - 0
Yunus Emre Belediye
Burdur MAKÜ Spor
0 - 0
Keçiborlu Belediyespor
Didim Belediyespor
0 - 0
Denizli Sarayköy Spor
Irlıganlıspor
0 - 0
Manavgat Belediyespor
Kumluca Belediyespor
0 - 0
İncirliova Belediyespor
Muğlaspor
3 - 0
Döşemealtıspor
Sökespor
0 - 0
Sivaslı Belediyespor
Çivril Belediyespor
0 - 0
Yatağanspor
Alaplı Belediyespor
0 - 0
Geredespor
Eskişehirspor
0 - 0
1926 Polatlı Bld.
Gölbaşı Belediyespor
0 - 0
Ankara TKİ
Karadeniz Ereğli Belediye
0 - 0
Yunusemrespor
Kırşehir Gençlik
0 - 0
Çilimli Belediyespor
Sincan Belediyespor
3 - 0
Kozlu Bld.
Ceyhanspor
0 - 0
Anamur Belediyespor
Erdemli Belediyespor
0 - 0
İmamoğlu Belediyespor
Karaman Gençlerbirliği
0 - 0
Adana 5 Ocak
Mersin Camspor
0 - 0
Homurlu 1951
Sarayönü Belediyespor
0 - 0
Niğde Belediyesi Spor
Sarıçam Kürkçülerspor
0 - 0
Ömeranlıspor
Suvermez Kapadokyaspor
0 - 0
Akşehir Spor
Bozova Belediyespor
0 - 3
Aktoprak Belediyespor
Karaziyaretspor
0 - 0
Viranşehir Belediyespor
Kilisspor
0 - 0
Kilis Belediyespor
Nizipspor
0 - 0
Yayladağıspor
Osmaniye Önderspor
0 - 0
Adıyaman Belediyespor
Reyhanlı Spor
0 - 0
Bahçespor
Siverek Belediyespor
0 - 0
Kahramanmaraş Kurtuluş
Bitlis Özgüzeldere
0 - 0
Yeşil Vartospor
Diyarbakırspor
0 - 0
Batman Kayraspor
Hakkari Zapspor
0 - 0
Bağlar Belediyespor
Vangölü Sportif Faaliyetler
0 - 0
Mazıdağı Fosfat SK
Yenişehir Belediyespor
0 - 0
Çınar Belediyespor
Şırnak Petrolspor
0 - 0
Kayabağlar Gençlikspor
Arsin İdman Yurdu
0 - 0
Serhat Ardahan
Bayburt Belediye Spor
0 - 0
Kelkitgücü
Görelespor
0 - 0
Çayelispor
Kars 36 Spor
0 - 0
Doğubayazıt FK
Palandöken Bld.
0 - 0
Arhavi 08
Rize Özel İdarespor
0 - 0
Kireçhanespor
Elazığ Aksaray Gençlik
0 - 0
Rüstempaşaspor
Erzincan Ulalar Spor Kulübü
0 - 0
Dersimspor
Hacılar Erciyes
0 - 0
12 Bingölspor
Malatyaspor
0 - 0
Yozgat Bld.Bozokspor
Murat 2020 Gençspor
3 - 0
Hekimhan Belediyespor
Ovacık Munzur
0 - 3
Kangal Termikspor
Boyabat 1868 Spor
0 - 3
Çankırı Saray 18
Kastamonu Özel İd.K.Hz
0 - 0
Safranboluspor
Niksar Belediyespor
0 - 0
Çarşambaspor
Samsun BŞBld.
0 - 0
Suluova Sebatspor
Bartınspor
3 - 0
Perşembespor
Ünye 1957
3 - 0
Osmancık Belediyespor
Etincelles
0 - 0
Rwamagana City
Gorilla
0 - 0
Musanze
Mukura
0 - 0
AS Kigali
ASC Kara
0 - 0
Gbohloe su des Lacs
Doumbé de Mango
0 - 0
Binah
Dynamic Togolais
0 - 0
Gbikinti Bassar
Entente II
0 - 0
Kakadl
Gomido
0 - 0
Espoir
OTR
0 - 0
Semassi
Port de Lome
0 - 0
Tambo
Unisport
0 - 0
ASKO de Kara
ASKO de Kara
0 - 0
Kakadl
Dynamic Togolais
0 - 0
Doumbé de Mango
Espoir
0 - 0
Port de Lome
Gbohloe su des Lacs
0 - 0
Semassi
Gomido
0 - 0
Entente II
Tambo
0 - 0
OTR
Unisport
0 - 0
Binah
Diamond Stars
0 - 0
Bai Bureh Warriors
East End Lions
0 - 0
Bo Rangers
Freetown City
0 - 0
Wusum Stars
Kahunla Rangers
0 - 0
Bai Bureh Warriors
Kallon
0 - 0
Old Edwardians
Old Edwardians
0 - 0
Kholifa Stars
Freetown City
0 - 0
Mighty Blackpool
Dynamo Dresden U19
3 - 1
Osnabrück U19
Eintracht Braunschw. U19
0 - 0
Hannover 96 U19
Union Berlin U19
3 - 0
Hamburger SV U19
Heidenheim U19
4 - 0
Mainz 05 U19
Bayern München U19
0 - 1
Ingolstadt U19
Wuppertaler SV U19
1 - 0
Leverkusen U19
Bochum U19
1 - 0
Fortuna Düsseldorf U19
Arminia Bielefeld U19
0 - 0
Paderborn U19
Zem Zem
0 - 0
Tevragh-Zeina
Concorde
0 - 0
AS Douanes
Bastia U19
0 - 0
Toulouse U19
First Vienna (K)
0 - 2
Lustenau / Dornbirn (K)
Bergheim / Hof (K)
0 - 3
St. Pölten-Spratzern (K)
Sturm Graz / Stattegg (K)
2 - 1
Wacker Innsbruck (K)
Kleinmünchen / BW Linz (K)
0 - 1
Austria Wien (K)
Neulengbach (K)
2 - 0
Altach / Vorderland (K)
BDF XI
0 - 0
Security Systems
Holy Ghost
1 - 2
Masitaoka
Eleven Angels
0 - 0
VTM
Morupule Wanderers
0 - 0
Holy Ghost
Police XI
0 - 0
Galaxy FC
Sakai Osaka (K)
1 - 1
Tokyo Verdy B. (K)
Albirex Niigata (K)
4 - 1
Parceiro Nagano (K)
Mynavi Sendai (K)
0 - 3
Urawa Red (K)
Albirex Niigata (K)
4 - 1
Parceiro Nagano (K)
AS Elfen Sayama (K)
2 - 1
Sanfrecce Hiroshima (K)
Nojima Stella (K)
0 - 3
INAC Kobe Leonessa (K)
Omiya Ardija (K)
0 - 0
JEF United (K)
Kalmar (K)
0 - 0
Malmö FF (K)
Lidköping (K)
0 - 0
Sundsvall (K)
Uppsala (K)
0 - 0
Eskilstuna United (K)
Racing Seixal
2 - 2
Sporting Braga (K)
Sporting CP (K)
0 - 0
SL Benfica (K)
Hibernian (K)
0 - 1
Glasgow City (K)
Partick Thistle (K)
1 - 3
Rangers (K)
Celtic (K)
3 - 0
Heart of Midlothian (K)
Dundee United (K)
1 - 0
Aberdeen (K)
Hamilton Academical (K)
0 - 0
Spartans (K)
Motherwell (K)
1 - 0
Montrose (K)
Newcastle Jets (K)
0 - 3
Melbourne City (K)
Central Coast Mariners (K)
0 - 1
Sydney (K)
Calder United (K)
0 - 0
Bentleigh Greens (K)
Sydney Olympic U20
0 - 1
NWS Spirit U20
Sydney United U20
0 - 0
Marconi Stallions U20
WS Wanderers U20
0 - 0
Blacktown City U20
Wollongong Wolves U20
0 - 0
Sydney U20
APIA Leichhardt U20
0 - 0
Rockdale City Suns U20
Puebla (K)
0 - 0
Juarez (K)
Cruz Azul U23
0 - 0
Atlas U23
Santos Laguna U23
0 - 0
Pachuca U23
Manisa Büyükşehir Bld.Spor
94 - 93
ONVO Büyükçekmece Basketbol
Aliağa Petkim Spor
78 - 94
Bursaspor İnfo Yatırım
Tofaş
54 - 46
Pınar Karşıyaka
Anadolu Efes
0 - 0
Türk Telekom
New York Knicks
111 - 104
Philadelphia 76ers
Boston Celtics
0 - 0
Miami Heat
Denver Nuggets
114 - 103
Los Angeles Lakers
Los Angeles Clippers
0 - 0
Dallas Mavericks
Mersin Büyükşehir Belediyesi
79 - 67
Çayırova Belediyesi
Alagöz Holding Iğdır Basketbol
72 - 82
Pizza Lazza Harem Spor
Esenler Erokspor
85 - 94
Gölbaşı TED Ankara Kolejliler
Fenerbahçe Koleji Novotel
85 - 84
Semt77 Yalovaspor
Final Spor
89 - 73
Gaziantep Basketbol
Kapaklı Spor
74 - 85
Sigortam.Net
Kocaeli BŞB Kağıtspor
66 - 69
Balıkesir Büyükşehir Belediyespor
Konyaspor Basketbol
88 - 92
MKE Ankaragücü İMD
OGM Ormanspor
99 - 84
Bornova Bld Karşıyaka
Joventut Badalona
96 - 90
Club Basquet Girona
Basket Zaragoza
70 - 79
Real Madrid
Bilbao Basket
40 - 40
Obradoiro CAB
Valencia Basket
43 - 33
Tenerife
Unicaja Malaga
0 - 0
Baskonia Vitoria-Gasteiz
Dinamo Sassari
88 - 112
Varese
Olimpia Milano
60 - 40
Scafati Basket
Umana Reyer Venezia
0 - 0
Universo Treviso
Napoli Basket
0 - 0
Dolomiti Energia Trento
Pistoia Basket
0 - 0
New Basket Brindisi
AS Monaco
101 - 67
ESSM Le Portel
JL Bourg Basket
65 - 64
Strasbourg IG
Asvel Lyon-Villeurbanne
0 - 0
Paris Basketball
Ratiopharm Ulm
106 - 79
Mitteldeutscher BC
USC Heidelberg
89 - 82
Bayern Münih
BG Göttingen
43 - 53
BV Chemnitz 99
ALBA Berlin
0 - 0
Brose Baskets Bamberg
Igokea
0 - 8
Partizan
Cedevita Olimpija
0 - 0
Mega Basket
AEK Athens
97 - 89
PAOK Saloniki
AS Attiki Karditsas
0 - 0
Apollon Patras
Zhejiang Golden Bulls
100 - 110
Shanghai Sharks
Xinjiang Flying Tigers
113 - 86
Guangzhou Long-Lions
Bumi Borneo
80 - 98
Pelita Jaya
Dewa United Surabaya
113 - 81
Bali United
Hangtuah
90 - 81
Satya Wacana
Satria Muda
66 - 69
West Bandits Solo
Jeonju KCC Egis
80 - 63
Dongu Promy
Etoile Angers
3 - 4
Boulazac Basket
Trefl Sopot
33 - 29
Slask Wroclaw
Polski Cukier Torun
0 - 0
Wilki Morskie Szczecin
Mazeikiai
63 - 89
Rytas Vilnius
Zalgiris Kaunas
99 - 50
Jonava
Juventus Utena
0 - 0
BC Siauliai
Surrey Scorchers
88 - 94
Leicester Riders
Cheshire Phoenix
0 - 0
London Lions
JB Monferrato
5 - 6
San Giobbe Chiusi
Vigevano 1955
5 - 4
United Eagles
Real Sebastiani Rieti
0 - 0
Trieste
Cantu
4 - 0
Amici Udinese
Basket Torino
2 - 4
Tezenis Verona
Agrigento
7 - 4
Orzinuovi
Latina Basket
0 - 0
Forli
Urania Basket Milano
0 - 0
Rinascita Rimini
Blu Basket 1971 Treviglio
4 - 4
Baltur Cento
Luiss Roma
0 - 2
Nardo
Trapani
2 - 5
Fortitudo Bologna
Juvi Cremona
2 - 0
Assigeco Piacenza
Dresden Titans
91 - 81
Eisbaren Bremerhaven
Artland Dragons
45 - 43
GIANTS Düsseldorf
CB Clavijo
93 - 96
Amics Castello
Gipuzkoa Basket
3 - 3
Real Betis Energia Plus
Whai Basketball
88 - 73
Southland Sharks
Wellington Saints
103 - 86
Taranaki Mountainairs
Bosco
0 - 0
GKK Sibenik
Zabok
0 - 0
Dubrovnik
Meralco Bolts
99 - 104
Converge FiberXers
San Miguel Beermen
120 - 100
Batang Pier
BK Pardubice
26 - 41
Usti Nad Labem
Basket Brno
6 - 2
BK Decin
Zwolle
83 - 88
Oostende
Yoast United
89 - 83
Excelsior Brussels
Aris Leeuwarden
86 - 99
Kortrijk Spurs
Quimsa
112 - 64
Ferro Carril Oeste
Ciclista Olimpico
97 - 59
La Union Formosa
Toyama Grouses
73 - 74
Shinshu BW
Hiroshima Dragonflies
83 - 71
Osaka Evessa
Kyoto Hannaryz
52 - 73
Saga Ballooners
Sun Rockers
66 - 63
NeoPhoenix
Yokohama B-Corsairs
65 - 75
Toyotsu Fighting Eagles Nagoya
Sendai 89Ers
85 - 83
Levanga Hokkaido
Gunma Crane Thunders
72 - 101
Akita NH
Ibaraki Robots
99 - 91
Chiba Jets
Utsunomiya Brex
61 - 70
Alvark Tokyo
Brave Thunders
81 - 97
SeaHorses Mikawa
Ryukyu Golden Kings
84 - 91
Nagasaki Velca
MBK Komarno
45 - 43
MBK Handlova
Taiwan Beer
69 - 80
Changhua
Yulon Luxgen Dinos
74 - 82
Bank of Taiwan
Hapoel Galil Elion
54 - 51
Bnei Herzliya
Maccabi Ramat Gan
38 - 40
Hapoel Eilat
Hapoel Holon
0 - 0
Hapoel Jerusalem
Neuchatel
30 - 44
Massagno
Swans Gmunden
44 - 40
Oberwart Gunners
Traiskirchen Lions
26 - 26
UBC St. Pölten
Boras Basket
65 - 63
Jamtland
Iwate Big Bulls
83 - 76
Aomori Watts
Fukushima Fire Bonds
84 - 97
Passlab Yamagata
Nishinomiya Storks
84 - 83
Kumamoto Volters
Otsuka Alphas
82 - 65
Shiga Lakestars
Bambitious Nara
62 - 77
Ehime Orange Vikings
Fukuoka Rizing
68 - 75
Veltex Shizuoka
Niigata Albirex
78 - 112
Altiri Chiba
Spartak Moscow (K)
0 - 0
Enisey Krasnoyarsk (K)
BK Samara (K)
0 - 0
Nadezhda Orenburg (K)
Botafogo
87 - 92
Flamengo
Pato Basquete
0 - 0
Bauru Basket
Bigua De Villa Biarritz
79 - 81
Trouville
Malvin
77 - 68
Club Urupan
Jesi Basket
0 - 0
Padova
Lumezzane
0 - 0
Gemini Mestre
Ozzano
0 - 0
Lions Bisceglie
Raggisolaris
0 - 0
Ravenna
San Severo
0 - 0
Ruvo di Puglia
San Vendemiano
0 - 0
Fabriano
Taranto Basket
0 - 0
Chieti
Vicenza
0 - 0
Roseto Sharks
Virtus Imola
0 - 0
Imola Basket
Aurora Desio
0 - 0
Gema Montecatini
Del Fes Avellino
0 - 0
Arechi Salerno
Fiorenzuola Bees
0 - 0
Brianza Casa
Fulgor Omegna
0 - 0
Sant Antimo
Herons Basket
0 - 0
Pallacanestro
JuveCaserta
0 - 0
UC Piacentina
Libertas Livorno
0 - 0
Pielle Livorno
NPC Rieti
0 - 0
Solbat Piombino
Virtus Cassino
0 - 0
Legnano
Caguas
83 - 79
Quebradillas
Santeros
85 - 87
Cangrejeros
Blackburn Vikings
100 - 114
Hume City Broncos
Werribee Devils
0 - 0
McKinnon Cougars

KAYIT OL

Aklınıza takılan sorular, reklam gibi konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90
banko Kupon

Hergün Banko Kupon

Günün banko kuponları ile kazancına hız katın!

banko Kupon

Maç Analiz ve Yorumları

Maç analizleri ve yorumları ile yeni fikirler edinebilirsiniz.

banko Kupon

IY, MS ve Skor Kuponları

Skor kuponları ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

banko Kupon

Futbol ve Basketbol

Futbol ve basketbol banko kuponlarına sahip olacaksınız.

banko Kupon

Kuponları Tuttur Kazanan Sen Ol!

Kuponları tuttur kazanan sen ol!

Footer TEXT
SSL master