SON KUPONLAR

Kupon:
Net Banko
Kupon:
KASA KUPONU
Kupon:
Net Banko
CANLI SONUÇLAR
Kasımpaşa
0 - 0
Sivasspor
Ümraniyespor
0 - 0
Altay
Celta Vigo
0 - 0
Almeria
Lazio
0 - 0
Milan
Monaco
0 - 0
PSG
Freiburg
0 - 0
Bayern Münih
Volendam
0 - 0
NEC Nijmegen
Chaves
0 - 0
Arouca
Westerlo
0 - 0
Sporting Charleroi
Rostov
1 - 0
Krylya Sovetov
Macarthur
2 - 0
Melbourne City
Abha
2 - 0
Al Tai
Al Akhdoud
1 - 2
Al Riyadh
Al Hilal Riyadh
0 - 0
Al Ittihad-Jeddah
West Bromwich
0 - 0
Coventry
Schalke 04
0 - 0
St. Pauli
Hertha Berlin
0 - 0
Holstein Kiel
Sporting Gijon
0 - 0
Albacete
De Graafschap
0 - 0
FC Oss
FC Eindhoven
0 - 0
AZ Alkmaar II
Telstar
0 - 0
Roda
ADO Den Haag
0 - 0
Ajax II
Helmond Sport
0 - 0
VVV-Venlo
Emmen
0 - 0
Willem II
NAC Breda
0 - 0
Utrecht II
MVV Maastricht
0 - 0
Dordrecht
Yeni Mersin İdman Yurdu
2 - 2
Esenler Erokspor
Sligo Rovers
0 - 0
Shelbourne
Derry City
0 - 0
St Patricks
Bohemians
0 - 0
Dundalk
Galway United
0 - 0
Waterford FC
Shamrock Rovers
0 - 0
Drogheda United
Cracovia Krakow
0 - 0
Warta Poznan
Ruch Chorzow
0 - 0
Piast Gliwice
Midtjylland
0 - 0
Kopenhag
Polessya
0 - 0
LNZ Cherkasy
Kawasaki Frontale
4 - 5
Jubilo Iwata
Yokohama F. Marinos
0 - 1
Avispa Fukuoka
Gimnasia La Plata
1 - 3
Instituto Cordoba
Independiente Rivadavia
1 - 3
Barracas Central
Huracan
2 - 0
Rosario Central
El Nacional
0 - 1
Sportivo Trinidense
Colo Colo
0 - 0
Godoy Cruz
Shandong Taishan
4 - 2
Changchun YaTai
Qingdao Youth Island
1 - 1
Henan Jianye
Shanghai Port
3 - 1
Wuhan Three Towns
Fluminense
2 - 0
LDU Quito
Ji-Parana
0 - 0
Paysandu
New England Revolution
3 - 0
Independiente
IFK Mariehamn
0 - 0
Gnistan
Bala Town
0 - 0
Connahs Quay
Caernarfon Town
0 - 0
Newtown
Ulsan Hyundai
1 - 0
Pohang Steelers
Jeonbuk Motors
1 - 1
Daejeon Citizen
Belouizdad
2 - 0
Medeama
Al Ahly
0 - 0
Young Africans
Lumezzane
0 - 0
Arzignano Valchiampo
Pergolettese
0 - 0
Alessandria
AlbinoLeffe
0 - 0
GIANA Erminio
Trento AC
0 - 0
Pro Patria
Virtus Verona
0 - 0
Pro Sesto
Pineto
0 - 0
Carrarese
Cesena
0 - 0
Virtus Entella
Sandhausen
0 - 0
Freiburg II
Aluminij
0 - 0
Mura
Stal Rzeszow
0 - 0
Miedz Legnica
Tychy 71
0 - 0
Arka Gdynia
Radnicki 1923 Kragujevac
1 - 0
IMT Novi Beograd
Cukaricki Stankom
0 - 0
Napredak Krusevac
Sumqayıt
1 - 3
Kapaz
Pharco
2 - 1
National Bank of Egypt
Ceramica Cleopatra
0 - 0
Al Mokawloon
Ajman
2 - 0
Emirates
Khorfakkan
0 - 3
Al Ahli FC Dubai
Al Wasl Dubai
1 - 0
Al Sharjah
Al Sadd
3 - 0
Qatar SC
Al Duhail SC
1 - 4
Al Gharafa
Al Arabi
0 - 0
Al Rayyan
Stade Nyonnais
0 - 0
Wil 1900
Aarau
0 - 0
Neuchatel Xamax
Stabaek
0 - 0
Start
Aalesund
0 - 0
Brattvag IL
CSMS Iaşi
0 - 0
Dinamo Bucarest
Cerro
0 - 0
Progreso
Independiente Medellin
1 - 0
Deportivo Pasto
ADT
0 - 0
Alianza Lima
Mouloudia Oujda
0 - 0
Wydad Casablanca
RSB Berkane
0 - 0
Maghreb Fes
Chabab Mohammedia
0 - 0
FUS Rabat
UTS Rabat
0 - 0
Youssoufia Berrechid
FC Fredericia
0 - 0
Aalborg
Hillerod
0 - 0
FC Helsingor
Opava
0 - 0
Pribram
Nueva Chicago
0 - 0
Atletico Rafaela
Cork City
0 - 0
Univ College Dublin
Bray Wanderers
0 - 0
Longford Town
Wexford Youths
0 - 0
Cobh Ramblers
Kerry
0 - 0
Treaty United
Finn Harps
0 - 0
Athlone Town
Portadown FC
0 - 0
Cliftonville
Niort
3 - 2
Marignane GCB
Nancy
0 - 0
Nimes
Martigues
0 - 0
Epinal
Cholet
0 - 0
Dijon
Arbroath
0 - 0
Raith Rovers
Ried
0 - 0
Stripfing
Floridsdorfer AC
0 - 0
Sturm Graz II
Amstetten
0 - 0
Leoben
Grazer AK
0 - 0
First Vienna
Krka
3 - 0
Triglav
Pohronie
1 - 1
Humenne
Spartak Myjava
0 - 0
Petrzalka
Pogon Siedlce
0 - 0
Hutnik Krakow
Suduva
0 - 0
FA Siauliai
Stellenbosch FC
0 - 0
Chippa United
Stellenbosch FC
0 - 0
Chippa United
Al Shabab
1 - 1
Khaitan
Mohun Bagan Super Giant
3 - 0
Jamshedpur
Tepatitlán de Morelos
0 - 2
Celaya
Monarcas Morelia
0 - 1
Cimarrones de Sonora
TIRA Persikabo
0 - 1
Arema Malang
Bhayangkara United
3 - 2
Madura United
Giresunspor U19
0 - 2
Konyaspor U19
Sivasspor U19
3 - 2
Alanyaspor U19
Antalyaspor U19
2 - 4
Galatasaray U19
Club Brugge II
0 - 0
KRC Genk II
SV Zulte Waregem
0 - 0
Standard Liege II
USM Alger
0 - 0
JS Kabylie
USM Khenchela
0 - 0
Belouizdad
MC Magra
1 - 1
MC Oran
Anyang
2 - 0
Seongnam
Ansan Greeners
1 - 2
Gyeongnam FC
Bayreuth
0 - 0
Illertissen
Eilenburg
0 - 0
Viktoria Berlin
Queensland Lions
3 - 2
Rochedale Rovers
Gold Coast United
1 - 2
Gold Coast Knights
Redlands United
1 - 3
Brisbane Olympic FC
Para Hills Knights
2 - 3
Adelaide City
South Adelaide Panthers
0 - 5
Adelaide Comets
Heidelberg United
3 - 0
Green Gully
Dandenong City
1 - 1
Oakleigh Cannons
Moreland City
0 - 1
Avondale Heights
Keflavik
0 - 0
Grindavik
IR Reykjavik
0 - 0
Valur
Bentleigh Greens
1 - 7
Western United II
Brunswick City
2 - 3
Melbourne City II
Preston Lions
0 - 0
Northcote City
FC Flora Tallinn
0 - 0
Nomme United
Western United (K)
4 - 2
Canberra United (K)
Buzau
2 - 1
Corvinul Hunedoara
FC Astana
2 - 0
Zhenys
Zhetysu
0 - 0
FK Aksu
Kaisar
1 - 3
Aktobe
Marathon
2 - 0
CD Victoria
Vida
2 - 1
Olancho
CD Olimpia
2 - 0
Lobos UPNFM
Briton Ferry
0 - 0
Afan Lido
Shabab Al Ordon
1 - 0
Sahab
Milford
1 - 3
Hungry Lions
Maritzburg United
0 - 0
MM Platinum
Tekstilac Odzaci
1 - 0
Novi Sad
Cherno More Varna
2 - 0
Botev Vratsa
Dinamo Batumi
0 - 0
Kolkheti 1913 Poti
Burnley U21
0 - 0
Coventry City U21
Barnsley U21
0 - 0
Wigan Athletic U21
Millwall U21
4 - 1
Swansea City U21
Kustosija
3 - 0
Hrvatski Dragovoljac
Opatija
2 - 1
Dugo Selo
Monza U19
0 - 1
Empoli U19
Egnatia Rrogozhine
1 - 1
Dinamo Tirana
KF Laçi
0 - 1
Skenderbeu
Partizani Tirana
0 - 0
Kukesi
Usti Nad Labem
0 - 0
Jablonec II
Rukinzo
1 - 0
Moso Sugar
Aigle Noir
0 - 0
Inter Star
Dynamik
0 - 0
Flambeau du Centre
LASK Juniors
0 - 0
Vorwarts Steyr
Wallern / Marienkirchen
0 - 0
Bad Gleichenberg
Deutschlandsberger SC
0 - 0
Allerheiligen
SC Weiz
0 - 0
Voitsberg
WSPG Wels
0 - 0
Wolfsberger AC II
Drassburg
0 - 0
Leobendorf
Austria Wien II
0 - 0
Mannsdorf
Favoritner AC
0 - 0
Neusiedl
Kremser SC
0 - 0
Wiener SC
Traiskirchen
0 - 0
Team Wiener Linien
Oberwart / Rotenturm
0 - 0
Mauerwerk
Magpies
0 - 0
Lynx
Tiradentes CE
0 - 0
Cariri
Náutico MS
3 - 4
Portuguesa MS
Deportivo Dongu
0 - 0
Chilpancingo
KAA Gent II
0 - 0
Royal Antwerp II
Brisbane Knights
3 - 1
Newmarket
Mbeya City
2 - 2
Stand United
Pamba SC
0 - 0
Mbeya Kwanza
Southside Eagles
0 - 0
Eastern Suburbs Brisbane
Metropolitanos
0 - 0
Carabobo
Zrinski Jurjevac
3 - 0
Dugopolje
Brisbane City (K)
3 - 3
Eastern Suburbs NPL (K)
WA Boufarik
2 - 1
Ghir Abadla
AS Ain Mlila
0 - 0
MSP Batna
E Sour Ghozlane
0 - 0
El Eulma
HB Chelghoum Laid
0 - 0
JS Bordj Menaiel
AS Khroub
0 - 0
MO Constantine
CA Batna
1 - 0
Annaba
IB Khemis El Khechna
1 - 0
Teleghma
Oued Akbou
3 - 0
Oued Magrane
Navbahor Namangan
3 - 1
Dinamo Samarqand
Nasaf Qarshi
2 - 0
Olympic
Koper U19
0 - 0
Maribor U19
Rudar U19
1 - 0
Radomlje U19
Grevenmacher
0 - 0
Jeunesse Canach
Asante Kotoko
0 - 0
Bibiani Gold Stars
Al Qanah
0 - 1
Petrojet
El Seka El Hadid
1 - 1
Ghazl El Mehalla
Tanta FC
3 - 0
Ghazl Kafr El Dawar
La Viena FC
2 - 0
Proxy
Haras El Hodood
0 - 0
Wadi Degla
Al Shoalah
0 - 0
Al-Lewaa
Al Zulfi
0 - 0
Al Jeel
Al Taqdom
0 - 0
Afief
Al-Rayyan
0 - 0
Al-Kawkab
Al Entesar
1 - 2
Al-Washm
Hapoel Kfar Kana
2 - 2
Hapoel Bueine
Hapoel Raanana
0 - 0
Maccabi K. Ata Bialik
Kiryat Yam SC
0 - 0
Hapoel Kaukab
MS Tira
0 - 0
Hapoel Migdal Haemek
Ironi Baka El Garbiya
0 - 0
Ironi Nesher
Tzeirey Kfar Kana
2 - 0
Maccabi Nujeidat Ahmed
Tzeirey Taibe
0 - 0
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Bnei Zalfa
0 - 0
Tzeirei Umm al-Fahm
Hapoel Bikat Hayarden
5 - 1
Agudat Sport Nordia
Holon Yaniv
0 - 0
Hapoel Lod
Shimshon Kfar Qasem
0 - 0
Hapoel Kfar Shalem
Agudat Sport Ashdod
0 - 0
Maccabi Ashdod
Maccabi Kiryat Malachi
0 - 0
MS Dimona
Hapoel Marmorek
0 - 0
Ironi Modiin
Pioneros de Cancun
0 - 0
Aguacateros de Periban
Hapoel Afula
0 - 0
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Nazareth Illit
1 - 0
Maccabi Herzliya
Hapoel Ramat Gan
1 - 1
Kfar Kasem
Hapoel Rishon LeZion
2 - 0
Hapoel Acre
Mekelakeya
2 - 3
Hadiya Hosaena
Fasil Ketema
0 - 1
Awassa Kenema
La Roche-Sur-Yon
0 - 0
Romorantin
Paris 13 Atletico
0 - 0
Trelissac
Bergerac
0 - 0
Angouleme
Wasquehal
0 - 0
Racing Besançon
Klingenbach
0 - 0
Pinkafeld
Leithaprodersdorf
0 - 0
Schattendorf
Weisskirchen / Allhaming
0 - 0
Bad Schallerbach
Union Edelweiss
0 - 0
Bad Ischl
Schwechat
0 - 0
Mannswörth
Gedania Gdansk
0 - 1
Swit Skolwin
Luzino
3 - 0
Vineta Wolin
Maccabi Bnei Abu Snan
0 - 0
Bnei HaGolan VeHaGalil
Hapoel Ironi Arraba
0 - 0
Beitar Nahariya
Achi Akko
1 - 2
Maccabi Tamra
Ahva Manda
0 - 0
Shefa-Amr
Hapoel Bnei Biina
0 - 0
Maccabi B. Jadeidi-Makr
Bnei Qalansawe
0 - 0
Beitar Haifa Jacob
FC Tirat HaCarmel
2 - 0
Hapoel Bnei Musmus
Hapoel Yafia
0 - 0
Hapoel Sandala Gilboa
Maccabi Neve Shaanan
2 - 0
Hapoel Qalansawe
Ihud Bnei Kfar Kara
0 - 0
Hapoel Tirat HaCarmel
Maccabi Achi Ichsal
0 - 0
Ihud Bnei Baka
Hapoel Beit Shean
0 - 0
Hapoel Bnei Pardes
Hapoel Kiryat Ono
2 - 0
Inter Alyaa Tel Aviv
Hapoel Hod Hasharon
0 - 0
Sporting Tel Aviv
Beitar Ramat Gan
0 - 0
HaMakhtesh Givatayim
Ironi Beit Dagan
1 - 0
Hapoel Mahane Yehuda
Hapoel Azor
0 - 0
Beitar Petah-Tikva
Maccabi Ironi Amishav PT
0 - 2
Kafr Qasim Shouaa
Bnei Jaffa Ortodoxim
0 - 0
MS Tzeirey Tira
Hapoel Arara BaNegev
0 - 0
Ramla
Hapoel Yeruham
0 - 0
Hapoel Bnei Ashdod
Ironi Kiryat Gat
0 - 1
Hapoel Shimshon Ashkelon
Maccabi Ironi Netivot
0 - 0
Beitar Yavne
Sderot
2 - 2
Beitar Ironi Kiryat Gat
Hapoel Segev Shalom
0 - 0
Shikun HaMizrah
Eltersdorf
0 - 0
Cham
Feucht
0 - 0
ASV Neumarkt
Neudrossenfeld
0 - 0
Kornburg
Kleve
0 - 0
Homberg
Harksheide
0 - 0
Altona 93
Al Karkh
0 - 0
Al Najaf
Naft Maysan
0 - 0
Naft
Al Quwa Al Jawiya
0 - 0
Naft Al-Janoob
Al-Qasim
0 - 0
Karbala
Al Kahrabaa
0 - 0
Naft Al-Wasat
Union Bremen
0 - 0
TuRa Bremen
Union Fürstenwalde
0 - 0
Tasmania Berlin
Mladost U19
0 - 0
Osijek U19
Kolos Kovalivka U19
0 - 0
Rukh Vynnyky U19
Minai U19
0 - 0
Metalist 1925 U19
Vorskla U19
0 - 0
Veres Rivne U19
Dynamo Kiev U19
0 - 0
Chornomorets U19
Sunderland U21
0 - 0
Brighton & Hove Alb. U21
Manchester United U21
0 - 0
Derby County U21
Norwich City U21
0 - 0
Middlesbrough U21
Chelsea U21
0 - 0
Arsenal U21
Fulham U21
0 - 0
Reading U21
KV Oostende U21
0 - 0
Waasland-Beveren U21
RFC de Liege U21
0 - 0
RWDM U21
Francs Borains U21
0 - 0
Kortrijk U21
Bayrampaşa
0 - 0
Beylikdüzüspor
Beykoz İshaklıspor
0 - 0
Şile Yıldızspor
Beylerbeyi 1911 FK
0 - 0
Alibeyköyspor
Haliçspor
0 - 0
Anadolu FYK
Maltepespor
0 - 0
Küçükçekmece Sportif
Sarıyer Yenimahallespor
0 - 0
Kartalspor
Yeni Ufukspor
0 - 0
Nişantaşıspor
İnkılap FSK
0 - 0
Vefa
Al Nejmeh
0 - 0
Al Ahed
Freetown City
0 - 0
Real Republicans
Charleroi (K)
0 - 0
OH Leuven (K)
White Star Woluwe (K)
0 - 0
Zulte-Waregem (K)
Concorde
0 - 0
SNIM (Cansado)
Rail Club Kadiogo
0 - 0
Rahimo
Vitesse FC
0 - 0
SONABEL
Sorrento
2 - 2
Joondalup United
Mandurah City
0 - 3
Dianella White Eagles
Atletico San Luis U23
0 - 0
Puebla U23
Queretaro U23
0 - 0
Santos Laguna U23
Mazatlan U23
0 - 0
Necaxa U23
Al Maadi (K)
1 - 3
Zed FC (K)
Fenerbahçe Beko
0 - 0
Baskonia Vitoria-Gasteiz
Zalgiris Kaunas
0 - 0
Olympiakos
Asvel Lyon-Villeurbanne
0 - 0
Olimpia Milano
Barcelona
0 - 0
AS Monaco
Bayern Münih
0 - 0
Kızılyıldız
Darüşşafaka Lassa
68 - 75
Bahçeşehir Koleji
Bursaspor İnfo Yatırım
0 - 0
Pınar Karşıyaka
Charlotte Hornets
99 - 111
Milwaukee Bucks
Orlando Magic
115 - 107
Utah Jazz
New York Knicks
99 - 110
Golden State Warriors
Brooklyn Nets
124 - 97
Atlanta Hawks
San Antonio Spurs
132 - 118
Oklahoma City Thunder
Phoenix Suns
110 - 105
Houston Rockets
Denver Nuggets
103 - 97
Miami Heat
Los Angeles Lakers
134 - 131
Washington Wizards
Çankırıspor (K)
0 - 0
Lidya Garden City Turgutlu (K)
FB Alagöz H. Gelişim (K)
83 - 68
Urla Belediyesi (K)
s.Oliver Würzburg
0 - 0
Crailsheim Merlins
Newcastle Eagles
0 - 0
Bakken Bears
Zenit Saint Petersburg
28 - 20
CSKA Moscow
MBA Moscow
0 - 0
BC Samara
Zadar
0 - 0
Split
Bordo Sportif RS
0 - 0
Aykanat Spor
Gemlik Basketbol
84 - 79
EFFE Haznedar SK
High Touch HT
48 - 71
Çorlu Belediyesi
Nazilli Belediye
83 - 59
Üsküdar Belediyesi Spor
Ayos Spor
106 - 56
Etimesgut Belediyesi
Beylikdüzü Basket
72 - 52
Eskişehir Birey Koleji
Sakarya BBSK
92 - 71
İBB Spor
Vefa Spor Kulübü
80 - 90
Karşıyaka Belediyesi
Satya Wacana
52 - 70
Tangerank Hawks
Satria Muda
86 - 57
Bima Perkasa
Poitiers
0 - 0
Chalons Reims
Rouen Basketball
0 - 0
Nantes Atlantique
EB Pau-Orthez
0 - 0
Etoile Angers
Aix Maurienne
0 - 0
Evreux Basket
Lille MB
0 - 0
Boulazac Basket
Rupella Basket
0 - 0
Denain Voltaire
JA Vichy-Clermont
0 - 0
Olympique Antibes
GTK Gliwice
25 - 27
BC Dziki
Manchester Giants
0 - 0
Caledonia Gladiators
Leicester Riders
0 - 0
Cheshire Phoenix
Giessen 46ers
0 - 0
PS Karlsruhe
Science City Jena
0 - 0
UBC Münster
VFL Bochum
0 - 0
Medi Bayreuth
Rasta Vechta II
0 - 0
GIANTS Düsseldorf
Uni Baskets Paderborn
0 - 0
Kirchheim Knights
Gladiators Trier
0 - 0
Skyliners Frankfurt
EPG Baskets Koblenz
0 - 0
Eisbaren Bremerhaven
Nürnberger BC
0 - 0
Dresden Titans
Artland Dragons
0 - 0
Phoenix Hagen
Amics Castello
0 - 0
CB Valladolid
Galomar
0 - 0
UD Oliveirense
Ilirija
0 - 0
Hopsi Polzela
Columbian Dyip
107 - 99
Converge FiberXers
Batang Pier
100 - 107
NLEX Road Warriors
Den Bosch
0 - 0
Antwerp Giants
Independiente de Oliva
86 - 90
Quimsa
San Martin
81 - 67
Riachuelo de La Rioja
SeaHorses Mikawa
73 - 61
Osaka Evessa
Mobis Phoebus
73 - 83
Goyang Sono
Seoul Knights
66 - 79
Korea Gas Corp
Changwon LG Sakers
97 - 64
Anyang KGC
BK Ventspils
0 - 0
TTÜ Tallinn
Vidzemes
0 - 0
Tallinna Kalev/TLÜ
Botafogo
90 - 93
Sao Jose
Flamengo
77 - 49
Mogi das Cruzes
Franca BC
95 - 94
Minas TC
Sao Paulo
79 - 74
Pinheiros
Inter Bratislava
0 - 0
BK Edymax SPU Nitra
Hapoel Afula
91 - 73
Hapoel Haifa
Helsinki Seagulls
0 - 0
Vilpas Vikings
Bisons Loimaa
0 - 0
Kobrat
KTP Basket
0 - 0
Lahti Basketbol
Köping Stars
0 - 0
Boras Basket
Nassjö
0 - 0
Norrköping Dolphins
Virtus Eirene Ragusa (K)
0 - 0
Oxygen Roma Basket (K)
Woori Hansae (K)
88 - 66
Bucheon Keb Hana (K)
Lulea BBK (K)
0 - 0
BK RIG Mark (K)
CSO Voluntari
42 - 34
BCMU Pitesti

Oranı Düşen Maçlar Sayfa Başlığı

Burası oranı düşen maçlar sayfası açıklamasıdır. Yönetim panelinden sayfa açıklamalarını ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz.

Oranı Düşen Maçlar
Tarih
Karşılaşma
MS 1
MS X
MS 2

Sponsorlu Reklam

profilim
SOSYAL MEDYA
Footer TEXT
SSL master